Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Rezydencja Slendermana #zapisy

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Candy_Black
Candy_Black
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 25

Maneskin_Dsmp_CP

Maneskin_Dsmp_CP

Imię: Natasze(czyta się Natasza)
Nazwisko: Sheres
Pseudonim: N.S
Wyglod: całkiem długie niebieskie włosy, czarne oczy
Charakter: zbuntowana, tajemnicza, zboczona, hamska, lubi się kłócić,(ma na oku Tobi’ego xd)
Wiek: 16lat
Nałóg: papierosy i maricha
Historia: Natasze jak miała 15lat jej rodzina zgineła w pożarze w dawnym jej domu miała ona brata, siostrę,tate I mame udało jej się przerzyć i jej mamie kilka lat pużniej (Natasze ma już 16 lat a zapomniałam wspomnieć Natasze ma Depresie a jej mama wpadła w pijactwo)Natasze została direlkom lubiła chodzić do lasu gdzie według wszystkich straszyło i grasują tam mordercy, lubiła tam siedzieć na kamieniu jako że jest direlkom ma ona pistolet nikt o tym nie wiedział tylko jej szef i ona, w którymś dniu jej mama się na nią życiła chciała ją zabić, Natasze ją postrzeliła i uciekła do małego leśnego domku, również zabiła dużo osób po tym czasie jest poszukiwana w całym kraju, też od tamtej pory nasi badarze tnie się cały czas itp. (dalej morzesz se dokończyć xd)

Odpowiedz
Maneskin_Dsmp_CP

Maneskin_Dsmp_CP

@Natasza_pietruszka tam nie miało być jak miała 15lat tylko jak miała 10lat mała pomyłka

Odpowiedz
Japonsia-wisnia

Japonsia-wisnia

Imię: Darkness

Nazwisko: Shoush

Pseudonim: D.S.

Wygląd: mogłabym dać zdjęcie?

Charakter: cicha, spokojna, czasem wredna gdy ktoś jej dokucza. Żadko jest miła w szczegulności dla osób innych niż ona

Wiek: 2550 (lub 16)

Nałóg: piję wino

Historia : (teraz to pisze jakiś 20 raz ;_;) gdy miała 5 lat została razem z bratem rostrzelona przez policje (ni chce mi się pisać co dalej ok?) od 4 roku życia zabijała ludzi itp. […] teraz zabija pedofilii na zamówienia. Przez jej własną matkę która jest prostytutką i znecała się nad niom (dlatego ma taki charakter) ojciec jest niby szatanem (władcą)ale ona o tym nie wie..

Odpowiedz
1
Candy_Black

Candy_Black

•  AUTOR
Odpowiedz
Japonsia-wisnia

Japonsia-wisnia

@Candy_Black już OwO

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Elianne

Elianne

Imię: Evelyn
Nazwisko: Reiss
Pseudonim: Evelyn the blood eater (z mojej serii co pisze dobre 6-5 miesięcy)
Wygląd normalny i kiedy idziesz zabijać: Bardzo jasna skóra, czerwone oczy, śnieżnobiałe włosy, 198 cm wzrostu, blizna na nosie od lewej kości policzkować do kości ciemieniowej.
Charakter: Trochę psychiczna, dla niektórych przyjazna na swój oryginalny sposób, czasem zdołowana, potrafi udawać wrzystko co jej znane.
Wiek: 19 lat
Nałóg: cięncię się.
I krótka Ale szczegółowa historia postaci dlaczego zabija: Kiedy miała 9 lat, przeprowadziła się, tam jej matka znarła, ojciec zaczoł pić, a brat się zadawał z gangsterami. Jego jedynego kochała. Gdy ją porwano, zaczeła się wojna gangów. Gang który ją uprowadził uprowadził jej też brata, ojciec popełnił samobójstwo, rodzeństwo rzpszedano szaleńcowy co ją zmienił w potwora, i sprawił by w jej żyłach płynął atrament. Podczas dwumiesięczneg głodówki nieświadomie zjadła brata, uciekła i zabiła wrzystkie eksperymenty wraz z szaleńcem. Do tej pory próbuje zastąpić krwią małych dzieci atrament płynący w jej żyłach.
Dodatkowe: To nie tak że ona pije krew, tylko je. Pisze atramentem z jej żył. Atrament z jej żył składuje w pojemniczkach na atrament. Dobrze gotuje. Kości brata zakopała pod ziemią przy drzewie, i zrobiła tam równą piramide z kamieni. Każdy kto tego dotknoł został przez nią zjedzony.

Odpowiedz
1
LunaKandis

LunaKandis

Imie:Anna

Nazwisko:Kandis

Pseudonim:Akari the Night

Zwyczajnie: Platynowy blond do pasa duże morski odcien oczu, bardzo jasna cera ale nie biała , szczupła i średnio umięśniona , ma 140 cm wzrostu zazwyczaj chodz w zadużych bluzach z kapturem i czarnych dzinsach
Podczas zabijania: czarno czerwone kródkie włosy nie ma żadnego makijażu i zawsze zakłada marynarkę z kokardkom na szyji
Charakter na codzien: nieśmiała ,miła,pamiętliwa czasami wredna i wulgarna
Wiek: 15-16 lat
Nałóg: ma depresje i tnie się
Historia: Miała złe dziecinstwo rodzice jej nie nawidzili a drógą sioste kochali wieku 3 lat omało nie zgineła przez ciongłe bicie i głodzenie.Jak miała 13 lat miała wizje przyszłościowe wiedziała że jest taka osoba przez którą zmieni się jej całe życie pamientała z tych wizji jak wyglondał miał blond włosy był cały na zielono ubrany i przypominał elfa domyślała się kto to był jednak nigdy nie spodkała go w szkole tylko nie była bita ale wyśmiewana za to że wierzy w creepippasty , miała chłopaka o imieniu Alex ale on ją zdradzał. Widziała bowiem nie raz Jeffa i E.J ale zawsze mdlała z nie wiadomego powodu jej pasją było rysowanie i rysowała wszystkich kogo widziała w wizjach i sprawy sxkolne i rodzinne mogła rysować z zamkniętymi oczmi i tak zawsze ładnie jej to wychodziło w wieku 14 lat kupiła nielegalnom broń i w tym okresie zaczeła zabija i uodporniła się na widok krwi to przezto mdlała i od 14 lat już ani razu nie miała wizji ani nie widziała nikogo z creepippasty ale wiedziała że ją ktoś obserwuje ale kto ???
PROSZE NAPISZ DO MNIE NA PRIW BŁAGAM

Odpowiedz
2
ragdol12

ragdol12

Imię: Anastasia

Nazwisko: Salvatore

Pseudonim: Salva

Wygląd:
Zwyczajnie: czarne włosy do ramion, duże brązowe oczy, oliwkowo- śniada cera, szczupła i umięśniona, ma 175 cm wzrostu, zazwyczaj chodzi w zaduzych bluzach z kapturem i dzinsach
Podczas zabijania: włosy spina w wysokiego kucyka, ma mocny makijaz pod maską, ma maskę Dalego na twarzy, zawsze zakłada czarno czerwony kombinezon.
Charakter: wredna, pomocna, przyjacielska, mściwa, pamiętliwa

Wiek: 19 lat

Nałóg: pije i pali, czesto imprezuje

Historia : zabija ponieważ kiedy była mlodsza została zgwałcona i porwana. Jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Popadła w depresję i zabija kiedy coś ją zrani. Miała chłopaka, ale niestety ją zdradził i zostawił dla innej. Jak można się domyśleć zginął. Teraz nie ma nikogo. Chciałaby mieć chłopaka…

Odpowiedz
1
ragdol12

ragdol12

Mogę?

Odpowiedz
Charin

Charin

(Jak coś, to na pv też mogę wysłać jego zdj.)

Imię: Frank

Nazwisko: Arinkston

Pseudo: Bloddy Rabbit

Wygląd:

•Zwyczajny: brązowe włosy lekko ulizane i dziwnie skierowane do góry, duże, całe czerwone (prócz źrenic), lekko kwadratowe oczy, trochę podłóżna twarz, blada cera, szczupły, ale widać, że trochę mięśni ma. Zazwyczaj chodzi w koszuli, podkoszulce lub swetrze, czarnych spodniach i szelkach.

•Podczas zabijania: w ogólnym wyglądzie nic się nie zmienia, prócz tego, że zawsze zakłada garnitur, ma przy sobie małą, czarną teczkę no i zakłada białą maskę, z długimi, króliczymi uszami. Otwory na oczy są okrągłe. A do tego, na masce zawsze jest czerwona plama. Powtarza zawsze, że to pamiątka. Nigdy nie mówi po czym. Wzrost, to około 182cm (Jeszcze dodam „inne” i dodam coś do oczu)

Charakter: wydaje się miły, potulny i uroczy, jednak z czasem zaczyna zachowywać się dziwnie, robi się irytujący, agresywny i nieprzewidywalny. Ze słodkich oczu, może nic nie zostać. Czesto też bywa bardzo obojętny, nieczuły i wesoły

Wiek: 24 lata

Nałóg: e-papieros, pracoholizm i hazard

Historia: już od dziecka bardzo się go bali. W przedszkolu bardzo się go bali i zawsze zostawał sam. Przez to okropnie się złościł. W tamtym okresie wiekszość osób z jego przedszkola znikało nie wiadomo jak. W szkole przeszło do śmiania się. W tedy wsciekał się bardziej i zaczynał bójki. W ostatniej klasie znalazł dziewczynę w której się zakochał. Pewnego razu znowu został wyśmiany i schował się z nią do składziku. Zaczął jej mówić o uczuciach, że tak odpłynął i nie zauważył kiedy, udusił ją. W liceum wszyscy go olewali. A on potrzebował atencji. I żeby zwrócić na siebie uwagę zaczął się wtrącać w życie innych par, a kiedy go odtrącali – rzucał się na nich z nożem. Kiedy (jakoś) skończył liceum jego rodzice uznali, że lepiej mu będzie w psychiatryku. Ale zamiast mu pomóc, to jego obłęd bardziej się pogłębił. W niewiadomych okokolicznościa umierali lekarze. Aż pewnego razu uciekł i zabijał. Po prostu. Bo czuł potrzebę. W momentach, kiedy była jakaś napaść (np. Na starszą panią) to najpierw zabijał atakujących, a potem, dla satysfakcji, ją.

Inne:
1. Kiedy coraz bardziej odpływa w swój świat obłędu, czerwony z jego oczu stopniowo miesza się z czarnym z źrenicy. Nikt jeszcze nie odkrył jak go wyciągnąć wtedy z jego własnego świata.
2. Lubi też wybierać sobie osoby z nieszczęściem w życiu, zaprzyjaźniać się, bronić, a potem zabijać.

Odpowiedz
2
Charin

Charin

@Candy_Black
Dopiero teraz zobaczyłam błąd
*Bloody Rabbit

Odpowiedz
1
Candy_Black

Candy_Black

•  AUTOR

@Charin Tokio Ghoul (zapewne zrobiłam błąd w pisowni xd) bardzo fajne polecam 👍👍

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (7)
Charin

Charin

A mooooożna chłopakaaa?

Odpowiedz
1
Candy_Black

Candy_Black

•  AUTOR

@Charin można :)

Odpowiedz
3

M...e

Imię: Zoe

Nazwisko: Light

Pseudonim: Ice

Wygląd: Białe włosy, czarne oczy oraz dużo blizn, wzrost (170) kiedy zabiaj nakłada białą maskę z czerwonymi oczami i kaptur bluzy w kolorze moro.

Charakter: wredna, pomocna, szybko się denerwuje, dobrze wysportowana.

Wiek: 17 lat

Nałóg: piję i zarzywa narkotyki

Historia : zabija ponieważ jej rodzice zostali zabici przez bandytów w sklepie. Ją też próbowali zabić ale ona była szybsza i wzięła nóż leżący na blacie stołu. Zabiła bandytów i uciekła do lasu. Zabija dla zemsty na ludziach.

Odpowiedz
7

M...e

Chyba z cztery razy edytowałam kom bo ciągle czegoś zapomnialam XD

Odpowiedz
5

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej