Który bóg śmierci się w Tobie zakocha?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #bogowie #legendy #milosc #mitologia

Komentarze sameQuizy: 87

Entez

Entez

Hades

Odpowiedz

go-to-hell

Morrigan

Odpowiedz
1
Archies

Archies

Thanatos 😅

Odpowiedz
2
89wika89

89wika89

Thanatos
Wygląda na to, że udało Ci się wpaść w oko samej śmierci! W rzeczywistości jesteś pierwszą osobą, której udało się rozkochać w sobie Thanatosa! Thanatos jest bardzo niedoświadczony w sprawach sercowych. Jego pomysły na bycie uroczym i romantycznym mogą być trochę… dziwne: „Kiedy umrzesz, na pewno urządzę Ci piękny pogrzeb”. Ale możesz zaufać, gdy mówię, że jego serce jest we właściwym miejscu, tak więc mam szczerą nadzieję, że dasz mu szansę. //mraśne powiem

Odpowiedz
1
CreepyFankaFNAF

CreepyFankaFNAF

Morrigan

Odpowiedz
1

M...s

Hades😈💙👑

Odpowiedz
1
WikiKitsune

WikiKitsune

Thanatos
Wygląda na to, że udało Ci się wpaść w oko samej śmierci! W rzeczywistości jesteś pierwszą osobą, której udało się rozkochać w sobie Thanatosa!
Thanatos jest bardzo niedoświadczony w sprawach sercowych. Jego pomysły na bycie uroczym i romantycznym mogą być trochę… dziwne: „Kiedy umrzesz, na pewno urządzę Ci piękny pogrzeb”. Ale możesz zaufać, gdy mówię, że jego serce jest we właściwym miejscu, tak więc mam szczerą nadzieję, że dasz mu szansę. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
WILK987

WILK987

Izanami

Bogini z krainy umarłych zakochała się w Tobie ? Naprawdę? Jak słodko! Do tej pory Izanami miał tylko jedną miłość i można śmiało powiedzieć, że nie skończyło się to dobrze. W związku z tym ma wielki problem z zaufaniem i nie jest zbyt prawdopodobne, aby była osobą, która szybko wskoczyłaby w nowy związek. Tak więc dwoje z was będzie miało dużo czasu na wzajemne poznanie się, zanim ten wątek zostanie poruszony, ale to tylko wzmocni jej miłość do was, zwłaszcza gdy jej udowodnicie, że nic nie zrobicie, aby skrzywdź ją. 

Jest git choć jestem dziewczyną
😇🐺🌹😈

Odpowiedz
2
Your_Demjin

Your_Demjin

Anubis

Jej, kocham typa ❤

Odpowiedz
1
Ciulajbus

Ciulajbus

Thanatos <3

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej