Który bóg śmierci się w Tobie zakocha?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 66

minotaur

minotaur

Morrigan

Odpowiedz
1
Demongirl_02

Demongirl_02

Morrigan💓
Z jakiej mitologi ona jest?😮

Odpowiedz
demonjunior22

demonjunior22

•  AUTOR

@Demongirl_02 Z celtyckiej mitologii .

Odpowiedz
1
Demongirl_02

Demongirl_02

@demonjunior22 okej,thx, muszę przeczytać!

Odpowiedz
1
daddyy

daddyy

Hades, Hades skarbie jakie ty masz wobec mnie planY?XD

Odpowiedz
1
QueenOfElements

QueenOfElements

Hades
Wygląda na to, że Hades, przerażający władca Hadesu (nie jest zbyt dobry w nazywaniu), znów się zakochał! Nie jest łatwym wyczynem zaimponować mu wystarczająco, aby zaczął się kimś interesować. Ale czy tak nie jest lepiej? Nawet, jeśli Hades rzadko angażuje się w romantyczne zajęcia, zawsze gdy to robi, możesz być bardziej niż pewna, że poważnie myśli o swoich zamiarach – i jest gotów udowodnić, że mu na Tobie zależy.

Kolejny quiz w którym wyszedł mi Hades, on coś do mnie chyba ma xD

Odpowiedz
1
Shinmei

Shinmei

Thanatos :)

Odpowiedz
2
AgiSul

AgiSul

Hel
Udało Ci się wkraść do zamarzniętego serca tej bogini. Naprawdę jest tajemnicą, jak dokładnie udało Ci się uwieść tą boginię śmierci. Pomimo tego, jak wielu śmiertelników wierzy, Hel nigdy nie była okrutną osobą. Zamiast tego ma bardzo mocne poczucie sprawiedliwości. Nie cierpi ludzi, którzy wierzą w mity na temat jej wyglądu, dlatego właśnie szczególnie lubi miłych ludzi, którzy nie oceniają innych przez zewnętrzny wygląd. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
MaryNelLOVEstyle

MaryNelLOVEstyle

Hel

Odpowiedz
1
B_R_A_K

B_R_A_K

Thanatos
Wygląda na to, że udało Ci się wpaść w oko samej śmierci! W rzeczywistości jesteś pierwszą osobą, której udało się rozkochać w sobie Thanatosa!
Thanatos jest bardzo niedoświadczony w sprawach sercowych. Jego pomysły na bycie uroczym i romantycznym mogą być trochę… dziwne: „Kiedy umrzesz, na pewno urządzę Ci piękny pogrzeb”. Ale możesz zaufać, gdy mówię, że jego serce jest we właściwym miejscu, tak więc mam szczerą nadzieję, że dasz mu szansę. Ale zaszczyt mnie kopną

Odpowiedz
2
MadziaMisia

MadziaMisia

Hades
Wygląda na to, że Hades, przerażający władca Hadesu (nie jest zbyt dobry w nazywaniu), znów się zakochał! Nie jest łatwym wyczynem zaimponować mu wystarczająco, aby zaczął się kimś interesować. Ale czy tak nie jest lepiej? Nawet, jeśli Hades rzadko angażuje się w romantyczne zajęcia, zawsze gdy to robi, możesz być bardziej niż pewna, że poważnie myśli o swoich zamiarach – i jest gotów udowodnić, że mu na Tobie zależy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
AlexWolf

AlexWolf

Hel

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej