Którą planetę możesz nazwać domem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 32

paulinka313

paulinka313

Jowisz za drugim razem ziemia

Odpowiedz
Kunegusia

Kunegusia

Merkury
Nie jestem optymistyczna XD

Odpowiedz
Shity_Zira

Shity_Zira

Jowisz

Odpowiedz

enfantfatigue

pluton nie jest planetą

Odpowiedz
AmiBra

AmiBra

Twoim domem jest pierwsza planeta od Słońca, czyli Merkury! Jesteś osobą komunikatywną, otwartą, aktywną i religijną. Kierujesz się logiką i rozumem, świetnie dogadujesz się z każdym. Jesteś z planety najbliżej światła, dlatego wolisz dzień od nocy i zawsze jesteś optymistyczny

Odpowiedz

L...a

Wenus

Odpowiedz
Yukina-chan

Yukina-chan

Twoim domem jest druga planeta od Słońca, czyli Wenus! Jesteś osobą atrakcyjną, piękną, czarującą i charyzmatyczną. Posiadasz wysokie standardy, otaczasz się pięknem, lubisz modę i luksus. Jesteś z planety, która mocno rozświetla niebo nocą, pisana jest Ci sława.

Odpowiedz

Bartlomiej_Malcher

Merkury!
Twoim domem jest pierwsza planeta od Słońca, czyli Merkury! Jesteś osobą komunikatywną, otwartą, aktywną i religijną. Kierujesz się logiką i rozumem, świetnie dogadujesz się z każdym. Jesteś z planety najbliżej światła, dlatego wolisz dzień od nocy i zawsze jesteś optymistyczny.

Odpowiedz

D...9

Mars!
Twoim domem jest czwarta planeta od Słońca, czyli Mars! Jesteś odważny, waleczny, samodzielny i silny psychicznie. Twój typ to choleryk i zawsze działasz z pasją oraz energią. Jesteś typem wojownika. Nigdy nie odpuszczasz i sam dla siebie jesteś motywacją.

Odpowiedz
Draga_Xd_HorseLove_

Draga_Xd_HorseLove_

Jowisz!

Twoim domem jest piąta planeta od Słońca, czyli Jowisz! Jesteś osobą pewną siebie, dominującą, honorową i entuzjastyczną. Inni odnajdują w Tobie lidera. Jesteś typem ekstrawertyka, wierzysz, że tylko czynami można zmienić świat. Masz pozytywne podejście do życia. Jowisz jest planetą szczęścia, dlatego los zawsze Ci sprzyja.
no nie do końca po jestem introwertykiem i pesymistką ale super quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej