Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Który grecki bóg się w Tobie zakocha?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 107

PiperMcLeanheroska

PiperMcLeanheroska

Ale spoczko quiz ♥️♥️♥️💕

Odpowiedz
1
PiperMcLeanheroska

PiperMcLeanheroska

Ares
Zmiękczyłaś serce wojowniczego Aresa!
Ares jest bogiem wojny, walki, a także honorowych pojedynków. Ten najdzielniejszy z bogów zabierze Cię na Olimp swoim rydwanem zaprzężonym w czarne konie o ognistych grzywach i czerwonych kopytach. Zamieszkasz w pałacu, z którego będziesz mogła obserwować życie w Sparcie, a także walki i pojedynki toczące się w całej Grecji! Pamiętaj, żeby zawsze wspierać swojego ukochanego i uważać na Afrodytę – jego zazdrosną kochankę!

Hatfu!!
a) liczyłam na coś innego
b) moja matka to Afrodyta

Odpowiedz
2
Rei-san

Rei-san

Posejdon
Zwróciłaś na siebie uwagę potężnego Posejdona!
Posejdon jest władcą mórz i oceanów, podlegają mu wszystkie morskie istoty, a jego ulubionym pupilem jest siejący postrach Kraken. Posejdon porwie Cię do swojego morskiego pałacu, do którego dotrzecie rydwanem zaprzężonym w delfiny. Od tej pory będziesz dzieliła życie pomiędzy podwodne głębiny, a piaszczyste greckie plaże, na których będziesz spędzała czas z nimfami oraz syrenami. Oczywiście, Posejdon będzie Cię zabierał na olimpijskie uczty, bo według niego jesteś klejnotem cenniejszym niż czarna perła.

Odpowiedz
2
SrebrnaWilczycaYT

SrebrnaWilczycaYT

Eros
Super. Opis mi się podoba i na dodatek syn mojej ulubionej bogini greckiej

Odpowiedz
2
beautiful_paris

beautiful_paris

Eros

Zakochał się w Tobie piękny Eros!

Eros to skrzydlaty bóg miłości, syn Afrodyty i mąż Psyche. Eros nigdy Cię nie porwie i nie zrobi niczego wbrew Twojej woli. Zamiast tego będzie powoli walczył o Twoje względy, uwagę i miłość. Kiedy w końcu odwzajemnisz jego uczucie, porwie Cię w ramiona i polecicie na odległą, piękną wyspę, którą poświęcił właśnie Tobie. Kiedy Eros będzie wykonywał swoje obowiązki, nimfy i łagodne zwierzęta będą dotrzymywać Ci towarzystwa i dbać o dobre samopoczucie. Ale nie przejmuj się! Wasze rozłąki będą krótkie, a Eros każdą wynagrodzi Ci wspaniałymi podarunkami. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ja chcę takie życie!!!
♥️♥️♥️😘😘😘😄😄😄🤗🤗🤗😃😃😃😂😂😂☺️☺️☺️♥️♥️♥️
Ohhh…szkoda że nie *żyłam* w takich czasach….😢😢😢😥😥😥😞😞😞

*Nie wiem czy wogule to kiedyś istniało*
Ale chce w to wierzyć😉😜😉😜😉

Odpowiedz
1
Feyra

Feyra

Eros:
Zakochał się w Tobie piękny Eros!

Eros to skrzydlaty bóg miłości, syn Afrodyty i mąż Psyche. Eros nigdy Cię nie porwie i nie zrobi niczego wbrew Twojej woli. Zamiast tego będzie powoli walczył o Twoje względy, uwagę i miłość. Kiedy w końcu odwzajemnisz jego uczucie, porwie Cię w ramiona i polecicie na odległą, piękną wyspę, którą poświęcił właśnie Tobie. Kiedy Eros będzie wykonywał swoje obowiązki, nimfy i łagodne zwierzęta będą dotrzymywać Ci towarzystwa i dbać o dobre samopoczucie. Ale nie przejmuj się! Wasze rozłąki będą krótkie, a Eros każdą wynagrodzi Ci wspaniałymi podarunkami. Podziel się wynikiem w komentarzu! 💗nawet fajnie :)

Odpowiedz
2
meridadunbroh

meridadunbroh

Ares

Odpowiedz
1
Anime.is.life

Anime.is.life

@meridadunbroh mój kolega go kiedyś grał

Odpowiedz
1
Fun_DOG

Fun_DOG

❤️

Odpowiedz
1
Fun_DOG

Fun_DOG

Ares uuuu

Odpowiedz
2
Alexandra15

Alexandra15

Posejdon

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej