Kto jest Twoim bajkowym yandere?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 137

Lzmez

Lzmez

Bóstwo

Odpowiedz
no_ja_a_kto

no_ja_a_kto

Autor
Autorzy są bardzo niebezpiecznymi i zdesperowanymi stworzeniami. A najbardziej autorzy bajek. Jedną rzeczą jest desperackie trzymanie się własnych wspomnień i doznań, które odczuli na własnej skórze, ale zbudowanie własnego świata na podstawie swojej obsesji jest całkowicie odrębną sprawą. Ten świat jest zbyt brzydki dla Twojego yandere i dlatego właśnie postanowił stworzyć własny świat w swych opowiadaniach. Nie chciałby nic więcej w nim niż ozdobić i uwięzić Twoje piękno w koronce z czarnego atramentu. Chce poprowadzić Twoją historię, ale w jakiś dziwny sposób masz własną wolę i cały czas mu uciekasz. Jako pisarz nie jest w stanie patrzeć jak próbujesz się wymykać z jego opowieści, jeszcze trochę i mogłabyś odkryć prawdę o tym, że jesteś fikcyjną postacią. Dlatego właśnie postanowił on podjąć drastyczne środki. Wszystko może się teraz wydarzyć więc miej się na baczności. Podziel się wynikiem w komentarzu!
jd

Odpowiedz
Amulcia

Amulcia

Biały Królik
Supcio xD (Ta wiem jestem chora)

Odpowiedz
cherryphantomhive

cherryphantomhive

Postać z opowieści braci Grimm
Po długich latach zmagania się z jego ponurym i nudnym życiem ten yandere w końcu przestał odróżniać rzeczywistości od fikcji. Zbudował własną bezpieczną bankę z stosów książek fantasy i kreskówek z dawnych lat. Ale niestety to już mu nie wystarcza, zechciał czegoś więcej w tym życiu i na Twoje nieszczęście on chce Ciebie.
Jego optymistyczny głos i lśniące, szerokie oczy oczarowały wszystkich wokół niego. Bądź czujny.
Uratuje on Cię od mroku życia i jak na ironię zacznie Cię przetrzymywać w swojej "wieży'' daleko ponad chmurami. Próba zniszczenia jego fantazji może skończyć się dla Ciebie połamanymi kośćmi i traumą.
Dawno temu zrezygnował z rzeczywistości i jak najbardziej jest obłąkany. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
IglChn

IglChn

Gary Stu
Poznaj swój najgorszy koszmar!
Jeśli nie znasz tego literackiego określenia, jest to określenie na wyidealizowaną postać. Podobnie jest w przypadku „Deus ex Machina”, w którym rozwoju wydarzeń nie da się wyjaśnić w żaden logiczny sposób ponieważ zawsze jest ona tłumaczona pojawieniem się boskiej istoty. Twój yandere też ma coś w sobie z boskiej istoty. Będąc tak obrzydliwie doskonałą postacią, jest ucieleśnieniem każdego stereotypu yandere jaki kiedykolwiek widziałaś. Wiąże się to też z tym, że wszystko mu się udaje. Jak Cię tylko zobaczy to pochłonie go irracjonalna obsesja od pierwszego wejrzenia. Chcesz wiedzieć, co stanie się dalej? W takim razie idź, przeczytaj jakiś fanfic. Znajdź Garry Stu, którego lubisz najbardziej. Właśnie to dostaniesz. Miłej zabawy z nim!
Jest jednak małe prawdopodobieństwo, że będziesz się z nim dobrze bawić…

Odpowiedz
Shirusiek

Shirusiek

Wyszedł mi Gary Stu :0

Odpowiedz
1
cookiechan

cookiechan

Autor
Autorzy są bardzo niebezpiecznymi i zdesperowanymi stworzeniami. A najbardziej autorzy bajek.
Jedną rzeczą jest desperackie trzymanie się własnych wspomnień i doznań, które odczuli na własnej skórze, ale zbudowanie własnego świata na podstawie swojej obsesji jest całkowicie odrębną sprawą.
Ten świat jest zbyt brzydki dla Twojego yandere i dlatego właśnie postanowił stworzyć własny świat w swych opowiadaniach. Nie chciałby nic więcej w nim niż ozdobić i uwięzić Twoje piękno w koronce z czarnego atramentu. Chce poprowadzić Twoją historię, ale w jakiś dziwny sposób masz własną wolę i cały czas mu uciekasz.
Jako pisarz nie jest w stanie patrzeć jak próbujesz się wymykać z jego opowieści, jeszcze trochę i mogłabyś odkryć prawdę o tym, że jesteś fikcyjną postacią. Dlatego właśnie postanowił on podjąć drastyczne środki. Wszystko może się teraz wydarzyć więc miej się na baczności.

Ja:… Mam się bać?
Mój demon: Exusme łat the fak-
Mój anioł: Lepiej sprawdzę czy wszystko z nią okej…

Odpowiedz
3
KissingHunter

KissingHunter

Gary Stu
Poznaj swój najgorszy koszmar! Jeśli nie znasz tego literackiego określenia, jest to określenie na wyidealizowaną postać. Podobnie jest w przypadku „Deus ex Machina”, w którym rozwoju wydarzeń nie da się wyjaśnić w żaden logiczny sposób ponieważ zawsze jest ona tłumaczona pojawieniem się boskiej istoty. Twój yandere też ma coś w sobie z boskiej istoty. Będąc tak obrzydliwie doskonałą postacią, jest ucieleśnieniem każdego stereotypu yandere jaki kiedykolwiek widziałaś. Wiąże się to też z tym, że wszystko mu się udaje. Jak Cię tylko zobaczy to pochłonie go irracjonalna obsesja od pierwszego wejrzenia. Chcesz wiedzieć, co stanie się dalej? W takim razie idź, przeczytaj jakiś fanfic. Znajdź Garry Stu, którego lubisz najbardziej. Właśnie to dostaniesz. Miłej zabawy z nim! Jest jednak małe prawdopodobieństwo, że będziesz się z nim dobrze bawić…

Odpowiedz
2
Kill-sama

Kill-sama

Protagonista
Ten yandere jest bohaterem, człowiekiem z celem! Dla niego nie jest problem zabicie smoka, wygranie walki czy pokonanie antagonisty. W końcu jest głównym bohaterem, a ci zawsze mają więcej szczęścia niż rozumu. Ale dla Ciebie jest gotów odrzucić swoją historię. Zrobiłby wszystko, gdybyś po prostu go o to poprosiła. Tak właśnie wielka jest jego miłość do Ciebie. Lepiej jednak, żebyś nie prosiła go o porzucenia jego celu. Jeśli zmieni się jego bieg historii może stać się o wiele bardziej przylegający i paranoiczny jeśli chodzi o Twoje bezpieczeństwo. W końcu kiedyś miał za zadanie chronić cały świat, a teraz tylko Ciebie przez co jego obsesja na Twoim punkcie wzrosła. Więc proszę… nie testuj jego miłości.

Odpowiedz
1
If_you_like_Kacchan_you...

If_you_like_Kacchan_you...

Protagonista

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej