Jaką dziewczynę z ,,Odlotowe Agentki” przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 36

Anabelle_013

Anabelle_013

Nie jestem podobna do żadnej ale kiedyś to oglądałam 😊😋

Odpowiedz
Yeat___Dog

Yeat___Dog

Samantha,,Sam”Simpson

Odpowiedz
3blue-sky3

3blue-sky3

Samantha ,,Sam” Simpson
Bardziej przypominasz Samanthę Simpson! Sam jest piękną intelektualistką gotową stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jest to nie tylko najzdolniejsza uczennica Szkoły średniej w Beverly Hills, ale także agentka Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości. Sam zachowuje się bardzo dojrzale, jak na agentkę przystało. Jej inteligencja nie raz wyciągnęła Agentki z opresji. Sam jest bardzo sympatyczna. Stara się być miła i tolerancyjna dla każdego, nigdy nie ocenia ludzi po pozorach, lecz gdy się zdenerwuje, lepiej z nią nie zadzierać. Sam ma zdolności przywódcze i dzięki temu jest doskonałą lideką.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
3
Devilish_Virgin

Devilish_Virgin

Alex

Odpowiedz
kruk_love_

kruk_love_

Clover, czy tylko mi ona wyszła? 😊🤔

Odpowiedz
Wegaa

Wegaa

żadna z nich!
Wygląda na to, że nie jesteś podobna do żadnej z dziewczyn. Najwidoczniej bardzo się od siebie różnicie.
Podziel się wynikiem w komentarzu!
XD

Odpowiedz
1
haniatrzy

haniatrzy

Samantha ,,Sam” Simpson nie spodziewałam się

Odpowiedz
2
NoemiNa

NoemiNa

Samantha ,,Sam” Simpson

Bardziej przypominasz Samanthę Simpson! Sam jest piękną intelektualistką gotową stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jest to nie tylko najzdolniejsza uczennica Szkoły średniej w Beverly Hills, ale także agentka Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości. Sam zachowuje się bardzo dojrzale, jak na agentkę przystało. Jej inteligencja nie raz wyciągnęła Agentki z opresji. Sam jest bardzo sympatyczna. Stara się być miła i tolerancyjna dla każdego, nigdy nie ocenia ludzi po pozorach, lecz gdy się zdenerwuje, lepiej z nią nie zadzierać. Sam ma zdolności przywódcze i dzięki temu jest doskonałą liderką. Podziel się wynikiem w komentarzu!

No i fajnie 😊 Lubię Sam :3

Odpowiedz
3
edyta92

edyta92

Alexandra „Alex” Vasquez
Bardziej przypominasz Alexandrę Vasquez! Alex to miła, przyjacielska oraz wrażliwa dziewczyna mieszkająca w Beverly Hills. Za jej zalety można uznać fakt, że zawsze jest chętna pomóc przyjaciołom w potrzebie oraz to, że jest miłą i sympatyczną osobą. Lecz Alex, jak każdy człowiek, ma wady. Alex jest wysportowana i dobrze zna sztuki walki, jednak często zdarza się jej coś rozbić rozlać lub przwrócić. Alex jest też dosyć dziecinna (dla niektórych ta cecha charakteru jest urocza, ale może czasami przysporzyć problemów). Ale mimo wszystko dziewczyna ma dobre serce. W przeszłości miała pluszowego żółwia o imieniu Olly, z którym nie rozstawała się nawet na moment.

jej… jak byłam nastolatką to to oglądałam bardzo często i najbardziej lubiłam Sam.

Odpowiedz
3
LUNNAA

LUNNAA

Samantha ,,Sam” Simpson

Bardziej przypominasz Samanthę Simpson! Sam jest piękną intelektualistką gotową stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jest to nie tylko najzdolniejsza uczennica Szkoły średniej w Beverly Hills, ale także agentka Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości. Sam zachowuje się bardzo dojrzale, jak na agentkę przystało. Jej inteligencja nie raz wyciągnęła Agentki z opresji. Sam jest bardzo sympatyczna. Stara się być miła i tolerancyjna dla każdego, nigdy nie ocenia ludzi po pozorach, lecz gdy się zdenerwuje, lepiej z nią nie zadzierać. Sam ma zdolności przywódcze i dzięki temu jest doskonałą lideką. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej