Kto z „The Decay of Angels” jest Twoim yandere?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 32

Igasal

Igasal

Nikołaj Gogol
Może ta jego dziwna ciekawość Twoją osobą wynikała z powodu Twojej skrajnie introwertycznej oraz ostrożnej osobowości lub może dlatego, ponieważ rzadko się śmiejesz lub uśmiechasz przy innych ludziach? Tak czy inaczej, ten przekręcony klaun to zauważył i postanowił sprawić, byś poczuł się wolny i zniszczyć Twoją skorupę. Na samą myśl jak zareagujesz na wszystkie jego sztuczki oraz gry, które zaplanował dla Ciebie, był podekscytowany! I nie myśl sobie, że to coś dobrego, bo tak naprawdę jego sposoby, abyś stał się wolny są makabryczne oraz pokręcone jak on. Zadziwiająco według niego to wszystko jest z powodu miłości, którą czuje do Ciebie. W każdym razie jest niebezpieczny i zawsze ma jakiegoś asa w rękawie, więc uciekanie przed nim praktycznie nie ma sensu.

<3

Odpowiedz
1
Tosiii11

Tosiii11

Boję się

Odpowiedz
1
Tosiii11

Tosiii11

Fiodor Dostojewski

Arogancja i inteligencja Fiodora czynią go najstraszniejszym z możliwych do wyobrażenia sobie yandere – jest manipulacyjny, zazdrosny oraz sadystyczny. W pełni zdaje sobie sprawę z dominacji nad Tobą, ponieważ bezlitośnie torturował i zabijał osoby, które były blisko Ciebie oraz sabotował Cię, żebyś został wyrzucony z pracy lub szkoły. Doprowadziło to do tego, że nie masz teraz gdzie się podziać. Zrobi wszystko co w jego mocy, aby trzymać Cię dla siebie i mieć całkowitą kontrolę nad Tobą. Spokojnie, zadba on po wszystkim o Ciebie, w końcu to wszystko to jego plan, abyś stał się całkowicie zależny od niego i nie mógł mu już nigdy uciec. Lepiej mu się już nie opieraj, ponieważ ostatnim krokiem, aby Cię mieć tylko dla siebie będzie lobotomia

Odpowiedz
1
Rei-san

Rei-san

Nikołaj Gogol
Może ta jego dziwna ciekawość Twoją osobą wynikała z powodu Twojej skrajnie introwertycznej oraz ostrożnej osobowości lub może dlatego, ponieważ rzadko się śmiejesz lub uśmiechasz przy innych ludziach? Tak czy inaczej, ten przekręcony klaun to zauważył i postanowił sprawić, byś poczuł się wolny i zniszczyć Twoją skorupę.
Na samą myśl jak zareagujesz na wszystkie jego sztuczki oraz gry, które zaplanował dla Ciebie, był podekscytowany!
I nie myśl sobie, że to coś dobrego, bo tak naprawdę jego sposoby, abyś stał się wolny są makabryczne oraz pokręcone jak on.
Zadziwiająco według niego to wszystko jest z powodu miłości, którą czuje do Ciebie.
W każdym razie jest niebezpieczny i zawsze ma jakiegoś asa w rękawie, więc uciekanie przed nim praktycznie nie ma sensu.

Odpowiedz
1
Liv8Aga

Liv8Aga

Fiodor Dostojewski
Arogancja i inteligencja Fiodora czynią go najstraszniejszym z możliwych do wyobrażenia sobie yandere – jest manipulacyjny, zazdrosny oraz sadystyczny. W pełni zdaje sobie sprawę z dominacji nad Tobą, ponieważ bezlitośnie torturował i zabijał osoby, które były blisko Ciebie oraz sabotował Cię, żebyś został wyrzucony z pracy lub szkoły. Doprowadziło to do tego, że nie masz teraz gdzie się podziać. Zrobi wszystko co w jego mocy, aby trzymać Cię dla siebie i mieć całkowitą kontrolę nad Tobą. Spokojnie, zadba on po wszystkim o Ciebie, w końcu to wszystko to jego plan, abyś stał się całkowicie zależny od niego i nie mógł mu już nigdy uciec. Lepiej mu się już nie opieraj, ponieważ ostatnim krokiem, aby Cię mieć tylko dla siebie będzie lobotomia.
Czy tylko ja mam takie wtf XD ale ogólnie fajny quiz ;)

Odpowiedz
1
Ango.Sakaguchi

Ango.Sakaguchi

Nikolai ❤❤

Odpowiedz
1
Sumari

Sumari

Fiodor ❤❤❤
Mrawr xD

Odpowiedz
1
WiecznyGimbus

WiecznyGimbus

Nikołaj Gogol
UwU fajny quiz

Odpowiedz
1
Alergiczka

Alergiczka

Fiodor Dostoyewski

Odpowiedz
1
HubercikZegna

HubercikZegna

Co ja to robie? Pomocy

Odpowiedz
demonjunior22

demonjunior22

•  AUTOR

@HubercikVita Przykro mi ale nic już Ci nie pomoże ;<

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej