Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

I’m Alive — James Potter and Remus Lupin [One Shot]


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 12

nani20101

nani20101

I tu pojawia się paradoks, bo przecież jakby Lily i James nie umarli, to Harry by nie przeżył. Bo w zasadzie to dzięki ich poświęceniu Kedavra nie zadziałała.
Jakby to średnio jest coś, co da się podłożyć. Dźgnięcie ostrym narzędziem okej. Strzał z pistoletu też spoko. Ale zaklęcie?
Jak sfingować rzucone zaklęcie powodujące natychmiastową śmierć w ten sposób, żeby rzucający pomyślał, że trafiło i zadziałało i nie wykrył żadnej magicznej bariery? Dodam, że James nie miał przy sobie różdżki.

Odpowiedz
1
.Alaska

.Alaska

Wow! Cudowny one shot! Świetnie napisany!
Na prawdę piękne! Masz talent! One shot leci do ulubionych! 💖💖💖

Odpowiedz
1
_hestia_

_hestia_

💕❤️

Odpowiedz
2
kissi72

kissi72

Super One Shot!💖

Odpowiedz
1
The.daughter.of.ocean

The.daughter.of.ocean

Świetne! 🤩

Odpowiedz
3
leocadie

leocadie

Czy przypadkiem Remus nie dowiedział się o zdradzie Petera (bo wcześniej myślał, że to Syriusz) wtedy gdy się spotkał z Blackiem w 1994?

Odpowiedz
1
leocadie

leocadie

@chouette Tak, Remus mógł się domyślać i snuć plany, wiadomo jak umysł człowieka działa jak zostajesz sam i nie masz już wsparcia. Nie pamiętam czy Harry coś takiego do Lupina mówił ale filmy HP są tragiczne dla mnie tragiczne, więc pewnie zawiesiłam się na tym momencie.
Opisane wszystko jest bardzo dobrze, za co @QGuard należą się gratulacje. „Ożywienie” Jamesa (a w innych przypadkach i inne postacie nie tylko z tego uniwersum) to wątek bardzo często spotykany ale ani naprawdę ani w Harry’m Potterze nie da się sprawić żeby człowiek wrócił do żywych, no chyba że za pomoc zmieniacza czasu. Mam nadzieję, że @QGuard nie weźmie sobie tego do serca bo na prawdę pisze tak dobrze że SG bardzo jej się należy. Ja nie jestem też jakąś znawczynią i mogę się mylić, druga część to tylko moje przemyślenia a każdy może sądzić inaczej. Życzę miłego wieczoru/dnia/nocy i dalszych sukcesów na tej stronie

Odpowiedz
1
dog_loverka

dog_loverka

@leocadie z tej rozwowy we wrzeszczącej chacie wynika, że Remus odkrył to dopiero wtedy gdy Harry powiedział mu, że zobaczył Petera na mapie huncwotów

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (3)
chouette

chouette

Kooocham to!

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej