✨️tańczysz jak lama z połamanymi kończynami✨️ xdd Cudne! Btw cała scena jak oni tańczą jest zarąbiście napisana(w sensie reszta też, ale tu zwróciłam uwagę). Czytałam to w autobusie i poważnie zastanawiałam się, czy nie wysiąść przystanek dalej, żeby dokończyć.
@Sea_Dog dziękuję bardzo <3 Szczerze mówiąc do sceny miałam największe wątpliwości, czy dobrze wyszło, dobrze wiedzieć, że nie jest aż tak tragicznie xd
Na początku się ciągle śmiałam i prawie się udusiłam ( może że śmiechu może z tego powodu że jestem chora i mam kaszel i katar, ale kto to wie), ale przez cały czas mi się podobało. Bardzo fajne opowiadanie, poprostu cudo✨💚💚
@Ronodinzyciem dziękuję bardzo! (Myślałam, owszem, fajnie by było kiedyś jakąś wydać, mam nawet parę zalążków pomysłów, ale nie wiem, co z tego będzie)
Gdybym dostawał dolara za każdego one shota osadzonego w uniwersum BŚ, inspirowanego Rewrite the stars miałbym półtora dolara, bo ja swojego wciąż piszę xd Dobra robota Annie
Lawendowa_Smoczyca
✨który został już przez Kendrę wyłowiony z mleka✨
Świetnie napisane, styl bardzo podobny do stylu ,,Baśnioboru", leci do ulu 💕
Stella_Bella
• AUTOR@Lawendowa_Smoczyca dziękuję bardzo, cieszę się, że się spodobało🫶🖤
Anishia
CUDOWNE TO JEST KOCHAM CAŁYM SERCEM
Stella_Bella
• AUTOR@–Moonlight– cieszę się, że się podobało🖤
Sea_Dog
✨️tańczysz jak lama z połamanymi kończynami✨️ xdd
Cudne! Btw cała scena jak oni tańczą jest zarąbiście napisana(w sensie reszta też, ale tu zwróciłam uwagę). Czytałam to w autobusie i poważnie zastanawiałam się, czy nie wysiąść przystanek dalej, żeby dokończyć.
Stella_Bella
• AUTOR@Sea_Dog dziękuję bardzo <3
Szczerze mówiąc do sceny miałam największe wątpliwości, czy dobrze wyszło, dobrze wiedzieć, że nie jest aż tak tragicznie xd
Pjo
Cudne opowiadanie!
Zapomniałam jak uwielbiam Sevę, świetnie napisane oczywiście i cudna historia
Stella_Bella
• AUTOR@Pjo dziękuję bardzo🫶
zalicjam
Na początku się ciągle śmiałam i prawie się udusiłam ( może że śmiechu może z tego powodu że jestem chora i mam kaszel i katar, ale kto to wie), ale przez cały czas mi się podobało. Bardzo fajne opowiadanie, poprostu cudo✨💚💚
Stella_Bella
• AUTOR@zalicjam dziękuję ^^
Ronodinzyciem
Super historia !
Naprawdę długo szukałam czegoś z elementami romansu co nie zkończy się hapyy endem :)
Ps. myślałaś o napisaniu własnej książki ?
Stella_Bella
• AUTOR@Ronodinzyciem dziękuję bardzo!
(Myślałam, owszem, fajnie by było kiedyś jakąś wydać, mam nawet parę zalążków pomysłów, ale nie wiem, co z tego będzie)
Sea_Dog
@Ronodinzyciem fr (i z książką i z happy endem)
sweet.Hermione
Jejku kocham Sevę🩷🥹
Ederin
Gdybym dostawał dolara za każdego one shota osadzonego w uniwersum BŚ, inspirowanego Rewrite the stars miałbym półtora dolara, bo ja swojego wciąż piszę xd
Dobra robota Annie
Stella_Bella
• AUTOR@Ederin xD
Dobrze wiedzieć
Powodzonka
I dziękuję ^^
Ederin
Forma królewski ród jest w sumie trochę na wyrost jak oni jakby jednym miastem zawiadują xd
Stella_Bella
• AUTOR@Ederin weź się szczegółów nie czepiaj xd
Ederin
Czemu Seth się dziwi fajerwerkom jak to nie jest jakieś wielkie osiągnięcie nauki