Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Glass interior — 3 — grave

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 4

nvtalcia

nvtalcia

Te zawody są tak mistrzowsko opisane, że nic innego mi nie zostaje, jak wręczyć ci koronę. Naprawdę, wszystko, co czytam jest tak dopracowane, tak dopieszczone, że brak mi słów. Za każdym razem czytając twoje prace czuję się, jakbym czytała genialną pisarkę i aż serce mi się kraje, że to ma tak mało komentarzy, gdy powinny ich być miliony. Skradłaś moje serce tym magicznym kryminałem, tyle tu mogę powiedzieć.
Jestem ciekawa czy to przypadkiem nie jest jego dziecko, czy nie zabił jej ktoś kogo i on dobrze zna. W sumie to po tobie mogę spodziewać się wszystkiego i nie zdziwiłabym się, gdyby sam Mike ją zabił i miał jakąś amnezję, niepoczytalność czy coś w tym rodzaju.
Widzę też, że wybraniec i tutaj jest wyjątkowo uzdolniony skoro z jego pomocą wszystko idzie tyle razy szybciej.
Jeju, z zaciekawieniem czekam, aż dowiem się kim był ten starszy mężczyzna i jaki on ma związek z tym wszystkim, chociaż wątpię, żeby to on ją zabił. Już nie mogę się doczekać kolejnej części :D

Odpowiedz
1
fuerte.

fuerte.

•  AUTOR

@nvtalcia dziękuję bardzo, miło mi to słyszeć, oraz muszę przyznać że dość dobrze kombinujesz z rozwinięciem fabuły, ale jak wspominałaś możesz się spodziewać wszystkiego😋😄 jeszcze raz dziękuję za tak miłe słowa!🥺

Odpowiedz
1
sympleak

sympleak

😍

Odpowiedz
1
arendella

arendella

Piękne😍

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej