Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Brazen Promise

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 11

Herminka

Herminka

wyślij ten link osobie która na niego zasługuje:
(:😀😄:)

Odpowiedz
Tajgressa667

Tajgressa667

Graty SG

Odpowiedz
arendella

arendella

Mi się bardzo podoba. Opisy masz mistrzowskie i będę to pisać chyba pod każdą Twoją pracą. Tutaj idealnie wczułam się w sen, w jego zdziwienie, przerażenie… To wszystko było niemal namacalne. Sen kojarzy mi się z taką mgiełką, metaforą czegoś niedoścignionego, co każdy sobie może dopasować do czegoś.

Wspomnienie natomiast jest konkretne, nie ma tu miejsca na domysły. I to mi się podoba. Najpierw zmuszasz nas do myślenia, a potem piszesz o czymś zupełnie innym w zupełnie innym stylu. Niesamowite.

W ogóle gostek, który maszerował przez pustynię, bardzo mi się spodobał. Uwielbiam takich dziwnych, tajemniczych i spokojnych bohaterów z zasadami i radami na życie.

Odpowiedz
2
fuerte.

fuerte.

•  AUTOR

bardzo dziękuję 💜

Odpowiedz
symplevisia

symplevisia

Prawdę powiedziawszy ciężko mi zrozumieć o co tu chodzi, ale mi się podobało ;p. Albo nie potrafię czytać ze zrozumieniem, albo Ty coś nawywijałaś, albo po prostu muszę to przeczytać jeszcze razxD
Chodzi o to, że… Że o co?

Gdybym wiedziała jaki przekaz został tu zawarty to sam tekst bardzo by mi się podobał, bo stworzyłaś piękne opisy. Zwłaszcza ten pierwszy. Jest taki realistyczny i miło się przez niego przebrnęło. Niestety nie mogę ocenić do końca tej miniaturki, bo jestem młotkiem. Chodzi o dotrzymanie/nie dotrzymanie obietnicy? O za mało czasu spędzonego z rodziną?

Ale one shot naprawdę ciekawy <3

Odpowiedz
1
symplevisia

symplevisia

Po za tym fuerciu, boska mini, zrobisz mi też, wiesz na wattpad?🥺❤

Odpowiedz
1
fuerte.

fuerte.

•  AUTOR

haha oczywiście 💜

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej