Co mówi o Tobie Twoje imię? Sprawdź!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 449

Evie_2009

Evie_2009

Jedenaście
Jedenastka – ma naturę przywódcy. Jest optymistyczna, przyjacielska i szczodra, łatwo nawiązuje kontakty i zaskarbia sobie sympatię. Jej funkcjonowanie w dużej mierze zależy od aprobaty otoczenia; jeśli nie dominuje i nie błyszczy, staje się zgorzkniała. Ceni luksus i prestiżowe stanowiska. Nie ma rzeczy, które byłyby dla niej zbyt dobre. Jest wyśmienitym gospodarzem i organizatorem wszelkiego rodzaju imprez. Rozmowna, serdeczna i z poczuciem humoru, zwykle bywa duszą towarzystwa. Ma duże powodzenie, lubi flirtować, ale ze ślubem się nie spieszy. Podziel się wynikiem w komentarzu!
połowicznie

Odpowiedz
--.Wand.--

--.Wand.--

Jeden
Jedynka – bystra i inteligentna, patrzy w przyszłość dalej niż inni. Nie poddaje się konwenansom, nudzi ją etykieta i rutyna. W wyborze zawodu nie kieruje się względami materialnymi czy prestiżem, ale wyłącznie swoimi zainteresowaniami. Fascynuje ją wszystko, co niezrozumiałe dla aktualnej wiedzy. W pracy zespołowej błyszczy zaletami: jest uprzejma, szczera i zawsze można na nią liczyć. W okazywaniu uczuć wstrzemięźliwa. Poszukuje osoby, która w pełni zrozumie jej wrażliwą duszę. Gdy spotka kogoś takiego, staje się wierna i opiekuńcza. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zgadza się [chyba]
Super❤️

Odpowiedz
MilkerLuker

MilkerLuker

Numerologicznie jestem 9, z imienia wyszło mi 1. Numerologia mnie nigdy nei zawodzi ✨

Odpowiedz
Aquilcia

Aquilcia

Wszystko się zgadza! Dokładnie wszystko opisuje mnie! Wspaniały quiz ! Jak tal czytam te pozostałe wyniki, to cześć też do mnie pasuje :)

Odpowiedz
LadyAmcia

LadyAmcia

Muszę przyznać, że nie zrozumiałam zasad oraz kompletnie się w nich pogubiłam. ✖️➕➗➖

Cóż, w każdym razie, spoczko quiz. 💋

Odpowiedz
Sonadow12

Sonadow12

Ja mam dziewiątke prawie wszystko się zgadza 😁

Fajny quiz❤️

Odpowiedz
Kociakkociak9

Kociakkociak9

Pogubiłam się trochę, bo nie zakumałam zasad XD
Ale quiz fajny 💕

Odpowiedz
Book_Girl

Book_Girl

Siedem – świetny quiz, wszystko się zgadza ❤️

Odpowiedz
1

....e

Sześć

Szóstka – wrażliwa i szlachetna idealistka. Dba o swoją opinię i cieszy się dużym uznaniem. Nie ma natury włóczykija. Nie lubi rozstawać się z rodziną i przyjaciółmi. Swój dom chętnie ozdabia bibelotami po pradziadkach i rodowymi pamiątkami. Daje jej to poczucie bezpieczeństwa. Nie lubi zatargów ani plotek. Możesz powiedzieć jej wszystko bez obawy, że zdradzi Twój sekret. Jak nikt inny potrafi zrozumieć, pocieszyć i dodać otuchy. Nigdy nie szuka okazji do niezobowiązującego romansu. Chce mieć dom, dzieci i stabilny związek. Musi być otoczona czułą i troskliwą opieką, hołubiona i rozpieszczana. Podziel się wynikiem w komentarzu!

OMG jak ty to zrobiłaś???
Tutaj wszystko się zgadza….😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮
Super pomysł na quiz 😘❤️😘 oraz wykonanie😜
♥️+⭐Ulubione

Odpowiedz
1
gacha_kot123

gacha_kot123

Nie ma litery W

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej