Rozpocznij testCzas na odpowiedź:10 sekundPodczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy. Brakuje odpowiedzi. Zaznacz, aby zobaczyć wynik. Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. 32 Super! 352 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Następny quiz za: 10 AnulujRozwiąż teraz Bezsens życiowy Wyłącz autoodtwarzanie: Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas. Prosimy, napisz nam jaki to błąd skoro już go zauważyłeś. Pozwoli nam to szybciej go poprawić. Wyślij
Weasley_twins
Nie moge byc poważna czytając o typiarze ktorej serduszko buchło (ale to lrzez moja klase bo oni ciagle mj tak mówili) trochę smutne jak na to z boku spojrzeć ale cóż zycie.
Poza tym spoko styl masz
– K
💛🖤
Nottie.
• AUTOR@Weasley_twins dzięki
Nothing.princess
bardzo ładne, serio mega ładnie piszesz<3
Nottie.
• AUTOR@Nothing.princess dziękuję bardzo💕🖤
Ty też<3
Nothing.princess
@Nottie. Dziekujeeeee💕
ruskiagent
yooo ale to było cudne <33 ślicznie napisane!!
Nottie.
• AUTOR@ruskiagent dziękuję 🖤
Ausia.
Leci do ulu
Nottie.
• AUTOR@Ausia. Dziękuję<3
_Netiyqqa
Cudowne
Nottie.
• AUTOR@_Netiii_ dziękuję
Heavvenly.
🍂🍁🌹 Przepiękne! 🍁🍂💔 leci do ulu
Nottie.
• AUTOR@Nuttie dziękuję🖤
.Soleil
Przepiękne
.Soleil
@Nottie. Miniaturka też jest śliczna
Nottie.
• AUTOR@Pochmurka. <3
Family_Huzjak
Bardzo pięknie napisane
Nottie.
• AUTOR@Family_Huzjak dziękuję