Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

7 GIFTS [4/4]

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 4

Somnium

Somnium

Ha! Ja wiem, że mam miesięczne spóźnienie (w rozwoju też), ale ha! Jestem!
Czytałam na wattpadzie (pewnie widziałaś), ale postanowiłam skomentować tu.

Od czego by tu zacząć, cholibka.

Ogólnie to byłam dzisiaj w mieście podpisać deklarację maturalną (aka cyrograf), a potem mój tata miał do lekarza, więc czekałam w samochodzie. I uznałam, że długo takiej okazji na czytanie nie będę miała, więc szybko zabrałam się za 7 Gifts.

I po prostu

oh god

Jakby kurde, ja nawet nie wiem, jak się wysłowić. Nie przepadam za shipowaniem chłopaków (jestem z tych, co uważają, że takie nachalne szukanie dziury w całym i dorabianie ideologii do ich każdego ruchu jest po prostu chamskim wjeżdżaniem z buta w ich prywatę), a jeśli już, to traktuję to jako skinshipy/broshipy. Nie mam jednak nic przeciwko dobrze napisanym fanfikom, o ile ich autorka nie wariuje na punkcie któregokolwiek z paringów. Trzeba znać umiar po prostu.

I jak już przy tych shipach jesteśmy, to w sumie największą sympatią darzę Taekooka i Yoonseoka. Jakoś tak, nie wiem, po prostu fajnie się dogadują i ich relacje są na tyle spoko, że czytanie tego nie jest dla mnie zbyt niekomfortowe — a już zwłaszcza, gdy znam autorkę i wiem, że nie siusia w majtki, bo dwóch ze sobą zatańczyło i zaraz jest oH mY gOd [tu wstaw nazwę shipu] iS reAl, [znowu nazwa shipu] wOrlD doMinAtiOn

Dobra, bo się rozgadałam

Zmierzam do tego, że najpierw pierwsze zetknięcie z 7 Gifts miałam jakoś z tydzień lub dwa temu. Przeglądałam swojego wattpada i przeczytałam opis. Zaintrygował mnie i właśnie dzisiaj to była pierwsza rzecz, o której pomyślałam, kiedy nadarzyła się okazja do czytania. Weszłam i…

I tutaj właśnie zaczęła się magia. Pierwsza rzecz, to grafiki. Nie wiem, czy sama je robiłaś, ale wyglądają przebosko. Wciągnęłam się już od pierwszych chwil i przeczytałam wszystko za jednym razem. Po prostu… woah, było kilka smaczków, jak chociażby BigHit, a historie, które przedstawiłaś, poruszyły moje serce. Na koniec się tak wzruszyłam, po prostu tak mnie to chwyciło, jeszcze ten Jimin, Tae, który go uratował, a potem to, że spotkali się u Seokjina, po prostu… ach, żałuję, że nie udało mi się chwycić za to wcześniej. Piękne opowieści, gesty i słowa, naprawdę cieszę się, że mogłam to przeczytać. Oczywiście, zdarzyły się błędy, głównie przy dialogach, ale szczerze? Piszesz na tyle przyjemnie, że nie chciałam na to zwracać większej uwagi. Masz talent!

Odpowiedz
1
Zetka22

Zetka22

•  AUTOR

@Somnium Boże… Sama nie wiem teraz, co napisać 😅
Bardzo dziękuję za te słowa i miło mi się od razu zrobiło 💜
To, że doceniłaś to mało docenione opowiadanie (i super, że Ci się spodobały moje grafiki hah) to wielka sprawa. Oczywiście nie jestem z tych osób, które szaleją za danym shipem (kiedyś nawet odobserwowałam dziewczynę, która miała dosłownie obsesję na punkcie JiKooka). Po prostu jakoś przyjemniej mi się ich tworzy jako postacie opo.
Naprawdę dzięki 😘

Odpowiedz
1
Zosia_Lupin

Zosia_Lupin

piękne🤍

Odpowiedz
1
Zetka22

Zetka22

•  AUTOR

@ZosiaLupin Dziękuję 💜

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej