Zdrap zdrapkę i poradź coś wylosowanej osobie.


Komentarze sameQuizy: 91

Lzmez

Lzmez

Melanie

Odpowiedz
L.i.i

L.i.i

Droga Eunice
Jesteś na dobrej drodze ku lepszym zmianom dzięki dostrzeżeniu własnych wad i ograniczeń. Uważam że martwisz się na zapas – nic przecież nie zapowiada żeby twoi przyjaciele Cię opuścili – gdyby tak było to nie byliby twoimi przyjaciółmi, a jak widać – są nimi bo trwają przy tobie i akceptują Ciebie taką jaką jesteś. Twoja wrażliwość jest cechą która może Ci sprzyjać i szkodzić. Ty decydujesz w którą stronę ją skierujesz – autodestruktywną czy pełną twórczej siły. Zmiana jest częścią życia, zauważaną w ludziach, porach roku, pogodzie – dosłownie we wszystkim. Gdyby zmian nie było to wszystko co Cię otacza stałoby się martwe – a raczej nikt nie chce żyć w martwym świecie, pełnym stagnacji i bezruchu. Zmiana budzi strach dlatego że jest nieznana, nie wiadomo co przyniesie. Mimo pewnych niedogodności warto się na nią otworzyć – jestem pewna że prędzej czy później przyniesie oczekiwany rezultat. Twoje marzenia są Piękne, życzę Ci abyś dumnie kroczyła ku ich spełnieniu. Dzięki swojej wrażliwości zrozumiałabyś od podszewki postacie w które się wcielasz – taka umiejętność jest przydatna i doceniana w pracy aktorskiej. Masz wsparcie w postaci przyjaciół – osób będących przy Tobie i dodających skrzydeł. W swoim życiu spotkasz wielu ludzi i nie każdy zasługiwałby na twoją uwagę – wtedy należy oddzielić ziarna od plew i zadbać o własne dobro, a w razie czego powiedzieć "nie". Masz taką rzecz której chciałabyś spróbować a nie miałaś okazji? Jeśli tak to odważ się ją zrobić – nie ważne czy ona jest szalona bądź nietypowa dla Ciebie. Dzięki niej znalazłabyś odskocznię od codzienności, a może nawet coś satysfakcjonującego ;)
Niech moc będzie z Tobą ♥
L.i.i

Odpowiedz
Henna

Henna

Melanie, spróbuj się nie przejmować opinią innych, bądź niezależna i spełniaj cele za które się zabierasz. Żyj tak jak chcesz, bo to życie jest Twoje i do tego tylko jedno. Czasu nie cofniemy, ale zawsze mamy wpływy w przyszłości. Na pewno jest na świecie osoba która pochocha ciebie taką, jaką jesteś. Zaczekaj. Uwierz.

Odpowiedz
1
Nasteleen

Nasteleen

Albo czarny karton.

Odpowiedz
Nasteleen

Nasteleen

Pomyśl że istnieje coś takiego jak biała kredka.

Odpowiedz

d...a

Pomysł na quiz bardzo mi się podoba, po pierwsze stworzenie go musiało wzbudzić w autorce głębokie odczucia i jest on bardzo dopracowany. Po drugie uczy empatyczności. Po trzecie osoby potrzebujące dobrej rady na swoje problemy mogą poczytać komentarze skierowane do wymaigowanych osób wzorcowanych przecież na kłopotach niejednej persony w społeczności.

Odpowiedz
1

d...a

Melanie, spróbuj się z kimś zapoznać malując się i przebierając. Poznawaj ludzi w ten sposób. Po czasie przyznaj się, jaka jesteś naprawdę i przekonaj, kto pokochał za charakter, kto nie obrazi się za zażartowanie sobie z niego. Możesz też pisać z ludźmi przez internet. Wtedy w ogóle nie będą się zastanawiać nad Twoim wyglądem. W ostateczności zastanów się czy masz kogoś z rodziny, z kim byś mogła spędzać czas, jak z przyjaciółmi, bo osoby Ci bliskie znają też Twoje usposobienie. I za żadne skarby nie zapomnij jakie wartości wewnętrzne w Tobie drzemią! PowodzonQa 🍀

Odpowiedz
1
Lavender_lady

Lavender_lady

Droga Eunice,
Czuję się dokładnie tak samo jak ty. Chciałabym Ci pomóc, ale sama nie wiem, co mogę na to poradzić, ponieważ każda rozmowa z kimkolwiek sprawia, że coraz bardziej odseparowuję się od innych ludzi. Dalej jestem zamknięta w takiej bańce swojego świata, z której nie mogę i nawet nie chcę wychodzić. Co przyniesie przyszłość-nie wiem. Mam drobną nadzieję, że, tak jak mówiłaś, wdrożę w życie moje plany i zacznę z tym działać, lecz na razie zbyt wielkie otwarcie na cokolwiek i kogokolwiek jest ponad moje siły. Cieszę się, że poznałam kogoś tak podobnego do mnie, nawet w formie pisemno-literackiej.

Odpowiedz
natalia_w_black

natalia_w_black

Hejka. Zapraszam cię na ten Quiz https://samequizy.pl/the-demons-virgin-prolog/

Odpowiedz
modlizga

modlizga

Christine

Nie oceniaj się w zawyżony sposób i pomyśl że ktoś jest warty uwagi i się przywiązuj do tych ludzi co kochasz.

Xd

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej