Zdrap zdrapkę i poradź coś wylosowanej osobie.

237 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 89

k.a.r.p.p.i.

k.a.r.p.p.i.

Melanie, spróbuj się nie przejmować opinią innych, bądź niezależna i spełniaj cele za które się zabierasz. Żyj tak jak chcesz, bo to życie jest Twoje i do tego tylko jedno. Czasu nie cofniemy, ale zawsze mamy wpływy w przyszłości. Na pewno jest na świecie osoba która pochocha ciebie taką, jaką jesteś. Zaczekaj. Uwierz.

Odpowiedz
1

Amber.Lupin

Albo czarny karton.

Odpowiedz

Amber.Lupin

Pomyśl że istnieje coś takiego jak biała kredka.

Odpowiedz
determinacja

determinacja

Pomysł na quiz bardzo mi się podoba, po pierwsze stworzenie go musiało wzbudzić w autorce głębokie odczucia i jest on bardzo dopracowany. Po drugie uczy empatyczności. Po trzecie osoby potrzebujące dobrej rady na swoje problemy mogą poczytać komentarze skierowane do wymaigowanych osób wzorcowanych przecież na kłopotach niejednej persony w społeczności.

Odpowiedz
1
determinacja

determinacja

Melanie, spróbuj się z kimś zapoznać malując się i przebierając. Poznawaj ludzi w ten sposób. Po czasie przyznaj się, jaka jesteś naprawdę i przekonaj, kto pokochał za charakter, kto nie obrazi się za zażartowanie sobie z niego. Możesz też pisać z ludźmi przez internet. Wtedy w ogóle nie będą się zastanawiać nad Twoim wyglądem. W ostateczności zastanów się czy masz kogoś z rodziny, z kim byś mogła spędzać czas, jak z przyjaciółmi, bo osoby Ci bliskie znają też Twoje usposobienie. I za żadne skarby nie zapomnij jakie wartości wewnętrzne w Tobie drzemią! PowodzonQa 🍀

Odpowiedz
1
Lavender_lady

Lavender_lady

Droga Eunice,
Czuję się dokładnie tak samo jak ty. Chciałabym Ci pomóc, ale sama nie wiem, co mogę na to poradzić, ponieważ każda rozmowa z kimkolwiek sprawia, że coraz bardziej odseparowuję się od innych ludzi. Dalej jestem zamknięta w takiej bańce swojego świata, z której nie mogę i nawet nie chcę wychodzić. Co przyniesie przyszłość-nie wiem. Mam drobną nadzieję, że, tak jak mówiłaś, wdrożę w życie moje plany i zacznę z tym działać, lecz na razie zbyt wielkie otwarcie na cokolwiek i kogokolwiek jest ponad moje siły. Cieszę się, że poznałam kogoś tak podobnego do mnie, nawet w formie pisemno-literackiej.

Odpowiedz
natalia_w_black

natalia_w_black

Hejka. Zapraszam cię na ten Quiz https://samequizy.pl/the-demons-virgin-prolog/

Odpowiedz
modlizga

modlizga

Christine

Nie oceniaj się w zawyżony sposób i pomyśl że ktoś jest warty uwagi i się przywiązuj do tych ludzi co kochasz.

Xd

Odpowiedz
Meadowness

Meadowness

Christine, trzeba patrzeć na innych. Gdy zaczynasz mówić o sobie zastanów się „Co czują inni?”. Spytaj ich o ich największe atuty, co w sobie lubią… Wtedy łatwiej Ci będzie nie myśleć o sobie. Miałaś trudne życie, więc ludzie powinni Cię podziwiać, ale z mówieniem o sobie poczekaj do momentu, gdy druga osoba spyta: ” A ty? „. Wtedy mów, chociaż nie za dużo.

Odpowiedz
_Crystaleyes_

_Crystaleyes_

Eunice
Wiem, że życie bywa czasami ciężkie i, że czasami ma się już po prostu wszystkiego dość, ale zawsze jest jedno ALE!
Po pierwsze:
Życie mamy tylko jedno i musimy wykorzystać je jak najlepiej potrafimy. Niektórzy z nas za główny cel stawiają założenie rodziny, inni rozwijanie kariery, a nie którzy tak jak ty chcą wzbić się na wzgórza sławy i świetnie dobrze, że każdy ma swój cel, ale żeby go spełnić musimy akceptować siebie o i to kim jesteśmy, ale to już punkt drugi haha
Po drugie:
,,Akceptacja” to coś bardzo ważnego, coś czego potrzebuje każdy człowiek. Trzeba wiedzieć, że nie ma osoby idealnej!
Nikt taki nie istnieje na naszej kochanej planecie ZIEMI, to, że jest osoba którą uważasz za idealną dla innej osoby może być zwykłą przeciętną osobą na ulicy.l, więc trzeba spróbować się zaakceptować i iść do przodu!
Po trzecie:
ŻYJ CHWILĄ! Zauważyłam, że masz z tym okropny problem, masz wiele obaw dotyczących swojej przyszłości, tego czy twoi przyjaciele wkrótce cię nie zostawią, albo może coś zepsujesz czy coś.
Tylko, że jeżeli patrzymy ciągle do przodu pesymistycznym okiem to tracimy radość z życia. Każda spędzona chwila z przyjaciółmi może stać się obawą, że zaraz odejdą, wyśmieją mnie lub nwm.
Trzeba z tym skończyć i cieszyć się każdą szczęśliwą rzeczą w naszym życiu!
Po czwarte:
Bądź sobą i nie patrz na innych. Jeżeli uważają się za twoich przyjaciół to będą cię akceptować bez względu na wszystko (twój charakter, wygląd, pogląd na świat itp.)
I nie martw się na tej Ziemi jest dość osób i zawsze znajdziesz tych najważniejszych
Mam nadzieję, że pomogłam 🥰
PS Nie chce mi się dalej pisać xD

Odpowiedz
3
_Crystaleyes_

_Crystaleyes_

@anka0000 ja nie mogę mam chyba najdłuższą wypowiedź haha

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej