Którą osobą wolałbyś być?

W tym quizie musisz wybierać jaką osobą wolałbyś być. Dowiesz się sporo o swoim nowym życiu i charakterze. Poznasz trochę przyszłości jaka Cię czeka, jeśli wybierzesz tę osobę. Weź udział w naszym eksperymencie.
Zaczynajmy
Zaczynajmy

Którą osobą wolałbyś być?
Misaki jest Japonką. Pracuje jako kosmetolog. Uwielbia zdobić swoje ciało tatuażami, ma ich już naprawdę wiele. Jest oschła w sprawach sercowych, ponieważ jej poprzedni partner ją zdradzał. Dziewczyna ma dobry kontakt ze swoją rodziną, ma też wielu oddanych przyjaciół. Uważają ją za twardą kobietę, która zna swoje wady i zalety.
Weronika jest Polką. Uczy się w drugiej klasie liceum. Uwielbia stroić się i robić zakupy. Jest bardzo kochliwa, a aktualnie tworzy szczęśliwy związek z odrobinę starszym chłopakiem. Dziewczyna ma średni kontakt ze swoją rodziną, ma też dwie najbliższe przyjaciółki. Dziewczyny oceniają ją jako wrażliwą romantyczkę, która kocha marzyć.

Którą osobą wolałbyś być?
Fatima urodziła się w Algierii. Gdy miała piętnaście lat przeprowadziła się wraz z rodzicami do Europy. Dziewczyna rozwija swoje pasje, a największą z nich jest granie na harfie. Poza tym kocha śpiewać. Dziewczyna w wolnych chwilach szyje zabawki, dla biednych dzieci, ponieważ sama wie co to bieda. Z charakteru jest bardzo nieśmiała i skryta. Brak jej pewności siebie. Ma sporą grupę przyjaciół, którzy mocno ją kochają i spędzają z nią każdy weekend.
Zhi urodziła się w Chinach. Gdy miała dwa latka, przeprowadziła się z rodzicami do Ameryki Południowej. Dziewczyna na razie nie ma pasji, dopiero poznaje siebie i szuka tego, w czym jest dobra. W wolnych chwilach skupia się na nauce, ponieważ potem pragnie iść na dobre studia. Z charakteru jest ambitna i inteligentna. Jest pewna siebie. Nie ma wielu przyjaciół, ponieważ nie ma dla nich czasu. Jednak po studniach zamierza stać się bardziej towarzyska.

Którą osobą wolałbyś być?
Roxie nie jest klasycznie piękna, ale pracuje jako modelka. W jej urodzie jest coś niesamowitego, przez co nadaje się do fotografii artystycznych. Ludzie z branży ją uwielbiają, bo jest bardzo fotogeniczna. W dzieciństwie uważała się za bardzo brzydką. Jej siostry zawsze były śliczne, a ona nie podobała się samej sobie i innym, przez co nie miała znajomych. Teraz jest bardzo popularna, ale otacza się ludźmi z dobrymi sercami, a nie takimi, którzy lubią ją za jej sławę.
Swietłana jest klasycznie piękna i pracuje jako modelka. Jest niezwykle atrakcyjną kobietą, o wspaniałej figurze, przez co idealnie nadaje się do sesji w strojach kąpielowych. W dzieciństwie i nastoletnim życiu, podobała się wielu kolegom, przez co nie lubiły jej koleżanki. Dziewczyna nie czuła się z tym dobrze, że wszyscy zwracają na nią uwagę, tylko ze względu na wygląd. Teraz ma wielu przyjaciół, ale takich, którzy kochają jej osobowość, a nie twarz.
Reklama

Którą osobą wolałbyś być?
Pasją Michała jest fotografia. Specjalizuje się w męskich i damskich aktach. Jego zdjęcia są bardzo popularne i cenione przez najbardziej znanych krytyków. Mężczyzna prywatnie jest szczęśliwym singlem, którego otacza mnóstwo oddanych i szczerych znajomych. W wolnych chwilach lubi oglądać komedie i chodzić do galeriach handlowych.
Pasją jak i pracą Karoliny jest fryzjerstwo. Specjalizuje się w koloryzacjach. Jest bardzo cenioną fryzjerką, a jej salon jest najpopularniejszym w Krakowie. Kobieta prywatnie jest w kilkumiesięcznym związku z mężczyzną, którego poznała już za dzieciaka. W wolnych chwilach dziewczyna kocha oglądać dramaty i chodzić na kręgle.

Którą osobą wolałbyś być?
Rodzice Daphne poznali się, gdy oboje byli na wakacjach w Grecji. Zakochali się w sobie i zamieszkali tam razem. Dziewczyna ma bardzo dobry kontakt ze swoimi bliskimi. Jest osobą rodzinną i troskliwą. Ma małą grupę znajomych, ale są oni bardzo zaufani, a ich relacja jest długoletnia. Dziewczyna niedawno rozstała się ze swoją partnerką, dlatego teraz przechodzi chwilowy okres załamania, ale wszyscy bliscy jej ludzie okazują jej wsparcie. Daphne pracuje w kawiarnii, ale w przyszłości chce otworzyć własną restaurację.
Rodzice Abigail są z Wietnamu, ale od razu po ślubie przeprowadzili się do Szwecji. Dziewczyna ma bardzo nikły kontakt ze swoimi bliskimi, ponieważ nie popierają oni jej związku. Abigali ma partnerkę, z którą planuje wziąć ślub. Mimo tego, że rodzina się od niej odwróciła, kobieta ma szczerych przyjaciół, którzy ją wspierają. Jest ona dziewczyną zaangażowaną, radosną i oddaną. Chwilowo pracuje w sklepie z zabawkami, ale w przyszłości chce otworzyć ze swoją ukochaną własne kino, ponieważ dziewczyny kochają filmy i chodzą na wszystkie premiery.
Reklama

Którą osobą wolałbyś być?
Ben tworzy gry komputerowe. Jako nastolatek kochał w nie grać i spędzał na nich mnóstwo czasu, a teraz robi to co kocha i jest ogromie szczęśliwy. Przyjaciele uwielbiają jego ironiczne i złośliwe żarty, ale nowo poznane osoby często się na niego obrażają. Chłopak jest w udanym związku ze swoją przyjaciółką. Niebawem nastąpi ich huczny ślub, który ma być najpiękniejszym dniem ich życia.
Naoki tworzy komiksy. Jako dzieciak uwielbiał je czytać i przeglądać, a teraz sam je robi. Jest osobą bardzo pozytywną, a ludzie uwielbiają jego ogromne poczucie humoru. Chłopak ma wiele żartów, które rozśmieszają nawet najbardziej smutne osoby. Naoki jest w udanym związku z dziewczyną, którą poznał w swojej pracy. Niebawem planuje jej się oświadczyć i chce zrobić to w oryginalny i piękny sposób.

Którą osobą wolałbyś być?
Oktawia jest niesamowicie nieśmiała i delikatna. Ludzie, albo kochają jej wrażliwość, albo uważają ją za szarą myszkę i zaczynają się od niej odsuwać. Dziewczyna zawsze była tą cichą w szkole, ale dzisiaj mimo tego, że nie jest nikim sławnym, jest szczęśliwa. Pracuje w gazecie, a jej artykuły są rzetelne i dobre. Mimo bycia dziennikarką, nie wchodzi w życie gwiazd z butami, szanuje wszystkich i jest rozważna w tym co robi. Dziewczyna spełnia część swoich marzeń, bo nie ma na wszystkie odwagi. Ukochany chłopak wspiera ją i docenia za jej unikatowy charakter.
Maja jest niesamowicie pewna siebie i odważna. Ludzie, albo kochają jej temperament i szalony charakter, albo nienawidzą. Dziewczyna zawsze była popularna w szkole, a teraz jest znaną w internecie instagramerką. Na swoim koncie publikuje dość odważne zdjęcia, ma wiele współprac, dzięki którym bardzo dobrze zarabia. Idzie po trupach do celu, wie jak walczyć o swoje i ma w sobie wiele egoizmu. Jakkolwiek źle to nie brzmi, dziewczyna dzięki swojemu podejściu spełnia wszystkie marzenia i kocha swoje życie. Jej narzeczony wspiera ją w jej walce o popularność.

Którą osobą wolałbyś być?
Roksana mieszka w Toruniu, a jej pasją jest sport. Szczególnie boks i karate. Dziewczyna jest jedynaczką, ale w przyszłości chce mieć wiele dzieci. Znajomi opisują ją jako osobę skrytą, opanowaną i pewną siebie. Dziewczyna w wolnych chwilach kocha słuchać popu. Poza tym bardzo dobrze tańczy, na imprezach wszędzie jej pełno. Jej największym marzeniem jest bycie mistrzem świata w karate.
Kamil mieszka w Poznaniu, a jego pasją jest surfing. Chłopak ma dużo rodzeństwa, ale w przyszłości nie chce mieć dzieci, przynajmniej chwilowo ma w głowie zabawę i siebie, a nie rodzinę. Znajomi opisują go jako ekstrawertyka, który wszystkich zaraża pozytywną energią. Chłopak bardzo dobrze śpiewa, ale mimo talentu bardzo wstydzi się to robić. Jego największym marzeniem jest zwiedzenie całego świata.

Którą osobą wolałbyś być?
Roberta mieszka w Kanadzie. Uczy się w liceum artystycznym. Marzy by profesjonalnie malować. Nie liczą się dla niej luksusy, ani majątek, tylko popularność i docenienie. Dziewczyna ma romantyczną duszę. Bliscy uważają ją za spokojną i dobrą osobę, która nie ma w sobie za grosz egoizmu i wszystkich darzy opieką. Rodzice chcieli by ich córka była położną, ale dziewczyna miała inne plany. Teraz ich kontakt jest napięty, ale Roberta stara się jak może, by jej rodzice byli z niej dumni.
Rachel mieszka w Australii. Uczy się w akademii teatralnej. Marzy by być aktorką. Chce by ludzie docenili jej talent i pokochali jej osobowość. Dziewczyna ma ognisty temperament. Bliscy uważają ją za bardzo charyzmatyczną i interesującą osobę, która potrafi dogadać się z każdym. Rodzice Rachel chcieli by przejęła ona ich biznes, czyli bar mleczny, ale dziewczyna miała inne plany. Jej kontakt z bliskimi jest teraz bardzo słaby, ale Rachel się nie poddaje i chce spełniać swoje marzenia, oraz sprawić by bliscy zachwycili się jej talentem.

Którą osobą wolałbyś być?
Lily studiuje. Chce w przyszłości być prawnikiem, a ten pomysł stąd, że dorastała w patologicznej rodzinie i chce teraz pomagać ludziom, aby oszczędzić im cierpienia. Znajomi opisują ją jako osobę miłą, dojrzałą i ambitną, która dąży do swoich celów.
Bartek studiuje. Chce w przyszłości być chirurgiem plastycznym, a to wszystko stąd, że sam ma ogromnie wiele kompleksów i chce pomagać ludziom. Przyjaciele opisują go jako zabawną, otwartą i ciepłą osobę, która potrafi wywołać u każdego uśmiech.

Którą osobą wolałbyś być?
Sam marzy by być archeologiem. Tymczasowo musiał porzucić swoje plany. Zmusiła go do tego sytuacja finansowa rodziców. Chłopak pomaga im jak tylko może. Ma przez to bardzo mało czasu dla siebie i swojej przyjaciółki. Dziewczyna jednak go wspiera i jest wyrozumiała. Opisuje go jako osobę pomocną, kochaną i opiekuńczą.
Venus marzy by być astronautą. Może realizować swoje plany, ponieważ pochodzi z zamożnej rodziny. Jej mama nauczyła ją walczyć o swoje cele. Dziewczyna uczy się bardzo dużo, by osiągnąć to co chce. Ma przez to bardzo mało czasu dla swojego przyjaciela. Chłopak nie potrafi tego znieść i powoli się od niej odwraca. Opisuje ją jako osobę zdeterminowaną, lojalną i pracowitą.

Którą osobą wolałbyś być?
Allie mieszka w Paryżu. Interesuje się makijażem i modą. Chce zostać projektantką mody lub wizażystką. Dziewczyna ma ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Mimo to jest nieszczęśliwa w miłości. Jej poprzedni ukochany zmarł na raka. Para była zaręczona, gdy dowiedzieli się o chorobie. Dziewczyna obiecała sobie, że nigdy nie znajdzie nikogo na jego miejsce i zawsze będzie mu wierna. Jest ona bardzo uczuciowa, życzliwa i uparta.
Nelly mieszka w Brazylii. Interesuje się gotowaniem i motoryzacją. Chce zostać kierowcą rajdowym lub otworzyć własną restaurację. Dziewczyna ma wielkie powodzenie u płci przeciwnej. Mimo to jest nieszczęśliwa w miłości. Jej poprzedni ukochany umarł w wypadku samochodowym. Dziewczyna wtedy prowadziła. Nelly obiecała sobie, że nigdy nie zwiąże się z nikim innym i zawsze będzie go kochać. Z charakteru jest ona troskliwa, naiwna i lojalna.

Którą osobą wolałbyś być?
Meggi pisze opowiadania. W ten sposób ucieka do piękniejszego świata, niż ten w którym żyjemy. Dziewczyna jest często nieszczęśliwa, ale stara się doceniać drobnostki. Czuje się samotna. Nie ma nikogo, kto by ją w pełni docenił. Dziewczyna chce w swoich pracach, stworzyć życie, o jakim zawsze marzyła. Ma nadzieję, że w ten sposób kiedyś właśnie tak będzie wyglądać jej przyszłość.
Patty pisze wiersze. W ten sposób wyraża swoje uczucia, których nie ma odwagi wyznać naprawdę. Dziewczyna ma złamane serce, ale stara się patrzeć na świat pozytywnie. Czuje się samotna. Nie ma nikogo kto by ją w pełni rozumiał. Dziewczyna chce w swoich wierszach, opisać ból jaki towarzyszy jej każdego dnia. Ma nadzieję, że w ten sposób kiedy się od niego uwolni.

A teraz napisz w komentarzu czy, a jeśli tak to która, osoba Cię przypomina. Jeśli jednak żadna nie ma podobnego do Ciebie charakteru, napisz którą osobę najbardziej ze wszystkich chciałbyś poznać, lub którą najbardziej chciałbyś być, oraz powiedz nam dlaczego. Dziękujemy za wzięcie udziału w naszym głosowaniu!
Dziękuję również!
Dziękuję również!

Reklama
187 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 36

Melanie.fans

Melanie.fans

Jestem taka Mają (mam też tak na imię) bo jesteśmy bardzo podobne z charakteru i też z wyglądu a najchętniej zaprzyjaźniłabym się z Allie, Swietłaną, Meggi, Weronika lub Rachel ❤️

Odpowiedz
1
Lisa0711

Lisa0711

super quiz

Odpowiedz
idkifimaliveok

idkifimaliveok

Jesteś moją favorite autorką 😻❤
Pozdrawiam ciepło

Odpowiedz
1

_..._

Super quiz 💖

Odpowiedz
Emma_Lupin

Emma_Lupin

Jestem bardzo podobna do Meggi. Oczywiście charakterem nie wyglądem.😉❤

Odpowiedz

lovecatdayupp

Chciałabym być Swietłaną gdyż jest ona bardzoooooooo……… Piękna

Odpowiedz
xMei-chanSakurax

xMei-chanSakurax

mam Na imię Weronika i w sumie to najchętniej bym się zaprzyjaźniła z Weroniką , Meggi i Allie

Odpowiedz
1

.....

Mam na imię Weronika❤️tak to super quiz😉dużo czytania co nie dla mnie😢

Odpowiedz
2
Crystal.Girl

Crystal.Girl

Powiem szczerze, że nie przypominam żadnej konkretnej osoby. Jestem mieszanką ich wszystkich. Jednakże najbardziej chciałabym poznać Allie. Tak samo jak ona interesuję się modą i makijażem, a w dzieciństwie, podobnie jak Allie, chciałam zostać projektantką mody 💞

Odpowiedz
2
Dark_the_KoteqPL

Dark_the_KoteqPL

Jestem w 100% Meggi

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej