Która z tych osób jest bardziej do Ciebie podobna?

W każdym pytaniu będziesz mieć okazję poznać dwie osoby. Twoim zadaniem jest powiedzenie, która z nich ma bardziej podobny charakter do Twojego. Zaczynajmy.

Pierwsza bohaterka mieszka w Polsce od dziecka, ale pochodzi z Korei Południowej. Kaja jest skromną dziewczyną, która kocha malować. Nie docenia swojego talentu, mimo wielu osiągnięć w dziedzinie sztuki. Nie lubi otaczać się dużym gronem ludzi, ale dla najbliższych przyjaciół jest bardzo otwarta. Troszczy się o ludzi i zwierzęta, przez co wiele osób zwierza jej się w najtrudniejszych chwilach. Druga bohaterka jest Szwedką, a w naszym kraju mieszka od ośmiu lat. Cilla pracuje w sporej, warszawskiej korporacji. Jednak nie jest to nudna kobieta. Jej ukochanym sportem są skoki spadochronowe. Dziewczyna, by odreagować monotonność pracy, w wolnych chwilach potrzebuje adrenaliny. Jej znajomi opisują ją jako wulkan energii, oraz bardzo ambitną osobę. Dziewczyna jest zdecydowana i bardzo inteligentna. Nie chce w życiu wychodzić za mąż, pragnie realizować siebie i spełniać swoje marzenia. Do której bohaterki jesteś bardziej podobny?
Kaia
Cilla

Kolejną bohaterką jest Brenda. Dziewczyna interesuje się boksem. Wychowywała się w domu dziecka, ale mimo trudów, była silna i wygrała ze swoją przeszłością. Dziś zarabia i żyje w dobrych warunkach. Brenda mimo swojej pasji jest bardzo wrażliwa. Ma jednego najbliższego przyjaciela, ale jest w nim skrycie zakochana. Jednak mimo pozorów pewnej siebie kobiety, nie ma odwagi by wyznać mu swoich uczuć. Jej główną cechą jest determinacja. Teraz przedstawię Ci Szymona. To student filozofii, który jest przerażony światem. Jest idealistą, przez co boli go to, co się dzieje na naszej planecie i to, jak ludzie się traktują. Chłopak wychowuje sam swojego młodszego brata, ponieważ zmarła mu matka, a jego ojciec nigdy ich nie wychowywał. Szymon poświęcił się całkowicie swojej rodzinie. W przyszłości pragnie być ojcem dużej gromadki dzieci. Ma skłonności do rozmyślań i jest pesymistą. Do kogo jesteś bardziej podobny?
Brenda
Szymon

Mathilda jest w dołku. Nie skończyła szkoły, ponieważ nie dawała sobie rady z nauką. Nie przez lenistwo. Chodziła do bardzo popularnej i dobrej placówki, w której wymagania były dla niej zbyt duże. Dziewczyna poddała się, a teraz szuka szczęścia w drobnych przyjemnościach. Chce ponownie pokochać życie i samą siebie. Wiele ludzi się od niej odwróciło, uważając ją za pustą osobę. Jednak Ci najważniejsi, wciąż przy niej są. Oceniają ją jako osobę zagubioną, ale ze złotym sercem. Jej największą zaletą jest szczerość. Kolejną osobą jest Nadia. Dziewczyna jest bardzo popularna w swoim liceum. Chodzi do szkoły prywatnej, a w przyszłości marzy o byciu lekarzem. Zarówno matka jak i ojciec są chirurgami. Dziewczyna jest bardzo narcystyczna i zdaje sobie sprawę ze swoich zalet. Idzie po trupach do celu, ponieważ tak ją nauczono w domu. Jednak mimo wszystko, w środku jest nieśmiałą osobą, ale każdego dnia stara się zabić w sobie tę cząstkę i udawać twardą kobietę. Nadia czasem czuje się fatalnie i uważa się za kogoś beznadziejnego, ale stara się myśleć inaczej i być pewna siebie, bo tego oczekują od niej jej rodzice. Do kogo jesteś bardziej podobny?
Mathlida
Nadia
Reklama

Oto Colin. Tata dwóch adoptowanych córek i oddany mąż. Mieszka w pięknym, białym domu z ogrodem pełnym kwiatów i posiada własną firmę. Mimo tego, że jego obecne życie jest idealne, kiedyś tak nie było. Mężczyzna w przeszłości wiele imprezował. Złamał mnóstwo serc, czego teraz żałuje, ale kiedyś uznawał to za powód do dumy. Poza tym nie doceniał swoich rodziców, którzy bardzo go kochali. Teraz nie może już naprawić z nimi kontaktu, ponieważ umarli ze starości. Colin po tych tragicznych wydarzeniach zrozumiał, że jego życie było fatalne i zapragnął zmian. Jest on prawdziwym przykładem tego, że możemy zmienić wszystko. Esther pracuje jako modelka. Przeszła korektę płci, a teraz motywuje swoją kobiecością innych ludzi. Esther zarabia mnóstwo pieniędzy, ale dużą ich część przekazuje na cele charytatywne. Chce pomagać ludziom, ponieważ jej samej wiele ludzi pomogło. Najbliżsi uważają ją za osobę bardzo silną, dobrą dla innych, a przede wszystkich kochającą samą siebie. Interesuje się modą i przegląda najnowsze trendy, w poszukiwaniu inspiracji. Dziewczyna bardzo dużą wagę, przykłada do swojego wyglądu. Do kogo jesteś bardziej podobny?
Colin
Esther

Oto Dorian. Lubiany chłopak, który ma mnóstwo wielbicielek. Mieszka w pięknym domu, jego pasją jest sport, a najlepszym przyjacielem młody Labradorek. Chłopak jest młodym tatą, o czym mało kto wie. Matka dziecka, od razu po porodzie uciekła, zostawiając synka ojcu. Mimo trudów, chłopak nie poddał się. Miał wsparcie rodziny. Jego przewodnią cechą jest troska. Drugim mężczyzną, którego chcę Ci przedstawić jest Ryan. Popularny, zagraniczny youtuber. Wszystkie pieniądze jakie zarabia przez internet, przekazuje rodzicom, na leczenie swojej chorej na raka siostry. Chłopak ma mało znajomych, ponieważ wyśmiewają go z powodu jego kariery. Jest bardzo krytyczny wobec siebie i agresywny. Chłopak od jakiegoś czasu czuje się coraz gorzej psychicznie, ale mimo to, nie poddaje się. Jednak nie ma wsparcia, przez co jest skazany tylko na samego siebie. Do kogo jesteś bardziej podobny?
Dorian
Ryan
Reklama

Marta to początkująca tatuażystka. Jej pasją prócz tatuaży są książki. Dziewczyna czyta je nałogowo. Pochodzi z Ukrainy i mieszka tam od urodzenia. Jej największym szczęściem, jest jej partnerka, o którą bardzo mocno dba. Kupuje jej piękną biżuterię, ale najczęściej spędzają czas w teatrach i kinach. Marta jest osobą kreatywną, impulsywną i dojrzałą. W przyszłości pragnie być matką i posiadaczką kotów. Drugą bohaterką jest Klara, która pochodzi z Anglii. Pasją dziewczyny są podróże. Jej pierwszym wyjazdem, była spontaniczna wycieczka stopem, po krajach europejskich. Dziewczyna uwielbia poznawać nowych ludzi. W Niemczech, spotkała miłość swojego życia. Uroczego chłopaka, z dobrego domu, który również uwielbia podróże. Teraz zakochani planują ślub w dalekim miejscu. Chcą, aby było to coś szalonego i niepowtarzalnego. Klara jest chora na łuszczycę, ale akceptuje swoje ciało i kocha je eksponować. Do kogo jesteś bardziej podobny?
Marta
Kalara

Przedstawię Ci teraz przyrodnie siostry, których poróżniła wielka kłótnia, o dom. Pierwszą z nich jest Liliana, która uwielbia śpiewać. Jednak mimo chęci, bardzo fałszuje. Dziewczynie brak samokrytyki. Często zdarza jej się pomiatać ludźmi, ale potem tego żałuje. Liliana jest bardzo wierzącą osobą. Pielęgnuje katolickie tradycje, a najbardziej kocha dzień Bożego Narodzenia. Liliana nie jest towarzyska, ludzie nie lubią spędzać z nią czasu, ponieważ ona ich nie szanuje. Drugą siostrą jest Róża, która prowadzi własną restaurację. Knajpka jest bardzo mało popularna, przez co dziewczyna musi dorabiać też w pobliskim sklepie. Jej pasją jest pisanie powieści grozy. Róża kocha się bać, a jej znajomi uważają, że nie ma nikogo, kto zna tak przerażające historie. Dziewczyna uważa się za osobę niezdecydowaną, emocjonalną i wygadaną. Do kogo jesteś bardziej podobny?
Liliana
Róża

Teraz czas byś powiedział, kto z całego quizu ma najbardziej podobny charakter do Twojego. A Twoim zadaniem, jest opisanie kilku cech swojego charakteru, w komentarzach!
Kaia
Cilla
Brenda
Szymon
Mathilda
Nadia
Colin
Esther
Dorian
Ryan
Marta
Klara
Liliana
Róża

Reklama
202 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 30

zacmienieksiezyca

zacmienieksiezyca

Odpowiedz

Karmeza

Kaia :/

Odpowiedz
Leila2221

Leila2221

Marta <3

Odpowiedz
1

xXMonikaXxXMonikaXx

Ja nie moge kaia jest normalnie jak ja xD w 100 procentach xD

Odpowiedz
2
wisent

wisent

Szymon to taka ja XD

Odpowiedz
1
Averexi

Averexi

Po pierwszym zadaniu udzieliłam przez przypadek złej odpowiedzi więc potem dałam byle co

Odpowiedz
Smutna_persona

Smutna_persona

Marta ;)

Odpowiedz
2
Debilne_quizy

Debilne_quizy

Hej
Widzę że masz ŚWIETNE quizy, które miło się robi i mają ogromnie dużo serduszek, jak to robisz!? W każdym innym bądź razie było by mi ogromnie miło, gdybyś oceniła mój quizik bo wiadomo jesteś o wiele lepsza i jak byś zostawiła mi kilka rad to bym była chyba w niebie! Z góry dziękiii, tu link: https://samequizy.pl/ktory-film-mlodziezowy-wolisz-glosowanie/

Odpowiedz
2
gwiazdeczka01

gwiazdeczka01

Najbardziej jestem podobna do Marty.
Podobny charakter i pasję.😀🏳️‍🌈📖

Odpowiedz
5
descendo

descendo

Kaia to dokładnie taka ja
jakbym o sobie czytała

Odpowiedz
3
Psiara06

Psiara06

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej