Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

You are good, my devil |•Prolog•|


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 11

The_amator_poet.

The_amator_poet.

Ty uważasz, że nie masz talentu i że ktoś pod Twoim niesamowitym dziełem znajdzie coś, co będzie mógł skrytykować..? Aż zazdroszczę. Bardzo zazdroszczę. Taki talent jest czymś… Czymś wspaniałym. Ja nie wiem co mogłabym powiedzieć na ten temat, powiem szczerze: brak mi słów. Tak po prostu. To jest… Cudowne. Sposób napisania, pomysł,… wzruszające. To jest naprawdę wzruszające. Trochę płaczę pisząc to, bo jestem zaszczycona mieć kontakt z tak wspaniałą i utalentowaną osobą. Wiem, że się powtarzam, ale słowo, które mogłoby i wydaje mi się że najbardziej pasuje by opisać to, co właśnie stworzyłaś, brzmi: niesamowite. Prosto – niesamowite. Takie stare, znane słowo, a tak ważne, które powinno się dobrze wykorzystać. Dziękuję Ci za to, że tworzysz tak piękne rzeczy, opowiadania, wiersze i inne tego typu. Dziękuję z całego serca, tej jego części, która jeszcze dobrze, a nawet najlepiej funkcjonuje. Nie wiem już co mogę dodać… Naprawdę jestem zaszczycona i wzruszona. Marnujesz się. Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości będę miała okazję przeczytać Twoją książkę. Gdzieś daleko w przyszłości…. Nie wiem kiedy, ale chcę, by tak było. ,,Niesamowite"…

Odpowiedz
1
The_amator_poet.

The_amator_poet.

@weirdcore._.mood hahaha, może się spotkamy kiedyś w tym Empiku, jak Ty będziesz szukać mojej książki, a ja Twojej w bestseller'ach?

Odpowiedz
1
weirdcore._.mood

weirdcore._.mood

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (5)
The_amator_poet.

The_amator_poet.

LECĘ CZYTAĆ!

Odpowiedz
1
Aki.__.1115

Aki.__.1115

KOCHAM! CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA RESZTE!

Odpowiedz
1
weirdcore._.mood

weirdcore._.mood

•  AUTOR

@Aki.1115 he he… postaram się nie zawieść Twoich oczekiwań :3

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej