Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Strong woman


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Zobacz podobne quizy: #bts #jimin #kobiety #lgbt #tolerancja

Komentarze sameQuizy: 35

jinu

jinu

To jest piękne i prawdziwe…. po prostu wspaniałe! Gratuluję tak wspaniałego dzieła!

Odpowiedz
seleney

seleney

może i jestem odrobinę późno, ale jednak jestem ~ co mogę powiedzieć; cóż, jako pisarka mimo delikatnych błędów mogę zauważyć, że wszystko jest napisane w bardzo ładny, przyjemny sposób. Opowiadanie niesie wielki przekaz, tak jak zapewne tego chcialxś. Bardzo, bardzo ładnie. Mimo, że nie znam autora, jestem z niego w tym momencie po stokroć dumna, bo rzadko trafiamy na rzeczy tego typu, a gdy już ktoś wpadnie na tak „radykalny“ pomysł, często rezygnuje w ostatniej chwili przez czysty strach czy wstyd – bez potrzeby. Za to ty tego nie zrobiłxś, przez co ogromny plus. Jestem dumna, obiecuję tu jeszcze wrócić!
x moonchild<3

Odpowiedz
1
decalcomania

decalcomania

•  AUTOR

@seleney dziękuję Ci bardzo!🥰

Odpowiedz
1
yoonjaehyuk

yoonjaehyuk

piękne! ~

Odpowiedz
1
Andrzejowiskjoo

Andrzejowiskjoo

Tak jak to napisała któraś osoba niżej, to tylko fikcja, więc nie rozumiem, o co niektórzy się tu prują. Rozumiem, że wszyscy jesteśmy przywiązani do Jimina jako mężczyzny – którym jest – i że niektórzy z tego powodu mogą trawić tę zmianę gorzej… ale ludzie, bez przesady.
Sam temat społeczności LGBTQ+ i MOGAI jest dość ciężki, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi o jakże tolerancyjna ludność polska (tu mam na myśli oczywistą większość). Myślę, że ten one-shot dobrze mówi nie tylko o nietolerancji, ale też i dyskryminacji kobiet, a może nawet i przekręcanie tego, czym naprawdę jest feminizm. To, że Jimin jest tu przedstawiony jako osoba trans to coś, na co da się przymknąć oko – jeśli już tak bardzo komuś to nie pasuje.
Bardzo ładne opowiadanie, napisane w przyjemny sposób, widać, że masz do tego talent! 💞

Odpowiedz
2
_Black_Tea_

_Black_Tea_

Wow to jest coś pięknego haha :>

Odpowiedz
1
PinkLadyUwU

PinkLadyUwU

Wow genialne UwU

Odpowiedz
1
lenaplawny

lenaplawny

Wow super.

Odpowiedz
2

t...e

Super💖

Odpowiedz
1
Rachityzm

Rachityzm

Cudowne 💙

Odpowiedz
1
Reaness

Reaness

wow, przyznam, że nie spodziewałam się znaleźć na tej stronie takiego opowiadania, ale tak niewypowiedzianie się z tego cieszę…!
nie dość, że poruszasz tak ważny temat, to robisz to w sposób naprawdę dobry; czyli krótko – ładne pióro, świetna historia. 🥺
jak dla mnie wykorzystanie realnej postaci było fajnym smaczkiem, właściwie nie rozumiem odrobinę poniekąd oburzenia innych na taki zabieg. przecież Jimina stawia się w tak wielu różnych sytuacjach literackich, że to hit, więc co komu szkodzi jego jeszcze jedna odsłona. 😍

Odpowiedz
3
decalcomania

decalcomania

•  AUTOR

@Reaness dziękuję Ci bardzo za te słowa, dla mnie to cenna opinia 💕

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej