Najtrudniejsze „Co byś wolał?” rodem z ekranu kina! EDYCJA SZKOLNA!


Co byś wolał?
Aby na sali gimnastycznej w Twojej szkole odbyły się rozgrywki o Puchar Quidditcha ze świata Harry'ego Pottera.
Aby na sali gimnastycznej w Twojej szkole odbywały się treningi herosów takie, jak w świecie Percy'ego Jacksona!

Co byś wolał?
Odnaleźć w szkolnej piwnicy wejście do sekretnej fabryki czekolady rodem z "Charliego i fabryki czekolady", należącej do dyrektora Twojej szkoły.
Ukrywając się przed panią woźną w szafie, w jej składziku natrafić na drzwi prowadzące do najprawdziwszej Narnii, gdzie zaczniesz pisać nowy scenariusz "Opowieści z Narnii".

Co byś wolał?
Zauroczyć się w osobie, z którą siedzisz w ławce, a później dowiedzieć się, że jest ona wampirem, tak samo, jak było z Bellą i Edwardem ze "Zmierzchu".
Niczym Alison Argent przeżyć mrożące krew w żyłach chwile jak z horroru z nowo poznanym kolegą z Twojej klasy, a następnie dowiedzieć się, iż jest on wilkołakiem takim, jak w serialu "Nastoletni Wilkołak".

Co byś wolał?
Radzić sobie z matematyką lepiej od wszystkich uczniów w klasie razem wziętych, jak tytułowa bohaterka filmu, w którym wystąpiła, Matylda.
Udzielać innym uczniom porad seksualnych, praktycznie zastępując im nauczyciela wdż, jak Otis Milburn z serialu "Sex education".
Reklama

Co byś wolał?
Mieć za wychowawcę sympatycznego, niezbyt urodziwego nauczyciela chemii, takiego jak Sherman Klump z filmu "Gruby i chudszy", ale wszystkie lekcje już z jego alter ego — przystojnym, lecz bezwstydnym i gburowatym mężczyzną, który podrywałby wszystkie osoby obecne w klasie.
Mieć za wychowawcę nauczyciela muzyki, takiego jak Clément Mathieu z filmu "Pan od muzyki", który dokładałby wszelkich starań, abyście pokochali świat muzyki tak samo, jak on, a przy tym byłby dla każdego bardzo wyrozumiały i pomagałby w rozwiązywaniu wszystkich klasowych problemów.

Co byś wolał?
Mieć takiego nauczyciela jak Rosół z "Mikołajka", który konfiskowałby Tobie i kolegom niemal wszystko, co przyniesiecie do szkoły.
Mieć takiego nauczyciela jak pan Corrado z filmu "Piżama party", który pomógłby Tobie i Twoim przyjaciołom wygrać grę w podchody ze szkolnymi kolegami.
Reklama

Co byś wolał?
Razem z przyjaciółkami dać nauczkę popularnemu casanovie, uwodząc go i ośmieszając na oczach całej szkoły, jak Kate Spencer Johna Tuckera w filmie "John Tucker musi odejść".
Tak, jak Troy i Gabriella z "High School Musical" nakłonić do współpracy wszystkich uczniów szkoły, aby utrzeć nosa swoim wrogom w szkolnym konkursie talentów.

Co byś wolał?
Stworzyć aplikację randkową rodem z "Planety Singli", z jakiej zaczęłaby korzystać większa część uczniów Twojej szkoły, dzięki czemu wielu osobom udałoby się zejść ze sobą.
Stworzyć aplikację, za pośrednictwem której inni ludzie będą mogli "wynająć" Cię jako osobę towarzyszącą na przykład na randkę, tak jak Brooks Rattigan z filmu "Wynajmij sobie chłopaka".

Co byś wolał?
Mieć w klasie tak nawiedzonych kolegów jak rodzeństwo Wednesday i Pugsley Addams z filmu "Rodzina Addamsów", którzy nie szczędziliby sobie żartów z czarnym humorem w roli głównej.
Mieć w klasie kolegę z obsesją na punkcie nekromancji i stanowczo nadużywającego sarkazmu, takiego jak Enoch O'Connor z "Osobliwego domu pani Peregrine".

Co byś wolał?
Móc zmieścić swoją ukochaną szkołę w torebce lub plecaku, aby zawsze mieć ją przy sobie, tak samo jak Newt Scamander zawsze nosił ze sobą swoje magiczne stworzenia w czerwonej walizce.
Za pomocą magicznego proszku spełniającego życzenia przenieść się o 18 lat w przyszłość, tak, jak w filmie "Dziś 13, jutro 30", i zorganizować piżama party ze wszystkimi dawnymi znajomymi ze szkoły.

Reklama
153 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 16

Ladypotterhead

Ladypotterhead

O boze, ostatnie pytanie – wczoraj 13 dziś 30 czy jakoś tak. Super quiz

Odpowiedz
1
whimsical.

whimsical.

Świetny quiz! W pełni zasługuje na SG :)

Odpowiedz
1
solangelo9

solangelo9

Bardzo fajne głosowanie!
Leci do ulu!

Odpowiedz
1
KamaHelka

KamaHelka

Dziwnie łatwe jak na najtrudniejsze 😅 ale przyjemne i kreatywne głosowanko na pewno 😁

Odpowiedz
1
Carla85790

Carla85790

Świetne głosowanie ❤️

Odpowiedz
1
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

•  AUTOR

@Carla85790 dziękuję ❤️

Odpowiedz
2
Frycia01

Frycia01

Serio trudne te wybory.

Mega quiz

Odpowiedz
1

_..._

Fajny quiz

Odpowiedz
1
.LittleCat.

.LittleCat.

Super quiz! I zdecydowanie zasługuje na stronę główną! 💕🎀🌸💖✨️

Odpowiedz
1
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

•  AUTOR

@.LittleCat. dziękuję bardzo ❤️❤️❤️

Odpowiedz
2

A...e

Cudne głosowanie! Musi pozostać na SG i być w moich ulubionych! 💕

Odpowiedz
1
luizjannkaa

luizjannkaa

Fantastyczne głosowanie, do tego ten obłędny pomysł na nie💕Obowiązkowo ten quizik musi znaleźć się w moich ulubionych

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej