Którą parę przyjaciół z „Harry’ego Pottera” przypominacie ze swoim najlepszym przyjacielem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

Szenzzi_HDint

Szenzzi_HDint

Lily i Severus
Prawda nawet

Odpowiedz
1
Realysst

Realysst

Jamesa i Syriusza!
Zdaje się, iż to właśnie Jamesa i Syriusza przypominacie Ty i Twój przyjaciel! Oboje jesteście oddani, szlachetni i wolelibyście zginąć, niż zdradzić tego drugiego. Wiecie, że zawsze i w każdej sytuacji możecie na sobie polegać. Jesteście praktycznie jak rodzeństwo oraz nie wyobrażacie sobie, że kiedykolwiek coś mogłoby Was rozdzielić. Bardzo Wam na sobie zależy i przekładacie szczęście przyjaciela ponad własne. Rozumiecie się bez słów i prawie nigdy się nie kłócicie, a wolny czas najczęściej spędzacie na wspólnych wygłupach, żartach oraz zwierzaniu się ze swoich sekretów. Wasza przyjaźń jest piękna, ponieważ tak, jak "kwiaty nie zakwitną bez ciepła słońca, [tak] ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła przyjaźni" [Phill Bosmans]. Cudownego Dnia Przyjaźni! Quiz powstał w celach humorystycznych, więc wynik należy potraktować z przymrużeniem oka — w końcu jest tylko jednym z wielu wyników i nie chciał nikogo obrazić. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Raczej nie, ale super quiz! 😚💗

Odpowiedz
3
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

•  AUTOR

@.Lalisa dziękuję bardzo! ❤️

Odpowiedz
2
craeviss

craeviss

Wychodzi na to, że Ty i Twój przyjaciel najbardziej przypominacie właśnie Hermionę i Rona! Jesteście jak ogień i woda; nierzadko zdarzają się Wam mniejsze lub większe spory, jednak pomimo wszystko idealnie się uzupełniacie.

Super quiz 🥰

Odpowiedz
2
Zugajka.Julki

Zugajka.Julki

Lunę i Ginny!
Wygląda na to, że Ty i Twój przyjaciel jesteście najbardziej podobni do Luny oraz Ginny! Inni mogą Was postrzegać jako dwie, zupełnie różne osoby, choć tak naprawdę macie więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. Najbardziej pragniecie pomagać innym i zawsze można na Was liczyć, przy czym jesteście też zawsze szczerzy wobec siebie. Jesteście bardzo zżyci, razem jesteście w stanie przetrwać niemal wszystko, a, ponieważ bywacie skryci i nieśmiali i niekiedy boicie się, że w pewnym momencie zostaniecie sami, taka przyjaźń jest dla Was jak najcenniejszy skarb. Pamiętajcie, że "problem polega na tym, że jeśli ze strachu przed wrogiem otoczysz się murem obronnym, ten mur nie przepuści również przyjaciół" [Camilla Läckberg]. Cudownego Dnia Przyjaźni! Quiz powstał w celach humorystycznych, więc wynik należy potraktować z przymrużeniem oka — w końcu jest tylko jednym z wielu wyników i nie chciał nikogo obrazić. Podziel się wynikiem w komentarzu!

nie lubię ginny ale ok

Odpowiedz
2
Bridgette

Bridgette

Luna i Ginny

Nice👍

Odpowiedz
1

V....

lili i severusa

Odpowiedz
1

g...a

Lily i Severusa!
Wygląda na to, że Ty i Twój przyjaciel jesteście najbardziej podobni do Lily oraz Severusa! Obydwoje jesteście raczej cisi i nieśmiali, podążacie za własnymi marzeniami, przez co Wasze drogi niekiedy skręcają w różnych kierunkach, ale pamiętajcie, że Ziemia jest okrągła, więc prędzej, czy później i tak się w końcu spotkacie, o ile oboje będziecie mocno w to wierzyć. Pamiętajcie, że Wam obojgu na pewno bardzo na sobie zależy, a czas leczy każdą ranę; "najlepsi przyjaciele – bez względu na to, jacy są, albo jak bardzo nas ranią — i tak nimi zawsze będą. Nikt nie jest doskonały. Błędy przyjaciół są do wybaczenia; to właśnie sprawia, że przyjaźń jest prawdziwa" [Jessica Ann Redmerski]. Cudownego Dnia Przyjaźni! Quiz powstał w celach humorystycznych, więc wynik należy potraktować z przymrużeniem oka — w końcu jest tylko jednym z wielu wyników i nie chciał nikogo obrazić. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
killer.queen

killer.queen

Lily i Sevy genialny quiz 😍❤️

Odpowiedz
1
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

•  AUTOR

@killer.queen dziękuję ❤

Odpowiedz
2
xTrangix

xTrangix

Harry i Neville nice

Odpowiedz
1
Phoenix._.idiotka

Phoenix._.idiotka

Lily i Severusa! nice lubie ich i wsm to trochę prawda a na dodatek ich shipuje

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej