Który Huncwot skrycie się w Tobie podkochuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 64

lisanndra

lisanndra

Remus 😘😍😻💋👍💏💑💜

Odpowiedz
Dragon_dreams

Dragon_dreams

Syriusz Black!
To właśnie temu przystojniakowi skradłaś serce! Wzdycha do niego większość dziewcząt w Hogwarcie, ale on ich nie zauważa, bo myśli tylko o Tobie. James Potter twierdzi, że Black już od dłuższego czasu chce do Ciebie zagadać, a od Remusa Lupina wiemy, że w piątek zaprosi Cię do Hogsmeade! Zgodzisz się? Podziel się wynikiem w komentarzu! sorry wole Remusa

Odpowiedz
De_Aj12

De_Aj12

James Potter!
To właśnie ten przystojniak stracił dla Ciebie głowę! Kapitan drużyny Quidditcha jest Tobą zafascynowany. Nie potrafi przestać o Tobie myśleć i robi wszystko byś go zauważyła. Widziano nawet jak napisał Twoje inicjały na egzaminie, a Syriusz Black zdradził nam, że James planuje Cię gdzieś zaprosić! Co Ty na to? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Och, jak uroczo❤ 🌛🔇

Odpowiedz
1
winsford

winsford

Chciałbyś uczyć się w Hogwarcie? Spróbuj w internetowej szkole magii – http://www.winsford.pl

Odpowiedz
ginni76

ginni76

James Potter!
To właśnie ten przystojniak stracił dla Ciebie głowę! Kapitan drużyny Quidditcha jest Tobą zafascynowany. Nie potrafi przestać o Tobie myśleć i robi wszystko byś go zauważyła. Widziano nawet ja napisał Twoje inicjały na egzaminie, a Syriusz Black zdradził nam, że James planuje Cię gdzieś zaprosić! Co Ty na to?
Pisanie tego zajęło mi duuuuuuużo czasu xd

Odpowiedz
Creepy_cake

Creepy_cake

Syriusz .-. Kto się zamieni xd JA CHCE PITERA XD (może to dziwne , ale ja go kocham xd

Odpowiedz
Annabeth_Lancaster

Annabeth_Lancaster

Remus Lupin 💗
Przy okazji zapraszam do zajrzenia na http://hagrid.pl. W Akademii Magii Rubeusa Hagrida możesz spotkać profesorów nauczających z pasją, swoich przyszłych najlepszych przyjaciół, a także całą resztę osób, które sprawią, że uśmiech na Twojej twarzy będzie się pojawiał częściej. Obiecuję, że nie pożałujesz. Na najlepszego ucznia czeka wybrana książka!

Odpowiedz

AMG

A może Ty też chcesz spotkać własnego Huncwota? w Akademii Magii Grymuar to możliwe! Kto wie, może jedynie wysłanie sowy dzieli Cię od spotkania huncwockiej miłości? Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!
http://amg.xaa.pl/

Odpowiedz
aniaxa

aniaxa

Syriusz Black!
To właśnie temu przystojniakowi skradłaś serce! Wzdycha do niego większość dziewcząt w Hogwarcie, ale on ich nie zauważa, bo myśli tylko o Tobie. James Potter twierdzi, że Black już od dłuższego czasu chce do Ciebie zagadać, a od Remusa Lupina wiemy, że w piątek zaprosi Cię do Hogsmeade! Zgodzisz się? Podziel się wynikiem w komentarzu!No… Nie wiem. Ale… Chyba… Tak!!!

Odpowiedz
KAerola

KAerola

Syriusz Black!
To właśnie temu przystojniakowi skradłaś serce! Wzdycha do niego większość dziewcząt w Hogwarcie, ale on ich nie zauważa, bo myśli tylko o Tobie. James Potter twierdzi, że Black już od dłuższego czasu chce do Ciebie zagadać, a od Remusa Lupina wiemy, że w piątek zaprosi Cię do Hogsmeade! Zgodzisz się? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Syriusz ♥ ♥ ♥

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej