W czym powinieneś poszukać inspiracji?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

Isandora

Isandora

W muzyce

Dobrze wpadłaś

Odpowiedz
Kiziamiziaa___

Kiziamiziaa___

W twórczości innych
Inspiracji powinieneś poszukać w twórczości innych ludzi. Każdy artysta (świadomie lub nie) wzorował się na kimś. Twórcy mają niesamowite pomysły i uwieczniają je w swoich pracach. Przejrzyj je. Może odnajdziesz to, czym się kierowali. Odkryjesz to, co próbowali przekazać. Być może zainspiruje Cię to do własnej pracy, a w przyszłości sam zostaniesz wzorem dla innych. Podziel się wynikiem w komentarzu!
i tak robi :)

Odpowiedz
Nikt-wazny

Nikt-wazny

W książkach
Inspiracji powinieneś poszukać w książkach. Literatura zapewnia nie tylko dużo wrażeń, ale i pomysłów. Istnieje wiele wartościowych książek, które mają dla czytelnika przesłanie. Odczytaj je. Zastanów się nad nim. Zainspiruj.
Lubię czytać książki.

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

W ludziach

Odpowiedz
diaabliczkaa

diaabliczkaa

W książkach
Inspiracji powinieneś poszukać w książkach. Literatura zapewnia nie tylko dużo wrażeń, ale i pomysłów. Istnieje wiele wartościowych książek, które mają dla czytelnika przesłanie. Odczytaj je. Zastanów się nad nim. Zainspiruj. Podziel się

Odpowiedz
reinedelavie_

reinedelavie_

W filmach
Inspiracji powinieneś poszukać w filmach. Obejrzyj niesamowitą historię i spróbuj wczuć się w klimat opowieści. O czym mówi? Przed jakimi dylematami stają bohaterowie? Zastanów się nad tym i poczuj przypływ weny.

Odpowiedz
Pysiaaaaa

Pysiaaaaa

W twórczości innych
Inspiracji powinieneś poszukać w twórczości innych ludzi. Każdy artysta (świadomie lub nie) wzorował się na kimś. Twórcy mają niesamowite pomysły i uwieczniają je w swoich pracach. Przejrzyj je. Może odnajdziesz to, czym się kierowali. Odkryjesz to, co próbowali przekazać. Być może zainspiruje Cię to do własnej pracy, a w przyszłości sam zostaniesz wzorem dla innych.

Odpowiedz
LaurKa12

LaurKa12

We wspomnieniach. Bardzo fajny quiz :)

Odpowiedz

U...3

W książkach
Inspiracji powinieneś poszukać w książkach. Literatura zapewnia nie tylko dużo wrażeń, ale i pomysłów. Istnieje wiele wartościowych książek, które mają dla czytelnika przesłanie. Odczytaj je. Zastanów się nad nim. Zainspiruj. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Ula233

W ludziach
Inspiracji powinieneś poszukać w ludziach, którzy Cię otaczają. Ich emocje, uczucia są fascynujące. Spójrz na swoją mamę. Widzisz jej siłę? Zerknij na sąsiada. Dostrzegałeś wcześniej jego niezłomność? A ta dziewczyna, którą wczoraj widziałeś? Co czuła? Opisz to. Narysuj. Twórz. Podziel się wynikiem w komentarzu!

No, może mi się uda, bo chciałabym znowu zacząć tworzyć coś ładnego. 😉
Świetny quiz. 😀

Odpowiedz
1

Ula233

*znaczy no, ja zazwyczaj tworzę ładne rzeczy, tylko chciałabym po prostu, mieć wenę

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej