W czym powinieneś poszukać inspiracji?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 16

BTSRyan_Melanie_Japan

BTSRyan_Melanie_Japan

w ludzie maasz racje kazda rzeccz w jednym czlowieku pobudza we mnie ochotę zrobienia czegos nowego

Odpowiedz
Isandora

Isandora

W muzyce

Dobrze wpadłaś

Odpowiedz
Kiziamiziaa___

Kiziamiziaa___

W twórczości innych
Inspiracji powinieneś poszukać w twórczości innych ludzi. Każdy artysta (świadomie lub nie) wzorował się na kimś. Twórcy mają niesamowite pomysły i uwieczniają je w swoich pracach. Przejrzyj je. Może odnajdziesz to, czym się kierowali. Odkryjesz to, co próbowali przekazać. Być może zainspiruje Cię to do własnej pracy, a w przyszłości sam zostaniesz wzorem dla innych. Podziel się wynikiem w komentarzu!
i tak robi :)

Odpowiedz
Nikt-wazny

Nikt-wazny

W książkach
Inspiracji powinieneś poszukać w książkach. Literatura zapewnia nie tylko dużo wrażeń, ale i pomysłów. Istnieje wiele wartościowych książek, które mają dla czytelnika przesłanie. Odczytaj je. Zastanów się nad nim. Zainspiruj.
Lubię czytać książki.

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

W ludziach

Odpowiedz
diaabliczkaa

diaabliczkaa

W książkach
Inspiracji powinieneś poszukać w książkach. Literatura zapewnia nie tylko dużo wrażeń, ale i pomysłów. Istnieje wiele wartościowych książek, które mają dla czytelnika przesłanie. Odczytaj je. Zastanów się nad nim. Zainspiruj. Podziel się

Odpowiedz

r..._

W filmach
Inspiracji powinieneś poszukać w filmach. Obejrzyj niesamowitą historię i spróbuj wczuć się w klimat opowieści. O czym mówi? Przed jakimi dylematami stają bohaterowie? Zastanów się nad tym i poczuj przypływ weny.

Odpowiedz
whitewine

whitewine

W twórczości innych
Inspiracji powinieneś poszukać w twórczości innych ludzi. Każdy artysta (świadomie lub nie) wzorował się na kimś. Twórcy mają niesamowite pomysły i uwieczniają je w swoich pracach. Przejrzyj je. Może odnajdziesz to, czym się kierowali. Odkryjesz to, co próbowali przekazać. Być może zainspiruje Cię to do własnej pracy, a w przyszłości sam zostaniesz wzorem dla innych.

Odpowiedz
_Joli_

_Joli_

We wspomnieniach. Bardzo fajny quiz :)

Odpowiedz

U...3

W książkach
Inspiracji powinieneś poszukać w książkach. Literatura zapewnia nie tylko dużo wrażeń, ale i pomysłów. Istnieje wiele wartościowych książek, które mają dla czytelnika przesłanie. Odczytaj je. Zastanów się nad nim. Zainspiruj. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej