Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Kim zostaniesz po śmierci?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 154

luwol

luwol

Handlarka W Sigil
Po śmierci Twoja dusza pokonała długą drogę, ale kiedy przekroczyła ostatnią bramę, Twoim oczom ukazała się ogromna średniowieczna metropolia. Sigil, miasto drzwi, które prowadziło do setek innych światów. Nad wszystkim górował ponury pałac bogini bólu Loviatar.

Bardzo szybko odnalazłaś się w nowej rzeczywistości zapewniającej szerokie pole działania i bogactwo każdemu, kto miał głowę na karku. Ty miałaś. Zaprzyjaźniłaś się z dziwacznie wyglądającymi stworami z nieznanych Ci światów oraz innymi duszami, które otwierały się przed Tobą po kilku kuflach piwa, którego szczodrze im dolewałaś, jako barmanka. Po jakimś czasie zebrałaś sporo złota i otworzyłaś własny, świetnie prosperujący interes. Niektórzy powiadali, że swojego czasu byłaś jedną z najbogatszych i najlepiej poinformowanych osób w Sigil. Inni szeptem powtarzali plotki, że sam bóg cieni kilka razy skorzystał z Twoich usług.

Co będzie dalej? Kto wie, może kiedy znudzi Ci się "nie" życie w Sigil, to obudzisz w sobie żyłkę podróżniczki? Nic nie stoi na drodze, żeby przed wyruszeniem w drogę zebrać drużynę i ruszyć na podbój nieznanych krain! W końcu wszystkie drogi prowadzą do Sigil.

Zasadniczo jeden powód już masz – zaproszenie do innego świata, na które parzysz się godzinami. A raczej podpis na samym dole: Bóg Kłamstw, Twój L. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
luwol

luwol

@luwol n8enawidze czarnuchów niggerów pizd cip fake sigm, non binarnych, tranny

Odpowiedz
Black_Panther

Black_Panther

Królowa Otchłani… Brzmi ciekawie <3

Odpowiedz
ZlotaCytrynka

ZlotaCytrynka

Królowa Otchłani
Kiedy Twoja dusza weszła po schodach i przekroczyła zawaloną kolumnadę, ukazał się jej chaos, plątanina wirujących światów zamieszkiwanych przez rozmaite demony, mrocznych bogów i liczne dusze. Trafiłaś do Otchłani i niemal od razu spadłaś na samo jej dno, lądując na czarnej ziemi. Nad sobą miałaś jedynie ciemne, granatowe niebo i dwa krwawe księżyce, wokół rosły stopniowo usychające drzewa, w oddali płynęła mętna, krwistoczerwona rzeka. Twoja mozolna wędrówka przez niebezpieczne Zaświaty dopiero się zaczęła. Długi czas wędrowałaś od miasta do miasta, od wsi do wsi, czasami zatrzymując się na dłużej w jakimś względnie bezpiecznym miejscu. Dzięki swojemu urokowi, sprytowi i charyzmie zjednałaś sobie kilka dusz i pomniejszych demonów. Wodziłaś ich za nos, wymyślając legendy i snułaś zawiłe plany przejęcia władzy na małym kawałku Otchłani. Wędrówka obudziła w Tobie moc władania esencją magiczną i po kilku wiekach razem z wierną armią ruszyłaś do siedziby jednego z demonów pychy. Powinnaś ponieść klęskę, ale ktoś odwrócił kartę i pomógł Ci wygrać. Do tej pory nie poznałaś jego tożsamości. Czasami, snując się po wielkich komnatach swojego zamczyska, przyglądasz się krainie, która zaczyna zmieniać się zgodnie z Twą wolą i zastanawiasz się, kto Ci pomógł. Chociaż masz potężną armię, zyskałaś własny krąg Otchłani i wielką moc, nie jesteś do końca spokojna. Wiesz, że najpotężniejszy z Władców spogląda na Ciebie, że obserwuje Cię z cieni i czeka aż sięgniesz po więcej. Z jego mrocznym błogosławieństwem.

Odpowiedz
1
mooseinthegarden

mooseinthegarden

W drugim pytaniu powinno być więcej opcji

Odpowiedz
1
DJvaciak

DJvaciak

Niebiańska Pieśniarka

Lubię śpiewać, to może ma to szczyptę prawdy…

Odpowiedz
1
lisciasta.sadzawka

lisciasta.sadzawka

Strażniczka Bramy
Kiedy Twoja dusza przekroczyła próg Zaświatów, znalazła się w ogromnym urzędzie pełnym najróżniejszych istot. Tęczowy lis o stu ogonach oznajmił Ci, że ze względu na swoje uosobienie i poglądy idealnie tu pasujesz.

Tak właśnie zostałaś członkiem Niebiańskiej Biurokracji. Po wiekach spędzonych na szkoleniach, w bibliotekach, na wykładach Sokratesa i Arystotelesa, Einsteina i Howkinga, w końcu dostałaś przydział – miałaś pilnować jednej z bram, przez którą przechodziły dusze.

Nie mogłaś narzekać na nudę w pracy czy brak interesującego towarzystwa. Kto wie, może za kilkaset kolejnych lat dostaniesz awans i przejdziesz do działu Ponurych Żniwiarzy sądzących dusze, albo do departamentu zarządzania zasobami ludzkimi, gdzie określa się predyspozycje nowo narodzonych osób?

Od pewnego czasu krążą plotki, że pewien przystojny komandos zwany Lancelotem chce Cię w swoim oddziale do spraw walki z plugawymi duszami.

jaki cudowny quiz! mega kreatywny!!!<33

Odpowiedz
1
aestheticgurl

aestheticgurl

Dlaczego nie ma tu opcji z chęcią byciem lekarzem w przyszłości 😩🖐️

Odpowiedz

Kitka222333

OPIEKUNKA DZIKICH ZWIERZĄT. Z pogrążonej w półmroku przystani Twoja dusza dostała się na złoconą barkę. O świcie wysiadłaś na porośniętych trzciną polach, za którymi, na dalekiej pustyni, majaczyły zarysy piramid i sfinksa.

Dostałaś się na egipskie Pola Jaru! Kiedy zeszłaś z barki, podeszły do Ciebie pawian, kot, szakal oraz czapla i oznajmiły, że zostałaś wybrana na opiekunkę zwierzęcych ulubieńców bogów, po czym zaprowadziły Cię do jednej z olbrzymich świątyń otoczonych zadbanymi ogrodami. Pod Twoją opieką znalazły się rozmaite zwierzęta: koty, psy, konie, sępy, małpy, lwy, gazele, hipopotamy, krokodyle i wiele innych. Niektóre marudziły, inne zasypywały Cię dowc***mi, jednak wszystkie zasypywały Cię ciekawymi opowieściami.

Przez setki lat razem z innymi dbałaś o nie, bawiłaś się z nimi i spacerowałaś brzegiem rzeki, podziwiając egipski raj.
Nawet kiedy zaproponowano Ci zwolnienie ze służby nie zgodziłaś się, prosząc tylko o kilka dni wolnego. Nie miałaś serca opuścić swoich zwierzęcych przyjaciół.

Twoje oddanie sprowadziło na Ciebie uwagę pewnego boga, Ty jednak nie zauważyłaś żadnego amanta. Natomiast przybłąkał się do Ciebie czarny jak noc szakal i ani myślał odstępować na krok

Odpowiedz
RGZarra

RGZarra

Elizarska tańcerka

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Niebiańska Pieśniarka

Kiedy Twoja dusza pokonała ostatni, śnieżnobiały schodek, jej oczom ukazały się złote sale skąpane w obłokach. Niebo. Natychmiast ktoś się Tobą zajął, oprowadzając po plątaninie świecących alei i marmurowych komnat, gdzie prowadzono różnorodne zajęcia. Miałaś wybrać jedne z nich i szkolić się pod okiem mistrzów. Wybrałaś okryty obłokami ogród. Ktoś wręczył CI harfę, kto inny skinął zachęcająco. Nie miałaś pojęcia, ile grałaś, zapewne całe dziesięciolecia, ale w Niebiosach czas płynie inaczej. W końcu poproszono, abyś zaśpiewała. Z początku się wstydziłaś, bo Twój głos nie należał do najprzyjemniejszych dla ucha. Jednak po wielu latach nauki Twoja gra wprawiała innych w zachwyt, a syreni śpiew czarował serca. Teraz jesteś jedną z najlepszych niebiańskich pieśniarek. Podróżujesz po całych Niebiosach, a tam gdzie pojawisz się Ty i Twoja muzyka od razu gości spokój i radość. Ostatnio zauroczyłaś archaniołów wojny i sprawiedliwości – i nikt nie jest w stanie przewidzieć wyniku tej małej sercowej wojenki. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Super, to moje marzenie

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej