Kim zostaniesz po śmierci?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 87

psiara111

psiara111

Opiekunka Świętych Zwierząt
Z pogrążonej w półmroku przystani Twoja dusza dostała się na złoconą barkę. O świcie wysiadłaś na porośniętych trzciną polach, za którymi, na dalekiej pustyni, majaczyły zarysy piramid i sfinksa.

Dostałaś się na egipskie Pola Jaru! Kiedy zeszłaś z barki, podeszły do Ciebie pawian, kot, szakal oraz czapla i oznajmiły, że zostałaś wybrana na opiekunkę zwierzęcych ulubieńców bogów, po czym zaprowadziły Cię do jednej z olbrzymich świątyń otoczonych zadbanymi ogrodami. Pod Twoją opieką znalazły się rozmaite zwierzęta: koty, psy, konie, sępy, małpy, lwy, gazele, hipopotamy, krokodyle i wiele innych. Niektóre marudziły, inne zasypywały Cię dowc***mi, jednak wszystkie zasypywały Cię ciekawymi opowieściami.

Przez setki lat razem z innymi dbałaś o nie, bawiłaś się z nimi i spacerowałaś brzegiem rzeki, podziwiając egipski raj.
Nawet kiedy zaproponowano Ci zwolnienie ze służby nie zgodziłaś się, prosząc tylko o kilka dni wolnego. Nie miałaś serca opuścić swoich zwierzęcych przyjaciół.

Twoje oddanie sprowadziło na Ciebie uwagę pewnego boga, Ty jednak nie zauważyłaś żadnego amanta. Natomiast przybłąkał się do Ciebie czarny jak noc szakal i ani myślał odstępować na krok.❤ świetny Quiz fajnie by było zobaczyć cz.2

Odpowiedz
kremiczek

kremiczek

Niebiańska pieśniarka xd

Odpowiedz
AngelinaUndertaker

AngelinaUndertaker

Syrażniczka bramy XD

Odpowiedz
3535Queen3535

3535Queen3535

Królowa otchłani

Odpowiedz
Aradaris

Aradaris

Demoniczna wojowniczka

Odpowiedz
1
Robertxd

Robertxd

To, co zobaczył Twój duch, kiedy minął czarne bramy, zaskoczyło go. Spadłaś na jeden z najniższych dziewięciu kręgów piekielnych. Tak, trafiłaś do Piekła!

Na początku przeżywałaś katusze w kamieniołomach wiecznego ognia, używanego do walki z aniołami i demonami. Chociaż łzy cisnęły Ci się do oczu, nie poddałaś się. Zacisnęłaś zęby i obmyśliłaś plan działania. W końcu uciekłaś, a szał w jaki wpadłaś podczas walki wywarł wrażenie na biesach. Wysłano Cię na trwające całe wieki mordercze treningi. Twoje ciało poddawano stopniowym zmianom, udoskonalano Cię. Aż wreszcie nastał dla Ciebie dobry czas. Dołączyłaś do grona elitarnych wojowniczek, stając się jedną z Erynii.

Jesteś uzdolnioną wojowniczką, dla której magia ognia i klątw nie ma tajemnic. Bierzesz czynny udział w wojnach z Niebiosami oraz Otchłanią, zyskując coraz większą sławę i awansując na stanowisko chorążego, dzięki czemu możesz nawiedzać śmiertelników w kilkudziesięciu różnych światach. I to bez pozwolenia! Jeszcze kilka stuleci i będziesz mogła poszczycić się armią wiernych wyznawców!

Ale miej się na baczności! Władca mroźnego kręgu piekielnego, Canii, uważnie przygląda się Twoim poczynaniom. A jak dotąd nikt nie zgadł, co kryje umysł Mefistofelesa. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
kittekss

kittekss

Królowa otchłani

Odpowiedz
uciha_neko

uciha_neko

Królowa othłani

Odpowiedz
killmeplease2000

killmeplease2000

Demo iczna wojownizka

Odpowiedz
1
Aradaris

Aradaris

@szatanka333 witaj w klubie!

Odpowiedz
1
A_Girl_from_a_Dream

A_Girl_from_a_Dream

Królowa Odchłani

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej