Kim zostaniesz po śmierci?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 84

Aradaris

Demoniczna wojowniczka

Odpowiedz
1
Robertxd

Robertxd

To, co zobaczył Twój duch, kiedy minął czarne bramy, zaskoczyło go. Spadłaś na jeden z najniższych dziewięciu kręgów piekielnych. Tak, trafiłaś do Piekła!

Na początku przeżywałaś katusze w kamieniołomach wiecznego ognia, używanego do walki z aniołami i demonami. Chociaż łzy cisnęły Ci się do oczu, nie poddałaś się. Zacisnęłaś zęby i obmyśliłaś plan działania. W końcu uciekłaś, a szał w jaki wpadłaś podczas walki wywarł wrażenie na biesach. Wysłano Cię na trwające całe wieki mordercze treningi. Twoje ciało poddawano stopniowym zmianom, udoskonalano Cię. Aż wreszcie nastał dla Ciebie dobry czas. Dołączyłaś do grona elitarnych wojowniczek, stając się jedną z Erynii.

Jesteś uzdolnioną wojowniczką, dla której magia ognia i klątw nie ma tajemnic. Bierzesz czynny udział w wojnach z Niebiosami oraz Otchłanią, zyskując coraz większą sławę i awansując na stanowisko chorążego, dzięki czemu możesz nawiedzać śmiertelników w kilkudziesięciu różnych światach. I to bez pozwolenia! Jeszcze kilka stuleci i będziesz mogła poszczycić się armią wiernych wyznawców!

Ale miej się na baczności! Władca mroźnego kręgu piekielnego, Canii, uważnie przygląda się Twoim poczynaniom. A jak dotąd nikt nie zgadł, co kryje umysł Mefistofelesa. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
kittekss

kittekss

Królowa otchłani

Odpowiedz
uciha_neko

uciha_neko

Królowa othłani

Odpowiedz
killmeplease2000

killmeplease2000

Demo iczna wojownizka

Odpowiedz
1

Aradaris

@szatanka333 witaj w klubie!

Odpowiedz
A_Girl_from_a_Dream

A_Girl_from_a_Dream

Królowa Odchłani

Odpowiedz
Love_in_a_dream_honey

Love_in_a_dream_honey

Niebiańska Pieśniarka
Kiedy Twoja dusza pokonała ostatni, śnieżnobiały schodek, jej oczom ukazały się złote sale skąpane w obłokach. Niebo.

Natychmiast ktoś się Tobą zajął, oprowadzając po plątaninie świecących alei i marmurowych komnat, gdzie prowadzono różnorodne zajęcia. Miałaś wybrać jedne z nich i szkolić się pod okiem mistrzów.

Wybrałaś okryty obłokami ogród. Ktoś wręczył CI harfę, kto inny skinął zachęcająco. Nie miałaś pojęcia, ile grałaś, zapewne całe dziesięciolecia, ale w Niebiosach czas płynie inaczej. W końcu poproszono, abyś zaśpiewała. Z początku się wstydziłaś, bo Twój głos nie należał do najprzyjemniejszych dla ucha. Jednak po wielu latach nauki Twoja gra wprawiała innych w zachwyt, a syreni śpiew czarował serca.

Teraz jesteś jedną z najlepszych niebiańskich pieśniarek. Podróżujesz po całych Niebiosach, a tam gdzie pojawisz się Ty i Twoja muzyka od razu gości spokój i radość

Odpowiedz
BlackNight

BlackNight

Strażniczka Bramy
Kiedy Twoja dusza przekroczyła próg Zaświatów, znalazła się w ogromnym urzędzie pełnym najróżniejszych istot. Tęczowy lis o stu ogonach oznajmił Ci, że ze względu na swoje uosobienie i poglądy idealnie tu pasujesz.

Tak właśnie zostałaś członkiem Niebiańskiej Biurokracji. Po wiekach spędzonych na szkoleniach, w bibliotekach, na wykładach Sokratesa i Arystotelesa, Einsteina i Howkinga, w końcu dostałaś przydział – miałaś pilnować jednej z bram, przez którą przechodziły dusze.

Nie mogłaś narzekać na nudę w pracy czy brak interesującego towarzystwa. Kto wie, może za kilkaset kolejnych lat dostaniesz awans i przejdziesz do działu Ponurych Żniwiarzy sądzących dusze, albo do departamentu zarządzania zasobami ludzkimi, gdzie określa się predyspozycje nowo narodzonych osób?

Od pewnego czasu krążą plotki, że pewien przystojny komandos zwany Lancelotem chce Cię w swoim oddziale do spraw walki z plugawymi duszami.

Idealnie dla mnie, przyznam że marzyłam o podróżach bądź właśnie byciem strażniczką czegoś, a na awans mogę zostać ponurym żniwiarzem <3

Odpowiedz
BlackNight

BlackNight

Jednak przyznam że Egipt jest też bardzo kuszącą opcją, :,)

Odpowiedz
DzikaSayoriChan

DzikaSayoriChan

Zbyt opisowe

pytasz się jaki jest mój ulubiony zwierzak

ta mi daję tu a to fascynujace a to przydatne i jeszcze inne widzi misie

i jak mam się zdecydować

Odpowiedz
Lacrimosa

Lacrimosa

•  AUTOR

@DzikaSayoriChan walczę z popularnym zjawiskiem czytania czegoś dłuższego niz trzy słowa i emoji” ;p

Odpowiedz
Snollcia

Snollcia

Opiekunka Świętych Zwierząt
Z pogrążonej w półmroku przystani Twoja dusza dostała się na złoconą barkę. O świcie wysiadłaś na porośniętych trzciną polach, za którymi, na dalekiej pustyni, majaczyły zarysy piramid i sfinksa.

Dostałaś się na egipskie Pola Jaru! Kiedy zeszłaś z barki, podeszły do Ciebie pawian, kot, szakal oraz czapla i oznajmiły, że zostałaś wybrana na opiekunkę zwierzęcych ulubieńców bogów, po czym zaprowadziły Cię do jednej z olbrzymich świątyń otoczonych zadbanymi ogrodami. Pod Twoją opieką znalazły się rozmaite zwierzęta: koty, psy, konie, sępy, małpy, lwy, gazele, hipopotamy, krokodyle i wiele innych. Niektóre marudziły, inne zasypywały Cię dowc***mi, jednak wszystkie zasypywały Cię ciekawymi opowieściami.

Przez setki lat razem z innymi dbałaś o nie, bawiłaś się z nimi i spacerowałaś brzegiem rzeki, podziwiając egipski raj.
Nawet kiedy zaproponowano Ci zwolnienie ze służby nie zgodziłaś się, prosząc tylko o kilka dni wolnego. Nie miałaś serca opuścić swoich zwierzęcych przyjaciół.

Twoje oddanie sprowadziło na Ciebie uwagę pewnego boga, Ty jednak nie zauważyłaś żadnego amanta. Natomiast przybłąkał się do Ciebie czarny jak noc szakal i ani myślał odstępować na krok. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej