Jaki typ wrażliwości posiadasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 134

__Hobi__

__Hobi__

Piękny Quiz ☀️

Wrażliwość absolutna
Cech**e Cię wrażliwość absolutna. Czujesz, przeżywasz i doświadczasz bardziej. Jesteś osobą, która dużo myśli, dostrzegasz i analizujesz każdy szczegół. Masz ogromne pokłady empatii, nie zostawiasz nikogo w potrzebie. Potrafisz doskonale wyczuwać emocje innych, atmosferę między ludźmi i łączące ich relacje. Łączysz w sobie cechy wszystkich rodzajów wrażliwości. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
pieterq

pieterq

Trafilem na ten quiz gdy klikalem w losowy quiz ale to nie robię bo nie jestem wrazliwy

Odpowiedz

L...t

Super quiz!!! I zdjęcia przepiękne 😁

Odpowiedz
Tosik_official

Tosik_official

Piękny Quiz! <3

Odpowiedz
1
Olutekk

Olutekk

•  AUTOR

@Tosik_official dziękuję bardzo <3

Odpowiedz
Makoto_Sora

Makoto_Sora

Wrażliwość na piękno.
Jesteś osobą wrażliwą na piękno. Widzisz otaczający świat bardziej i dokładniej niż inni, potrafisz dopatrzeć się tego, co najlepsze w niemal każdym. Łatwo wpadasz w zachwyt, ważna jest dla Ciebie sztuka i to ona wpływa na sposób, w jaki postrzegasz rzeczywistość. Doceniasz to, co masz, potrafisz okazać wdzięczność. Osoby wrażliwe na piękno często są również artystami.
Tak ^^

Odpowiedz

_...e

Wysoka Wrażliwość ♥
Bardzo możliwe ♥

PS: Szanuję za Dashę na miniaturkę UwU super quiz

Odpowiedz
Martika519

Martika519

Mój wynik pasuje do mnie w 97%

Odpowiedz
1
White._rose

White._rose

Wrażliwość absolutna

Cech*** Cię wrażliwość absolutna. Czujesz, przeżywasz i doświadczasz bardziej. Jesteś osobą, która dużo myśli, dostrzegasz i analizujesz każdy szczegół. Masz ogromne pokłady empatii, nie zostawiasz nikogo w potrzebie. Potrafisz doskonale wyczuwać emocje innych, atmosferę między ludźmi i łączące ich relacje. Łączysz w sobie cechy wszystkich rodzajów wrażliwości.

Raczej prawda

Odpowiedz
3
Amatorka_Lizakow

Amatorka_Lizakow

Wrażliwość sensoryczna

Cech*** Cię wrażliwość sensoryczna. Mocniej reagujesz na otaczający nas świat; ból, dźwięk, dotyk, zapach i wszystko to, co odbieramy zmysłami. Jesteś niezwykle uważnym obserwatorem, dostrzegasz szczegóły, których nie widzą inni. Często zmieniasz nastrój, na Twoje samopoczucie wpływają drobne gesty czy pojedyncze słowa. Osoby takie jak Ty silniej reaguję na bodźce, niż inni.

Może i tak… Nie wiem, mam wahania nastrojów ale generalnie staram się utrzymać cały czas w jednym… Tak czy siak, quiz jest super ^^

Odpowiedz
.mochi.

.mochi.

Wrażliwość absolutna

Odpowiedz
4

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej