Jaki kwiat jest symbolem Twojej miłości?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 111

L...t

Róża
Nie jestem pewna, wolałabym coś delikatnego🌹

Odpowiedz

natika839

Róża
Róża jest symbolem silnego uczucia pełnego pasji. Kochasz pewnie i namiętnie, a jeżeli zajdzie taka potrzeba masz siłę, aby walczyć o miłość i o to, w co wierzysz. Twoje uczucie jest dynamiczne, może zmieniać się w zależności od tego, co czujesz i nie jest tak stałe, jak w np. stokrotce. Mimo tego, ten rodzaj miłości uchodzi za jeden z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych.

Odpowiedz
Huzaja

Huzaja

Żonkil

Odpowiedz
VeryCoolPl

VeryCoolPl

Lilia

Odpowiedz
Makoto_Sora

Makoto_Sora

Stokrotka
Stokrotka jest symbolem czystej i prawdziwej miłości. Kochasz szczerze, jednak, żeby zdobyć Twoje uczucie trzeba się postarać, bo nie obdarzasz nim byle kogo. Związki traktujesz poważnie, zdarza się jednak, że brakuje Ci pewności siebie czy zdecydowania. Troszczysz się o swoich bliskich, jesteś zdolny do poświęceń w imię miłości. Ten rodzaj miłości uchodzi za niezwykle szczere uczucie najwyższej jakości.
Zrobiło mi się cieplutko na serduszku ^^ :3
Wspaniały quiz <3

Odpowiedz
Drama_Quinz

Drama_Quinz

Lilia

Odpowiedz
Isami_Aya

Isami_Aya

Żonkil jest symbolem nieszczęśliwej, ale wiernej miłości. Prawdopodobnie w przeszłości ktoś złamał Twoje serce i ciężko jest Ci się ponownie otworzyć, mimo tego nie porzucasz wiary w uczucie i próbujesz na nowo zaufać. Jeżeli to prawda, mam dla Ciebie dobre wieści; podobnie jak żonkile, które są jednymi z pierwszych kwiatów kiełkujących na wiosnę, Ty niedługo znowu otworzysz się na miłość i nauczysz ufać. Ten rodzaj miłości uchodzi za egoistyczny i trudny. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jeszcze nikt mi serduszka nie złamał ale jestem zakochana i prawdopodobnie nieszczęśliwie…
Mega przyjemny quiz ale pasowałaby też stokrotka czy lilia, także do mnie te trzy po trochu♥️🌸

Odpowiedz
bakowska_martyna

bakowska_martyna

Stokrotka jest symbolem czystej i prawdziwej miłości. Kochasz szczerze, jednak, żeby zdobyć Twoje uczucie trzeba się postarać, bo nie obdarzasz nim byle kogo. Związki traktujesz poważnie, zdarza się jednak, że brakuje Ci pewności siebie czy zdecydowania. Troszczysz się o swoich bliskich, jesteś zdolny do poświęceń w imię miłości. Ten rodzaj miłości uchodzi za niezwykle szczere uczucie najwyższej jakości. heh Prawda <3

Odpowiedz

c...a

W 100% prawda nie tylko według mnie lecz nawet moich znajomych , polecam tego autora bo jest mega kreatywny i nie tylko 👍✌️😁 Lilia jest symbolem miłości czystej, choć skromnej. Twoje uczucie jest szczere, jednak zdarza się, że masz problem z jego okazywaniem; z tego powodu niektórzy zarzucają Ci brak zaangażowania czy oddania. Chcesz chronić bliskie Ci osoby, jesteś zdolny do poświęceń dla tych, których kochasz. Ten rodzaj miłości uważany jest za dostojny, jednak pełen pasji.

Odpowiedz
1
Olutekk

Olutekk

•  AUTOR

@Pika_Pi_PikaChu cieszę się, że Ci się podoba ;)

Odpowiedz
1
Yme_199

Yme_199

Liliaaaaaa MEGAAA MEGA Fajnieeeee
Mega fajny quiz OwO

Odpowiedz
2
Olutekk

Olutekk

•  AUTOR

@Yme_199 dziękuję :)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej