Czy jesteś ponadprzeciętnie wrażliwym człowiekiem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 78

Archies

Archies

Brak wrażliwości
Zupełnie się nie zgadzam, łatwo mnie urazić, płaczę o drobnostki, ale to akurat dlatego, że jestem perfekcjonistą. Biorę do siebie opinię innych, analizuję ich słowa, ważę swoje, no i teoretycznie łatwo mnie zranić. To, że utrzymuję w takich chwilach grobową twarz, wcale nie oznacza, że nic nie czuję.

Ale się rozpisałam 😂 Oczywiście to nie hejt, quiz przyjemnie się rozwiązywało, jest zrobiony dokładnie, rozbudowałam wypowiedź z powodu mojego złego humorku spowodowanego właśnie tym, że za bardzo się przejmuję… Żeby tu nie było więcej mojego życia niż opinii dodam, iż ciekawym pomysłem było przedstawienie tego w taki sposób, aczkolwiek oczywiście było to niezwykle ryzykowne 🤔.

Odpowiedz
Storka_20

Storka_20

Tak, jesteś naprawdę wrażliwą osobą. Starasz się kontrolować swoje życie i za wszelką cenę chronić przed każdym niebezpieczeństwem/zagrożeniem, które wpłynęłoby na Twoje szczęście. Boisz się każdej, nawet tej najdrobniejszej porażki. Wiesz, że gdyby taka Ci się przytrafiła trudno byłoby Ci się podnieść. Rani Cię każde słowo, czy smuci nieszczęście innych. Zdarza Ci się płakać kilka razy dziennie.

Tak to prawda.

Odpowiedz
Bunniest

Bunniest

Brak wrażliwości

Aż tak to nie jest ;)

Odpowiedz
DogsCats

DogsCats

Ponadprzeciętna wrażliwość
Zgadza się 😥

Odpowiedz
Zinofiazboczona

Zinofiazboczona

Ponadprzeciętna wrażliwość
Nie wypowiem się dokładnie ale no zgadza się…

Odpowiedz

J...a

Brak wrażliwości
Co?! Wręcz przeciwnie 😯

Odpowiedz
AnnaKubka1

AnnaKubka1

Brak? Jestem wrażliwa,szczególnie na krzywdę.

Odpowiedz

kaczkus

Brak wrażliwości

Dobra… ja jestem tak NADWRAŻLIWĄ osobą, że szłam do lekarza.

Odpowiedz
Anima_A.K.A_Ciana

Anima_A.K.A_Ciana

Zwyczajna wrażliwość
Jesteś dość wrażliwą osobą, jednak nie aż tak, żeby zaliczyć Cię do kategorii tych nadwrażliwych. Posiadasz coś w rodzaju empatii, rozumiesz i wspierasz innych ludzi. Nie obrócisz się od nikogo w potrzebie. Jednak nie tracisz swojej energii na użalanie się nad sobą. Potrafisz podjąć wyzwanie i nie boisz się, aż tak porażki. Zdarza Ci się uronić łzę, od czasu do czasu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
NineczeQ

NineczeQ

Co!? Ja taka wrażliwa jestem że się głupot boję!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej