Jaką złośliwą magiczną moc ma Twój długopis?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 117

Chomik_Snape_eLo

Chomik_Snape_eLo

Popełnicus! XD JAKA NAZWA

Ale to prawda raz napisałam na kartkówce 48:3=5 XDDDD

Odpowiedz
.Vanya.

.Vanya.

Generatorus Niepewnościus!
Wygląda na to, że Twój długopis to typowy przypadek generatorusa niepewnościusa! To niezwykle niebezpieczna i okrutna moc – jej ofiara nie zazna spokoju po żadnym sprawdzianie czy kartkówce! Zamiast tego zacznie zastanawiać się nad swoimi odpowiedziami czy wynikami, by ostatecznie popaść w paranoję. Zwykle jednak rzeczywistość jest bardziej łaskawa i nerwy okazują się daremne, choć nic już nie zwróci nieprzespanych nocy i obgryzionych w stresie paznokci! Jak sądzisz, czy Twój długopis ma taką złośliwą moc? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Tak… Niestety moje długopisiki mają takie moce 😢.
Ja raz miałam taki długopis jak zdjęcie tego wyniku.. W sensie ta czaszka 💖💀.
Super Quiz 💖.

Odpowiedz
2
K-pkS

K-pkS

😉

Odpowiedz
Lencia.frencia

Lencia.frencia

Głupiobłędus popełnicus!
Zdarzyło Ci się kiedyś napisać, że 2×3 = 5? No właśnie! Wszyscy od czasu do czasu popełniamy błędy tak głupie, że sami nie możemy uwierzyć w to, co napisaliśmy! To wina naszych złośliwych długopisów, a konkretnie tych znanych jako głupiobłędus popełnicus, przez które Twój mózg traci moc obliczeniową i wypisuje wszystkie te pożałowania godne bzdury!
Heh kreatywnie😋❤️

Odpowiedz
1
bazzie-16

bazzie-16

Generatorus niepewnościus!
Jejkuu, genialne 🤣🥰

Odpowiedz
PixelMint

PixelMint

Bazgrolus kuropazulos!
Jedni mają piękne, kaligraficzne pismo, w którym wszystkie litetki są kształtne i wyraźne, a inni… bazgrolą jak kura pazurem! Przyjęliśmy, że tak już po prostu jest, ale czas wreszcie poznać prawdę! Twój długopis to bazgrolus kuropazuros, przebiegła bestia, która nawet najpiękniejsze notatki zamienia w jeden wielki bazgroł, którego czasem sam nie możesz rozczytać! Co gorsza – bazgrolusy działają najlepiej podczas ważnych egzaminów, czyniąc „o” i „a” bliźniakami, „g” i „y” klonami, a „1” i „7” zlewając w bezkształtne i nierozróżnialne kotłowisko kresek!

Odpowiedz
xxmalwii

xxmalwii

Generatorua niepewnościus, to prawda, za każdym razem

Śmieszny quiz🥰😁

Odpowiedz
1
drondestroyeruwu

drondestroyeruwu

no nie wiem ja lubię mój długopis z kukurydzą

Odpowiedz
Sweet_Vampire

Sweet_Vampire

#Teamuczenmedium

Odpowiedz
nastylkowataa_

nastylkowataa_

Głupiobłędus popełnicus!

Zdarzyło Ci się kiedyś napisać, że 2×3 = 5? No właśnie! Wszyscy od czasu do czasu popełniamy błędy tak głupie, że sami nie możemy uwierzyć w to, co napisaliśmy! To wina naszych złośliwych długopisów, a konkretnie tych znanych jako głupiobłędus popełnicus, przez które Twój mózg traci moc obliczeniową i wypisuje wszystkie te pożałowania godne bzdury! Jak sądzisz, czy Twój długopis ma taką złośliwą moc? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie tylko z obliczeniami, czasami mi się zdarzy na polskim coś strasznie głupiego napisać xD

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej