Ty czy świat? – Głosowanie!


Witam Cię w quizie, który może na niby zrealizować Twoje największe pragnienia, przy okazji pomagając Ci odkryć kim jesteś - altruistą lub egoistą. W każdym z pytań staniesz przed koniecznością wyboru. Zdecydujesz się zrobić coś dla świata, pozbawiając czegoś siebie samego lub uszczęśliwić siebie, a resztę planety pozostawić bez zmian. Życzę trudnych decyzji. Uwaga! Kiedy dokonujesz wyboru, zakładamy, że wybraną opcję musisz wykorzystać teraz. Po minucie obie opcje znikają bezpowrotnie!
...
...

Co wybierzesz?
Eliksir, po którego wypiciu staniesz się najbardziej urodziwą istotą, jaka kiedykolwiek chodziła po Ziemi. Twoje piękno wielokrotnie przebije słynną Helenę Trojańską, wszyscy będą zazdrościć Ci Twojego wyglądu.
Eliksir, który na zawsze Cię oszpeci, ale w zamian da moc, dzięki której każda osoba jakiej spojrzysz w oczy będzie szczęśliwa aż do końca swoich dni (nie będziesz mógł jednak zwrócić tej mocy na siebie poprzez spojrzenie w lustro).

Co wybierzesz?
Instrument, na którym tylko Ty będziesz potrafić grać i którego piękna muzyka za każdym razem czyni słuchaczy Twoimi poddanymi.
Instrument, na którym tylko Ty będziesz potrafić grać i którego brzmienie sprawia, że wszystkim słuchaczom spełniają się ich największe marzenia, ale Ty przez jeden dzień żyjesz w zupełnym przeciwieństwie tych marzeń (np. jeśli ktoś zażyczy sobie pieniędzy, to Ty przez jeden dzień będziesz żyć w skrajnej nędzy).

Co wybierzesz?
Słowo, po którego wypowiedzeniu Twój wybranek zakocha się w Tobie, ale wszyscy inni, którzy kiedykolwiek je usłyszą, będą do końca życia samotni.
Słowo, po którego wypowiedzeniu każdy kto je usłyszy spotka miłość swojego życia, ale Ty do końca życia będziesz samotny.
Reklama

Co wybierzesz?
Ciastko, po którego zjedzeniu otrzymasz moc podróży w czasie (będziesz mógł przenieść się w to samo miejsce w dowolnym momencie w przeszłości lub przyszłości, ale bez dokonywania w nim zmian - jako oglądający wszystko "duch", ale niewidoczny). Staniesz się najmądrzejszym człowiekiem na świecie, a historia nie będzie miała przed Tobą sekretów. Będziesz mógł użyć tego daru do własnych celów, ale gdy zdradzisz przyszłość innej osobie, ta natychmiast umrze.
Ciastko, po którego zjedzeniu umrzesz, ale wcześniej poznasz całą historię od Wielkiego Wybuchu i będziesz mógł wybrać jedno wydarzenie, które z niej wymażesz, ratując ludzkość przed czymś strasznym.

Co wybierzesz?
Napój, którego jedna kropla uleczy Cię z każdej choroby ciała i duszy, ale dla innych będzie zabójcza.
Napój, którego jedna kropla wlana przez Ciebie w usta innego człowieka uleczy go ze wszystkich chorób ciała i duszy, ale dla Ciebie będzie zabójcza. Napój nigdy się nie skończy.
Reklama

Co wybierzesz?
Lusterko, po którego rozbiciu odejdą wszystkie Twoje smutki i problemy. Ty już zawsze będziesz żyć beztrosko, ale trudności, które wyrzuciłeś ze swojego losu będą trafiać do losowych osób.
Lusterko, które gdy ktokolwiek w nie spojrzy, pochłonie wszystkie zmartwienia, ale powoli i stopniowo będą się one przenosić na Ciebie.

Co wybierzesz?
Owoc, po którego zjedzeniu już nigdy nie odczujesz głodu ani pragnienia.
Owoc, po którego zjedzeniu już zawsze, niezależnie od ilości spożytych pokarmów, będziesz odczuwać wielki głód i palące pragnienie, ale żaden inny człowiek już nigdy nie będzie głodny czy spragniony.

Co wybierzesz?
Świecę, która nigdy nie spali się do końca i dopóki będzie płonąć sprawi, że wszyscy będą Cię lubić. Nie będziesz mieć żadnych wrogów, a masę prawdziwych przyjaciół i nigdy nie poczujesz się samotny czy odrzucony.
Świecę, która nigdy się nie spali i dopóki będzie płonąć, na świecie nie będzie żafnych wojen i konfliktów, a ludzie będą żyli w niemalże rajskim pokoju. Ty jednak będziesz odrzucany przez wszystkich, na których Ci zależy, a zaprzestanie wojen zostanie przypisane Twojemu największemu wrogowi. Dopiero po Twojej śmierci świat odkryje prawdę.

Co wybierzesz?
Drewienko, po którego przełamaniu zyskasz moc teleportacji. Będziesz mógł w krótkim czasie zwiedzić cały świat, a także inne planety i odległe układy. Będziesz mógł oddychać poza Ziemską atmosferą i pod wodą oraz widzieć w ciemności, ale z daru będziesz mógł korzystać tylko Ty i nikt inny.
Drewienko, po którego przełamaniu ze świata znikną wszystkie śmieci i odpady zatruwające środowisko. Powietrze, woda i ląd staną się idealnie czyste i takie pozostaną, ale Ty będziesz musiał całe życie spędzić w czterech ścianach swojego domu, w jednym dowolnym jego miejscu.

Reklama
271 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 95

Layvere

Layvere

Bruh ale to głosowanie jest takie skrajne. Nie potrzebuje tych rzeczy, które czynią mnie egoistą, ale też nie podobają mi sie opcje altruistyczne

Odpowiedz
-Kabibarka-

-Kabibarka-

Jestem egoistką więc wybrałam wszystkie pierwsze odpowiedzi

Odpowiedz
diaabliczkaa

diaabliczkaa

Wszędzie bez problemu wybrałam opcje nr 1 ;) tak jestem egoistką

Odpowiedz
1
Demon_Akira

Demon_Akira

Genialne głosowanie🖤🖤🖤
✨Idzie do ulu✨

Odpowiedz
quizerka2

quizerka2

Niektóre wybory były trudne

Odpowiedz
Styczniowka

Styczniowka

Jestem egoistką 😂
Ups ;p

Odpowiedz
1
francamalaUwU

francamalaUwU

Papryka

Odpowiedz
francamalaUwU

francamalaUwU

@Quizer2 chce zdobyć osiągnięcie komentator

Odpowiedz
quizerka2

quizerka2

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Kimflive

Kimflive

Trudne wybory.

Odpowiedz
3
quizerka2

quizerka2

@Kimflive racja

Odpowiedz

O....

Ja i tak ciągle mam problemy a trudności i wyzwania lubię więc chyba wiecie co tam wybrałam😅

Odpowiedz
LokiSylvie

LokiSylvie

To ostatnie było najtrudniejsze…. 😖 super quiz!!! 💚

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej