Ty czy świat? – Głosowanie!

Witam Cię w quizie, który może na niby zrealizować Twoje największe pragnienia, przy okazji pomagając Ci odkryć kim jesteś - altruistą lub egoistą. W każdym z pytań staniesz przed koniecznością wyboru. Zdecydujesz się zrobić coś dla świata, pozbawiając czegoś siebie samego lub uszczęśliwić siebie, a resztę planety pozostawić bez zmian. Życzę trudnych decyzji. Uwaga! Kiedy dokonujesz wyboru, zakładamy, że wybraną opcję musisz wykorzystać teraz. Po minucie obie opcje znikają bezpowrotnie!
...
...

Co wybierzesz?
Eliksir, po którego wypiciu staniesz się najbardziej urodziwą istotą, jaka kiedykolwiek chodziła po Ziemi. Twoje piękno wielokrotnie przebije słynną Helenę Trojańską, wszyscy będą zazdrościć Ci Twojego wyglądu.
Eliksir, który na zawsze Cię oszpeci, ale w zamian da moc, dzięki której każda osoba jakiej spojrzysz w oczy będzie szczęśliwa aż do końca swoich dni (nie będziesz mógł jednak zwrócić tej mocy na siebie poprzez spojrzenie w lustro).

Co wybierzesz?
Instrument, na którym tylko Ty będziesz potrafić grać i którego piękna muzyka za każdym razem czyni słuchaczy Twoimi poddanymi.
Instrument, na którym tylko Ty będziesz potrafić grać i którego brzmienie sprawia, że wszystkim słuchaczom spełniają się ich największe marzenia, ale Ty przez jeden dzień żyjesz w zupełnym przeciwieństwie tych marzeń (np. jeśli ktoś zażyczy sobie pieniędzy, to Ty przez jeden dzień będziesz żyć w skrajnej nędzy).

Co wybierzesz?
Słowo, po którego wypowiedzeniu Twój wybranek zakocha się w Tobie, ale wszyscy inni, którzy kiedykolwiek je usłyszą, będą do końca życia samotni.
Słowo, po którego wypowiedzeniu każdy kto je usłyszy spotka miłość swojego życia, ale Ty do końca życia będziesz samotny.
Reklama

Co wybierzesz?
Ciastko, po którego zjedzeniu otrzymasz moc podróży w czasie (będziesz mógł przenieść się w to samo miejsce w dowolnym momencie w przeszłości lub przyszłości, ale bez dokonywania w nim zmian - jako oglądający wszystko "duch", ale niewidoczny). Staniesz się najmądrzejszym człowiekiem na świecie, a historia nie będzie miała przed Tobą sekretów. Będziesz mógł użyć tego daru do własnych celów, ale gdy zdradzisz przyszłość innej osobie, ta natychmiast umrze.
Ciastko, po którego zjedzeniu umrzesz, ale wcześniej poznasz całą historię od Wielkiego Wybuchu i będziesz mógł wybrać jedno wydarzenie, które z niej wymażesz, ratując ludzkość przed czymś strasznym.

Co wybierzesz?
Napój, którego jedna kropla uleczy Cię z każdej choroby ciała i duszy, ale dla innych będzie zabójcza.
Napój, którego jedna kropla wlana przez Ciebie w usta innego człowieka uleczy go ze wszystkich chorób ciała i duszy, ale dla Ciebie będzie zabójcza. Napój nigdy się nie skończy.
Reklama

Co wybierzesz?
Lusterko, po którego rozbiciu odejdą wszystkie Twoje smutki i problemy. Ty już zawsze będziesz żyć beztrosko, ale trudności, które wyrzuciłeś ze swojego losu będą trafiać do losowych osób.
Lusterko, które gdy ktokolwiek w nie spojrzy, pochłonie wszystkie zmartwienia, ale powoli i stopniowo będą się one przenosić na Ciebie.

Co wybierzesz?
Owoc, po którego zjedzeniu już nigdy nie odczujesz głodu ani pragnienia.
Owoc, po którego zjedzeniu już zawsze, niezależnie od ilości spożytych pokarmów, będziesz odczuwać wielki głód i palące pragnienie, ale żaden inny człowiek już nigdy nie będzie głodny czy spragniony.

Co wybierzesz?
Świecę, która nigdy nie spali się do końca i dopóki będzie płonąć sprawi, że wszyscy będą Cię lubić. Nie będziesz mieć żadnych wrogów, a masę prawdziwych przyjaciół i nigdy nie poczujesz się samotny czy odrzucony.
Świecę, która nigdy się nie spali i dopóki będzie płonąć, na świecie nie będzie żafnych wojen i konfliktów, a ludzie będą żyli w niemalże rajskim pokoju. Ty jednak będziesz odrzucany przez wszystkich, na których Ci zależy, a zaprzestanie wojen zostanie przypisane Twojemu największemu wrogowi. Dopiero po Twojej śmierci świat odkryje prawdę.

Co wybierzesz?
Drewienko, po którego przełamaniu zyskasz moc teleportacji. Będziesz mógł w krótkim czasie zwiedzić cały świat, a także inne planety i odległe układy. Będziesz mógł oddychać poza Ziemską atmosferą i pod wodą oraz widzieć w ciemności, ale z daru będziesz mógł korzystać tylko Ty i nikt inny.
Drewienko, po którego przełamaniu ze świata znikną wszystkie śmieci i odpady zatruwające środowisko. Powietrze, woda i ląd staną się idealnie czyste i takie pozostaną, ale Ty będziesz musiał całe życie spędzić w czterech ścianach swojego domu, w jednym dowolnym jego miejscu.

Reklama
189 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 42

shion_sonozaki

shion_sonozaki

Tylko w jednym pytaniu wybrałam ludzkość… resztę ja… sorry ludzie ale nikt i tak nie doceni twojej dobroci po co się wysilać. Także jestem egoistką 😈

Odpowiedz
earth_alien2.0

earth_alien2.0

@shion_sonozaki czy mogę zapytać, który przypadek Cię do tego skłonił?😆😁😅😅🌟

Odpowiedz
Beautiful_Heart

Beautiful_Heart

Hmm trzeba przyznać, że dosyć ciężkie wybory. Zdziwiłam się, że w pierwszym pytaniu zdecydowana większość woli wygląd od szczęścia…Często zaznaczałam coś dla dobra ludzkości, jednak czasem i dla własnego. Trochę przykre, że ludzie „zniszczyli” naszą planetę, a ja mam się dla nich poświęcić? Super quiz 😁

Odpowiedz
2
Roseanne-Park

Roseanne-Park

Z tego co widzę większość osób to egoiści i samoluby. Naprawdę? Możesz uchronić 7 miliardów osób mieszkających na tym świecie, ale zamiast tego wybierasz to, jak tobie będzie lepiej. Serio? Przy pytaniu z tym owocem pomyślałam o głodujących dzieciach z Afryki. Serio wolisz, żeby reszta świata cierpiała, za to ty miał najlepsze życie?

Odpowiedz
2
DomiQ126

DomiQ126

Szczerze to jest to troszkę nie przemyślane. Niektóre z odpowiedzi niby egoistycznych tak na prawdę wybierając je możemy pomóc również innym, a jeśli mi ma się przytrafić całe to zło na świecie, a jakaś osoba która w ogóle na coś nie zasługuje dostanie to czego pragnie, to jest to troszku głupie i niesprawiedliwe. Dzięki teleportacji w czasie mogłabym odnaleźć lek na raka i pomóc wszystkim. :I Albo odkryć inną planetę…

Odpowiedz
1
belzebub

belzebub

zawsze wybierałam tylko egoizm
bo co jak co, bohaterem kazdy chciałby byc ale nie oszukujmy sie jestesmy ludźmi i mało kiedy trafi sie ktos kto byłby w stanir az tak sie poswiecic dla innych w większości obcych mu ludzi, co jest zrozumiale

Odpowiedz
3
MarthaBeNike

MarthaBeNike

Niektóre odpowiedzi niby egoistyczne, wzajemnie nie muszą takie być. Na przykład w ostatnim pytaniu za pomocą swej mocy też można zdziałać wiele dobrego z wydarzy zmienić nastawienie 😆

Odpowiedz
kadzik08

kadzik08

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
xUlax

xUlax

Chyba jestem egoistką

Odpowiedz
Danilo

Danilo

@xUlax Jak każdy inny człowiek. Normalne.

Odpowiedz

itadakinga

Frustrujące pytania 🙄

Odpowiedz
1
Kamix103

Kamix103

zawsze egoizm wybralem ;)

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej