Jak wysokie jest Twoje EQ?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 116

nikofaka

nikofaka

Niskie
Zgadzam się

Odpowiedz
1

olavixa

Wysokie

Odpowiedz
Roseekyx

Roseekyx

Średnie

Odpowiedz

pro_gamer_x

U mnie średnie i sie zgadzam

Odpowiedz
2
Soreani

Soreani

Wysokie!

Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoje EQ jest na stosunkowo wysokim poziomie. Pamiętaj jednak, że do zachowania tak dobrego wyniku konieczna jest stała praca nad takimi elemetami swojego charakteru jak samoświadomość, poprawna samoocena, samokontrola, empatia, asertywność, perswazja, przywództwo, współpraca, motywacja, zdolności adaptacyjne czy sumienność.
Wysoki poziom EQ ułatwia funkcjonowanie w społeczeństwie i umożliwia zachowanie zdrowia społecznego. Musisz jednak pamiętać, że jeśli przechodzisz obecnie okres dojrzewania, Twoje EQ nie jest w pełni stabilne ze względu na działalność hormonów i może znacznie ewoluować w krótkich odstępach czasu.
Uwaga: Ten quiz nie jest oficjalnym testem badającym wysokość EQ, a jedynie bardzo uproszczoną wersją, w związku z czym wynik niekoniecznie musi mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Potraktuj go z przymrużeniem oka. Jeśli natomiast chcesz poznać precyzyjnie, naukowo określony poziom swojego EQ, zapraszam Cię do rozwiązania testu MSCEIT (w polskiej wersji test TIE) Koniecznie podziel się w komentarzu swoim wynikiem i opinią!

Odpowiedz
1
Hitoi

Hitoi

Wysokie!
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoje EQ jest na stosunkowo wysokim poziomie. Pamiętaj jednak, że do zachowania tak dobrego wyniku konieczna jest stała praca nad takimi elemetami swojego charakteru jak samoświadomość, poprawna samoocena, samokontrola, empatia, asertywność, perswazja, przywództwo, współpraca, motywacja, zdolności adaptacyjne czy sumienność. Wysoki poziom EQ ułatwia funkcjonowanie w społeczeństwie i umożliwia zachowanie zdrowia społecznego. Musisz jednak pamiętać, że jeśli przechodzisz obecnie okres dojrzewania, Twoje EQ nie jest w pełni stabilne ze względu na działalność hormonów i może znacznie ewoluować w krótkich odstępach czasu.

Odpowiedz
1
Inka-inka

Inka-inka

Średnie.
Wreszcie jakiś wartościowy quiz 😉

Odpowiedz
1
Manalouise

Manalouise

Niskie, i tu się zgodze. Nie mam empatii jakiejś szczególnej

Odpowiedz
1
Krolowa_zwierzat

Krolowa_zwierzat

Niskie!

Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoje EQ jest na stosunkowo niskim poziomie. Powinieneś pracować nad rozwojem takich umiejętności jak samoświadomość, poprawna samoocena, samokontrola, empatia, asertywność, perswazja, przywództwo, współpraca, motywacja, zdolności adaptacyjne czy sumienność. Wysoki poziom EQ ułatwia funkcjonowanie w społeczeństwie i umożliwia zachowanie zdrowia społecznego. Musisz jednak pamiętać, że jeśli przechodzisz obecnie okres dojrzewania, Twoje EQ nie jest w pełni stabilne ze względu na działalność hormonów i może znacznie ewoluować w krótkich odstępach czasu.

Uwaga: Ten quiz nie jest oficjalnym testem badającym wysokość EQ, a jedynie bardzo uproszczoną wersją, w związku z czym wynik niekoniecznie musi mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Potraktuj go z przymrużeniem oka. Jeśli natomiast chcesz poznać precyzyjnie, naukowo określony poziom swojego EQ, zapraszam Cię do rozwiązania testu MSCEIT (w polskiej wersji test TIE)

Koniecznie podziel się w komentarzu swoim wynikiem i opinią!

Zgadzam się z tym 😥

Odpowiedz
1
Hawkky

Hawkky

Wysokie!

Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoje EQ jest na stosunkowo wysokim poziomie. Pamiętaj jednak, że do zachowania tak dobrego wyniku konieczna jest stała praca nad takimi elemetami swojego charakteru jak samoświadomość, poprawna samoocena, samokontrola, empatia, asertywność, perswazja, przywództwo, współpraca, motywacja, zdolności adaptacyjne czy sumienność. Wysoki poziom EQ ułatwia funkcjonowanie w społeczeństwie i umożliwia zachowanie zdrowia społecznego. Musisz jednak pamiętać, że jeśli przechodzisz obecnie okres dojrzewania, Twoje EQ nie jest w pełni stabilne ze względu na działalność hormonów i może znacznie ewoluować w krótkich odstępach czasu. Uwaga: Ten quiz nie jest oficjalnym testem badającym wysokość EQ, a jedynie bardzo uproszczoną wersją, w związku z czym wynik niekoniecznie musi mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Potraktuj go z przymrużeniem oka. Jeśli natomiast chcesz poznać precyzyjnie, naukowo określony poziom swojego EQ, zapraszam Cię do rozwiązania testu MSCEIT (w polskiej wersji test TIE)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej