Jak wysokie jest Twoje EQ?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 159

Rachel.Kendra

Rachel.Kendra

średnie

Odpowiedz

lemonlimen

Średnie

Odpowiedz
bloodyblade999

bloodyblade999

Wysokie!
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoje EQ jest na stosunkowo wysokim poziomie. Pamiętaj jednak, że do zachowania tak dobrego wyniku konieczna jest stała praca nad takimi elemetami swojego charakteru jak samoświadomość, poprawna samoocena, samokontrola, empatia, asertywność, perswazja, przywództwo, współpraca, motywacja, zdolności adaptacyjne czy sumienność. Wysoki poziom EQ ułatwia funkcjonowanie w społeczeństwie i umożliwia zachowanie zdrowia społecznego. Musisz jednak pamiętać, że jeśli przechodzisz obecnie okres dojrzewania, Twoje EQ nie jest w pełni stabilne ze względu na działalność hormonów i może znacznie ewoluować w krótkich odstępach czasu.

Uwaga: Ten quiz nie jest oficjalnym testem badającym wysokość EQ, a jedynie bardzo uproszczoną wersją, w związku z czym wynik niekoniecznie musi mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Potraktuj go z przymrużeniem oka. Jeśli natomiast chcesz poznać precyzyjnie, naukowo określony poziom swojego EQ, zapraszam Cię do rozwiązania testu MSCEIT (w polskiej wersji test TIE)

Odpowiedz
bloodyblade999

bloodyblade999

bardzo wysokie i o tym wiem

Odpowiedz
Amelia_Hermiona

Amelia_Hermiona

Wysokie

Odpowiedz
fleurelie

fleurelie

Niskie

Odpowiedz
sawturn

sawturn

Średnie!
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Twoje EQ jest na średnim poziomie. To zadowalający wynik, ale pamiętaj, że do utrzymania lub poprawienia go konieczna jest stała praca nad takimi elemetami swojego charakteru jak samoświadomość, poprawna samoocena, samokontrola, empatia, asertywność, perswazja, przywództwo, współpraca, motywacja, zdolności adaptacyjne czy sumienność. Wysoki poziom EQ ułatwia funkcjonowanie w społeczeństwie i umożliwia zachowanie zdrowia społecznego. Musisz jednak pamiętać, że jeśli przechodzisz obecnie okres dojrzewania, Twoje EQ nie jest w pełni stabilne ze względu na działalność hormonów i może znacznie ewoluować w krótkich odstępach czasu. Uwaga: Ten quiz nie jest oficjalnym testem badającym wysokość EQ, a jedynie bardzo uproszczoną wersją, w związku z czym wynik niekoniecznie musi mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Potraktuj go z przymrużeniem oka. Jeśli natomiast chcesz poznać precyzyjnie, naukowo określony poziom swojego EQ, zapraszam Cię do rozwiązania testu MSCEIT (w polskiej wersji test TIE) Koniecznie podziel się w komentarzu swoim wynikiem i opinią!

Odpowiedz
1

Fanka_chomikow

Wysokie

Odpowiedz
Quizer2

Quizer2

Niskie

Odpowiedz
.Miotla.

.Miotla.

Wysokie!

IQ man wysokie, EQ też mam wysokie…
Ciekawe

Odpowiedz
belenio

belenio

@.Miotla. no a wiek niski pewnie

Odpowiedz
.Miotla.

.Miotla.

@belenio Jeśli 12 lat to niski wiek to tak

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej