Horoskopquiz: Którą ze znanych wiedźm jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 25

Hockstetter

Hockstetter

Malin Matsdotter
Twoja mistyczna wiedźma to Malin Matsdotter – jedna z niewielu Szwedek skazanych za uprawianie czarów. Czarownica nie obdarzyła Cię żadną dobrą cechą, masz po niej tylko mściwość i złośliwość. Na pewno nie w takim stopniu jak ona (w końcu nikogo nie przeklinasz), jednak cieszysz się w duchu, gdy karma daje Twoim wrogom pstryczka w nos. Spodziewałeś się takiego wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz

kittabella12

to się zgadza bo udaje ze jom lubie a naprawde nie lubie
zgadzam się Kikimora

Odpowiedz
asiulka74

asiulka74

Urszula Southeil

Odpowiedz
AuroraConnor

AuroraConnor

Märet Jonsdotter
Twoja mistyczna wiedźma to Märet Jonsdotter – pierwsza Szwedka skazana za czary w swoim kraju, właściwie od niej rozpoczęły się łowy, które uśmierciły 280 ofiar. Nie wiadomo, czy była winna czy też nie – jej reputacja sprawiła, że za taką ją uznano. Tak samo jak ona jesteś obiektem wielu plotek.

Odpowiedz
yumyellow

yumyellow

Wiedźma z Endor
Twoja mistyczna wiedźma to Wiedźma z Endor – jedyna w swoim rodzaju, bo opisana w Piśmie Świętym. Według Biblijnego przekazu, miała na życzenie Saula wywołać ducha zmarłego. Była inteligentna i zamiast szkodzić –
pomagała ludziom. Czarownica obdarzyła Cię praktycznym podejściem do świata i ludzi. Jesteś osobą zdecydowaną i skrupulatną, masz jasne priorytety i cele. Wiesz, czego chcesz. Ludzie przychodzą do Ciebie po radę i pomoc. Nie lubisz szczycić się swoimi dokonaniami, wolisz pozostawać w cieniu. Pomagasz z ukrycia, a radość przynosi Ci szczęście innych.

Spodziewałeś się takiego wyniku? Daj znać w komentarzu!
O wow (ten opis to ja 100%)
tylko że ja nie wierze w boga 😕

Odpowiedz
kinga21

kinga21

Urszula Southeil
Twoja mistyczna wiedźma to Urszula Southeil – XV-wieczna wróżbitka, znana jako Matka Shipton. Niektórzy wierzyli, że znała ona tajemnicę przyszłości. Po jej śmierci okazało się, że nigdy nie przewidziała żadnego ważnego wydarzenia. Etykieta mocno do niej przylgnęła, a sława pozostała. Czarownica obdarzyła Cię niezależnością. Świat nie może znieść Twojej inności, a ludzie nie przestają wytykać Cię palcami. Spodziewałeś się takiego wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz

S...a

Märet Jonsdotter

Twoja mistyczna wiedźma to Märet Jonsdotter – pierwsza Szwedka skazana za czary w swoim kraju, właściwie od niej rozpoczęły się łowy, które uśmierciły 280 ofiar. Nie wiadomo, czy była winna czy też nie – jej reputacja sprawiła, że za taką ją uznano. Tak samo jak ona jesteś obiektem wielu plotek. Spodziewałeś się takiego wyniku?

Nie

Odpowiedz
Juuzou515

Juuzou515

Marie Laveau
Twoja mistyczna wiedźma to Marie Laveau – Wielka Kapłanka i Matka Voodoo. Dzięki wielkiemu uporowi i sile charakteru zdołała przekonać opinie publiczną, że kult Voodoo nie ma nic wspólnego z czarną magią, ale jest formą religii chrześcijańskiej. Czarownica obdarzyła Cię siłą woli i urokiem osobistym, który pozwala Ci oplatać sobie innych wokół palca.

Spodziewałeś się takiego wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
test10000

test10000

@Juuzou515 zaobserwuj mnie

Odpowiedz
Kirllen

Kirllen

Malin Madsdotter

Odpowiedz
whitewine

whitewine

Bridget Bishop
Twoja mistyczna wiedźma to Bridget Bishop – pierwsza czarownica skazana na śmierć w trakcie kultowego polowania na czarownice w Salem. Najprawdopodobniej została skazana za to, że była szczera do bólu. Jej długi język irytował bardziej znamienite osoby, te więc postanowiły pozbyć się jej w widowiskowy sposób. Czarownica obdarzyła Cię otwartością i szczerością mimo wszystko. Chociaż doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że mówieniem ludziom prawdy prosto w oczy możesz napytać sobie biedy, nie potrafisz powstrzymać się od uwag. Pamiętaj, że nie wszystkim warto mówić, co o nich myślimy.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej