Horoskopquiz: Z czego jesteś stworzony?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 53

Eskierik

Eskierik

Farby.

Odpowiedz
Szczygieleczek11

Szczygieleczek11

Farby – posiadasz kolorową osobowość. Każdy kolor odpowiada jednej emocji, a że symbolicznie Twoje całe ciało pokryte jest kolorami, jesteś pełen emocji. Można Cię porównać do chodzącego dzieła sztuki. :D ;*

Odpowiedz
Sofia.

Sofia.

Waga
Kwiaty – nie musisz się starać być piękny, Ty po prostu taki jesteś. Przyciągasz do siebie ludzi, jesteś szczery i serdeczny.

Odpowiedz
Mary_Carter

Mary_Carter

Baran
Lawa – wyglądasz niezwykle, sympatycznie, wzbudzasz zaufanie. Sprawiasz wrażenie osoby, z którą można nawiązać ciekawą znajomość. Jednak, gdy ktoś wykona nieodpowiedni ruch, potrafisz go „spalić” – zarówno w przenośni jak i dosłownie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
CreepypasciaXD

CreepypasciaXD

Lew
Gwiazdy – lśnisz jaśniej niż cokolwiek innego. Ludzie na Twój widok czują ekscytację, jesteś niezwykłym kompanem i pełną ciepła osobą. Posiadasz urok, dzięki któremu można patrzeć na Ciebie godzinami. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Juuzou515

Juuzou515

Bliźnięta:
Stare filmy Disneya – ludzie uwielbiają Twoją dziecięcą osobowość, kogoś kto nigdy nie jest zbyt poważny i tak naprawdę nigdy nie dorasta. Sprawiasz, że wszyscy są szczęśliwsi i częściej się uśmiechają. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Raczej tylko chciałabym taka być.

Odpowiedz
Margo0364

Margo0364

Zostałam stworzona tak dla beki, żeby powkurzać ludzi xD

Odpowiedz
Julciaa794

Julciaa794

Czarna dziura, no powiem ciekawy wynik ;) zapraszam do siebie😚

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

Książki – gdy czujesz się źle zapisujesz na kartach księgi swoje emocje, ale tylko we własnej wyobraźni. Nigdy nie dopuszczasz nieodpowiednich ludzi do tej lektury. Sam żyjesz teraźniejszością, zapominając o trudnej przeszłości.

Prawda 😱

Odpowiedz
Nikt-wazny

Nikt-wazny

Strzelec:
Słońce – sprawiasz, że ludzie czują się kochani i szczęśliwi. Jesteś niczym słońce, które na każdym pozostawia ciepły pocałunek.

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej