Horoskopquiz: Jaki grzech łączy się nierozerwalnie z Twoim znakiem zodiaku?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 74

Averiaa_AJ

Averiaa_AJ

Osoby spod znaku Wagi na pierwszym miejscu stawiają piękno, są próżne. Pragną być podziwiane, chcą nieustannie olśniewać innych. Przywiązują niezwykłą wagę do swojego wyglądu, dbają o każdy detal. Bywają przy tym kapryśne i nieznośne. Uwielbiają się stroić, przebierać, a na ubrania i kosmetyki wydają krocie. Spodziewałeś się tego? Daj znać w komentarzu! P.S. Potraktuj ten quiz z przymrużeniem oka – to tylko zabawa.

Nie, nie, nie… Wręcz przeciwnie. 🤠

Odpowiedz
DariusMood

DariusMood

Nieuczciwość
Zgadzam się w 100%

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Żądza
Osoby spod znaku Skorpiona posiadają niezwykły magnetyzm, do którego partnerzy lgną, jak ćmy do światła. Grzeszne pożądanie przychodzi zodiakalnym Skorpionom łatwo, dużo trudniej jest im wejść z kimś w prawdziwą, silną relację opartą na prawdziwym uczuciu. Spodziewałeś się tego? Daj znać w komentarzu! P.S. Potraktuj ten quiz z przymrużeniem oka – to tylko zabawa.

Odpowiedz
flwermarysia

flwermarysia

Pycha
Myślę że odwrotnie

Odpowiedz
Hiroko

Hiroko

Lenistwo

Ciężko się nie zgodzić

Odpowiedz
emido

emido

Pycha
Myślę, że wręcz odwrotnie

Odpowiedz
TakieSlodkieCiasteczko

TakieSlodkieCiasteczko

Żądza
Osoby spod znaku Skorpiona posiadają niezwykły magnetyzm, do którego partnerzy lgną, jak ćmy do światła. Grzeszne pożądanie przychodzi zodiakalnym Skorpionom łatwo, dużo trudniej jest im wejść z kimś w prawdziwą, silną relację opartą na prawdziwym uczuciu. Spodziewałeś się tego? Daj znać w komentarzu!

P.S. Potraktuj ten quiz z przymrużeniem oka – to tylko zabawa.

Odpowiedz
_Nykoi_

_Nykoi_

Koziorożec
Chciwość
100% prawda XD

Odpowiedz
.Suka.

.Suka.

Osoby spod znaku Raka posiadają coś, co w Biblii zostałoby nazwane czczeniem fałszywych proroków. Zodiakalne Raki mają zaburzoną hierarchię wartości, przez co nie potrafią odnaleźć się w życiu. Na pierwszym miejscu stawiają swoich bliskich i ukochane osoby, które czczą jak świętych. Ich oddanie jest jednak przesadne, nie widzą one bowiem żadnych wad w ludziach, których kochają. Spodziewałeś się tego? Daj znać w komentarzu! P.S. Potraktuj ten quiz z przymrużeniem oka – to tylko zabawa.

Cała prawda ♡♡♡

Odpowiedz

V...a

Byk
Nieumiarkowanie

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej