Horoskopquiz: Jaki grzech łączy się nierozerwalnie z Twoim znakiem zodiaku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 69

emido

emido

Pycha
Myślę, że wręcz odwrotnie

Odpowiedz
TakieSlodkieCiasteczko

TakieSlodkieCiasteczko

Żądza
Osoby spod znaku Skorpiona posiadają niezwykły magnetyzm, do którego partnerzy lgną, jak ćmy do światła. Grzeszne pożądanie przychodzi zodiakalnym Skorpionom łatwo, dużo trudniej jest im wejść z kimś w prawdziwą, silną relację opartą na prawdziwym uczuciu. Spodziewałeś się tego? Daj znać w komentarzu!

P.S. Potraktuj ten quiz z przymrużeniem oka – to tylko zabawa.

Odpowiedz
_Nykoi_

_Nykoi_

Koziorożec
Chciwość
100% prawda XD

Odpowiedz
.Suka.

.Suka.

Osoby spod znaku Raka posiadają coś, co w Biblii zostałoby nazwane czczeniem fałszywych proroków. Zodiakalne Raki mają zaburzoną hierarchię wartości, przez co nie potrafią odnaleźć się w życiu. Na pierwszym miejscu stawiają swoich bliskich i ukochane osoby, które czczą jak świętych. Ich oddanie jest jednak przesadne, nie widzą one bowiem żadnych wad w ludziach, których kochają. Spodziewałeś się tego? Daj znać w komentarzu! P.S. Potraktuj ten quiz z przymrużeniem oka – to tylko zabawa.

Cała prawda ♡♡♡

Odpowiedz
Vinna

Vinna

Byk
Nieumiarkowanie

Odpowiedz
Sakura_Motoyoshi

Sakura_Motoyoshi

Lenistwo
Zgadza się, hehe

Odpowiedz
Pies_x_Kot

Pies_x_Kot

Wodnik: wywyższanie sie

Odpowiedz
1
NawetNiezla

NawetNiezla

Wywyższanie się.
To jakaś bzdura, bo ja mam raczej kompleksy.

Odpowiedz
Kosmokotka13

Kosmokotka13

Nieuczciwość
Osoby spod znaku Bliźniąt posiadają dwie twarze. Szczerość przychodzi im z trudem, niektóre rzeczy wolą przemilczeć, ukryć, albo… skłamać. Ich największym grzechem jest nieuczciwość. Kłamstwo przylgnęło do nich tak, że im samym czasem trudno jest odróżnić je od prawdy. Zodiakalne Bliźnięta są naprawdę zdolne i ich oszustwa uchodzą im na sucho – to kłamcy doskonali, w ich ustach zmyślone historie brzmią jak najszczersza prawda. Spodziewałeś się tego? Daj znać w komentarzu!
Czemu to jest takie prawdziwe xD

Odpowiedz

Lorenzo.

Chciwość
Największą wadą osób spod znaku Koziorożca jest chciwość. Koziorożce kochają rywalizować z innymi, są pracoholikami, którzy we wszystkim chcą być najlepsi. Nigdy nie mają dość pieniędzy, ciągle im ich brakuje. Nie dlatego, że mają aż tak ogromne wydatki, spowodowane jest to manią wielkości, która nimi zawładnęła.

Świetnie :D

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej