Horoskopquiz: Jesteś jak Anioł czy Diabeł?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 138

_Tangerine_

_Tangerine_

Skorpion:
Jesteś demonem najpotężniejszym i najbardziej zabójczym z całego zodiaku! To Ty zajmujesz pierwsze miejsce na podium zła. Posiadasz wszelkie cechy, które zapewniają Ci tą pozycję. Nie ma grzechu, którego byś nie popełnił, ani osoby, która mogłaby Ci się oprzeć. Zamiast krwi, w Twoich żyłach płynie piekielny ogień, a sam Szatan odrzuca od Ciebie połączenie, abyś na niego nie nakrzyczał. Zło to Ty. Podziel się wynikiem w komentarzu!
O kurcze xD

Odpowiedz
Psychofan_Kotow

Psychofan_Kotow

Jestem diabłem zodiakalnym, ale ostatnim.
Czyli zajmuję 6 miejsce.
Jestem troche niebezpieczny ale nie bardzo🙂
fajny quiz!

Odpowiedz
JagaToKoniara

JagaToKoniara

Panna
xddddd DD
Super 4 miejsce na podium zła nawet opis pasuje

Odpowiedz
BTSyouaremyhope

BTSyouaremyhope

ok 3 miejsce na podium zła podobne do reala XD

Odpowiedz
Chomik_Snape_eLo

Chomik_Snape_eLo

Skorpion:Pierwsze miejsce na podium zła

😈:BO SUPER

😟:BO TY TEŻ WIERZYSZ ŻE SKORPIONY SĄ NAJGORSZE😪

Odpowiedz
-.Julianea.-

-.Julianea.-

Lew:
Zajmujesz ostatnie miejsce wśród demonów zodiaku. Jesteś istotą piękną, majestatyczną i silną. Jednak, gdy wpadniesz w gniew zmieniasz się w groźną bestię. Żyjesz zgodnie z kodeksem i posiadasz zasady moralne, ale jeśli ktoś zachowa się w stosunku do Ciebie niewłaściwie – postarasz się, aby pożałował tego do końca swojego życia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Może piękna i majestatycznato NIE! Ale reszta to 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% PRAWDY na serio

Odpowiedz
xx.charmulti_

xx.charmulti_

Panna:
Zajmujesz 4 miejsce wśród demonów zodiaku. Jesteś istotą miłą i nawet sympatyczną, ale jeśli ktoś wywoła w Tobie diabła – niech się strzeże. Ty nigdy nie odpuszczasz nikomu, a w sztuce eliminacji wroga potrafisz być zabójczo skuteczny. Twoje żądło potrafi boleśnie ugodzić. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
natiee

natiee

Rak:

Zajmujesz 5 miejsce wśród demonów zodiaku. Zaskoczony? Zawsze starałeś się być dobrą osobą, jednak zło oferuje wiele pokus, a Ty im uległeś. Zazwyczaj wiedziesz normalne, spokojne życie, ale do codziennej rutyny zaliczasz także dramatyczne kłótnie z różnymi ludźmi. Cicho wierzysz, że to zostanie Ci przebaczone, ale czy jest dla Ciebie nadzieja? Tego nikt nie wie.

O matko opis się zgadza

Odpowiedz
LoveLisy

LoveLisy

Koziorożec:
Zajmujesz 2 miejsce wśród demonów zodiaku. Oczywiście pasuje do Ciebie określenie – król piekła. Twoja podobizna (koziorożec) była wzorcem dla wszystkich demonów, w szczególności potężne rogi. Uważasz, że bycie dobrym = bycie słabym. Dążysz do swoich celów i za nic masz cudze uczucia. Czasem nawet nie zauważasz jak niszczysz życie ludziom, jesteś w tym zbyt dobry. Jesteś prawdziwym liderem, niedostępnym, potężnym i zabójczym.
No nie powiem… bardzo, ale to bardzo trafny opis.
I’m a devil!!!😈😈😈

Odpowiedz
-.Julianea.-

-.Julianea.-

@LoveLisy Tia do mnie też to pasuje ale mam lwa pierwsze miejsce u diabłów

Odpowiedz
Ahahahahahahahahah

Ahahahahahahahahah

Zajmujesz 4 miejsce wśród demonów zodiaku hehe możliwe xDDD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej