Horoskopquiz: Jakie są negatywne cechy Twojego znaku?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 76

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Baran:

Nie potrafisz okazywać emocji i tego jak bardzo zależy Ci na ukochanych osobach. Utrzymujesz dystans między sobą a ludźmi. Powinieneś częściej okazywać miłość i poświęcać bliskim więcej czasu.

True

Odpowiedz
Champy

Champy

Ryby:
Zawsze musisz być ofiarą i ciągle się nad sobą użalasz. Jesteś niesamowicie wrażliwy, dlatego łatwo Cię zranić, a Ty oczywiście musisz o tym ciągle wszystkim opowiadać. Nie sądzisz, że użalanie się nad sobą jest nieco żałosne?

Cóż, pora na moją opinię:
Rzecz w tym, że faktycznie, jestem dosyć wrażliwa i często bywam ofiarą, do tego lubię o wszystkim opowiadać o wszystkim, ale nie do końca prawdą jest to uzalanie się nad sobą.
Jasne, ostatnio dość często płaczę i czasami się użalam nad sobą, ale nie notorycznie, częściej płaczę, o coś stało się z mojej winy i to powód mojego smutku, ale prawdą jest, że każdy lubi się nad sobą użalać i każdy (nie tylko ryby) może być żałosny 🤷🏻‍♀️

Odpowiedz
1
Averiaa_AJ

Averiaa_AJ

Waga:
Jesteś pozerem, ale to głównie dlatego, że zawsze chcesz poznać dwie strony problemu. Zajmujesz pozycję neutralną i obserwujesz. Trudno Ci ufać, bo wspierasz obie strony podczas kłótni. Poza tym lubisz obserwować afery między ludźmi, to dla Ciebie rozrywka.

Całkiem się zgadza 😹 Ciekawy quiz!

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

Skorpion:
Masz obsesję na punkcie zemsty. Jesteś nadwrażliwy i myślisz, że ludzie celowo Cię ranią. Często tak nie jest, ale Ty już planujesz zemstę i stajesz się wredną bestią. Nie odpuszczasz i celowo ranisz, myśląc że wymierzasz sprawiedliwość. Niestety to prowadzi do tego, że wraca do Ciebie zła karma. Przestań się mścić, a los się do Ciebie uśmiechnie.

Odpowiedz
NieWracam

NieWracam

Myślisz, że jesteś mądrzejszy od innych i tak naprawdę, że jesteś najinteligentniejszą osobą na świecie. Uwielbiasz poczucie, że jesteś lepszy i otaczasz się osobami którymi łatwo manipulować. Dzięki temu zdobywasz to czego chcesz. Uwielbiasz się kłócić i często sam prowokujesz kłótnie.
ŻE CO. TO ANI TROCHE NIE PASUJE.

Odpowiedz
Killia

Killia

Wodnik… Eheheh, mam akurat wręcz przeciwnie i niestety, te wady nie pasują do mnie, gdyż niż nie lubię prowokować kłótni, nie umiem manipulować ani nie uważam się za najinteligentniejszą. Jak zapewne każdy z nas czasem czuję się dobrze, gdy jestem lepsza w czymś, ale bez przesady, cieszę się z sukcesów innych, nawet jeśli idzie im o wiele lepiej ode mnie.

Odpowiedz
2
NieWracam

NieWracam

@Killia ja też!! też jestem wodnikiem i opis wcale do mnie nie pasuje :c

Odpowiedz
1
BTSyouaremyhope

BTSyouaremyhope

nie nie, bardzo mi zależy na ukochanych osobach i to widać 😙

Odpowiedz
alastorek_jelonek

alastorek_jelonek

Znak księżycowy: skorpion

W sumie to chciałabym taka być, ale nie umiem być zła. :(

Odpowiedz
alastorek_jelonek

alastorek_jelonek

Znak słoneczny: strzelec
Raczej nie jestem głośną osobą, i póki rozumiem krytykę jestem w stanie ją zaakceptować.

Odpowiedz
hampster

hampster

baran, no, prawda? ale mi to nie pszeszkadza

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej