Który z dziewięciu typów osobowości reprezentujesz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 45

FlamingKooka

FlamingKooka

Typ numer 2 – Dawca
Uważam że jestem mieszanką typu 9 i 2

Odpowiedz
amelia235

amelia235

perfekcjonista👌

Odpowiedz
bxmka_302

bxmka_302

Typ numer 5 – Obserwator

Odpowiedz
Xjoasiax

Xjoasiax

Typ numer 9 -Mediator wszystko sie zgadza supeeer quiz❤❤❤❤❤

Odpowiedz
1
alussia023

alussia023

Typ numer 2 – Dawca

Odpowiedz
1
cosnapewno

cosnapewno

Typ numer 8 – Wojownik
Większość Twoich odpowiedzi wskazuje na to, że jesteś osobą odważną, pewną siebie, bezpośrednią i opiekuńczą. Nie boisz się bronić tego, co jest dla Ciebie ważne, przeważnie nie stroisz od starć. Wszystko musisz mieć pod kontrolą, lubisz być w centrum uwagi. Żyjesz zbyt intensywnie: za dużo, za późno w nocy i za głośno. Zdarza się, że najpierw działasz, a dopiero później myślisz. Zgadzasz się z wynikiem? Daj znać w komentarzu!
Oczywiście znowu strzał w dziesiątkę!❤💚💛💜💙

Odpowiedz
1
x_niksia_x

x_niksia_x

mój nie pasuje

Odpowiedz
x_niksia_x

x_niksia_x

Większość Twoich odpowiedzi wskazuje na to, że jesteś osobą ciepłą, troskliwą i opiekuńczą. Skupiasz się na innych przez co często zapominasz o sobie i o własnych potrzebach. Każdemu z przyjaciół pokazujesz inne „ja”, masz w sobie wiele różnych wizerunków i często nie wiesz, który z nich jest tym prawdziwym, prywatnym. Niestety, Twoją negatywną cechą jest manipulowanie innymi ludźmi.

Odpowiedz
1
xxjulqaxx

xxjulqaxx

Większość Twoich odpowiedzi wskazuje na to, że jesteś osobą czułą, wrażliwą i spostrzegawczą. Potrafisz pomóc ludziom, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Przyciąga Cię to, co niedostępne. Ciągle myślisz o przyszłości i często rozpamiętujesz przeszłość. Większość swojego życia poświęcasz sztuce, która pozwala Ci wyzwolić głębię uczuć.

Prawda, prawda i jeszcze raz prawda 😭😭😭😭

Odpowiedz
1
KRavenK

KRavenK

Typ numer 4 – Indywidualista
Większość Twoich odpowiedzi wskazuje na to, że jesteś osobą czułą, wrażliwą i spostrzegawczą. Potrafisz pomóc ludziom, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Przyciąga Cię to, co niedostępne. Ciągle myślisz o przyszłości i często rozpamiętujesz przeszłość. Większość swojego życia poświęcasz sztuce, która pozwala Ci wyzwolić głębię uczuć. Zgadzasz się z wynikiem? Daj znać w komentarz

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej