Horoskopquiz: Kiedy przestajesz kochać?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 61

Gryfonica

Gryfonica

Skorpion: Sekrety!
„Będę cię kochać dopóki nie zaczniesz przede mną czegoś ukrywać.” Jesteś mistrzem przenikliwości i żaden sekret się przed Tobą nie ukryje. Jeśli ktoś jednak zechce postarać się zachować jakieś tajemnice, Ty już wiesz, że nie możesz mu więcej ufać. Zakończysz to szybciej niż się zaczęło.

Odpowiedz
Rariti780

Rariti780

Byk: Złamanie serca!
„Będę cię kochać dopóki nie złamiesz mi serca.” Jesteś wrażliwą i kochającą osobą, łatwo się przywiązujesz. Jeśli ktoś bliski złamie Ci serce, nie jesteś w stanie dłużej z nim być.

Odpowiedz
Muffsianka

Muffsianka

Wodnik: Zwyczajność!
„Będę cię kochać dopóki pozostaniesz oryginalny.” Jesteś dziwakiem, outsiderem, oryginałem. Takiego samego towarzysza potrzebujesz obok siebie. Jeśli bliska Ci osoba okaże się być normalnym, przeciętnym człowiekiem, przestaje być dla Ciebie atrakcyjna. Poszukasz kogoś podobnego do siebie. Podziel się wynikiem w komentarzu!
No niestety….

Odpowiedz
kicia133

kicia133

koziorożec : „Będę cię kochać dopóki nie poddasz się.” Jesteś niezwykle ambitny i nie zmieniasz zdania co pięć sekund. Odznaczasz się siłą charakteru, dlatego jeśli bliska Ci osoba okaże słabość, podda się, przestanie walczyć – traci w Twoich oczach wszystko. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
martynella

martynella

,,Będę Cię kochać dopóki mnie nie opuścisz,,

Odpowiedz
PaniMalfoyCullen

PaniMalfoyCullen

Skorpion Sekrety

Odpowiedz
MijaM

MijaM

„Będę cię kochać dopóki nie zabijesz moich marzeń.” Jesteś wrażliwy i jak nikt inny potrafisz marzyć. Twój wewnętrzny świat i wyobraźnia są dla Ciebie najcenniejsze. Jeśli ktoś zniszczy Twoje marzenia, nie będzie mógł liczyć na Twoją miłość. Pasuje jak ulał ❤

Odpowiedz
lila1223

lila1223

„Będę cię kochać dopóki mnie nie opuścisz.” Twój partner jest dla Ciebie najważniejszy, tak jak miłość. Jeśli ukochana osoba Cię porzuci, lub przestanie okazywać bliskość, Ty nie masz zamiaru dłużej trwać w takim związku. Odejdziesz poszukać miłości gdzieś indziej. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Czarna_Woda15

Czarna_Woda15

Strzelec: Brak nadziei!
„Będę cię kochać dopóki nie zabijesz nadziei.” Dla Ciebie zachowanie nadziei i optymizmu to podstawa. Jeśli bliska Ci osoba zacznie roznosić wokół pesymizm i odbierze Ci poczucie, że w przyszłości czeka Was coś dobrego – odejdziesz. Nie trzymasz z ponurakami.

Odpowiedz
1
CiastkoPsa112

CiastkoPsa112

To samo :D @Czarna_Woda15

Odpowiedz
koniara66

koniara66

waga

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej