Horoskopquiz: Kiedy przestajesz kochać?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 68

Truskawqa

Truskawqa

Strzelec brak nadzieji

Odpowiedz
Czaszka44

Czaszka44

Wodnik
Zdecydowanie się zgadzam!

Odpowiedz

emikoks

Wodnik.
No chyba nie xd

Odpowiedz
domisuper12

domisuper12

Rak: Porzucenie!
„Będę cię kochać dopóki mnie nie opuścisz.” Twój partner jest dla Ciebie najważniejszy, tak jak miłość. Jeśli ukochana osoba Cię porzuci, lub przestanie okazywać bliskość, Ty nie masz zamiaru dłużej trwać w takim związku. Odejdziesz poszukać miłości gdzieś indziej. Podziel się wynikiem w komentarzu! Tak..ale dłużej mi zajuje pogodzenie sie z tym troche…Super quiz♥

Odpowiedz
DiamentowaOlcik10

DiamentowaOlcik10

Wodnik: Zwyczajność
„Będę cię kochać dopóki pozostaniesz oryginalny.” Jesteś dziwakiem, outsiderem, oryginałem. Takiego samego towarzysza potrzebujesz obok siebie. Jeśli bliska Ci osoba okaże się być normalnym, przeciętnym człowiekiem, przestaje być dla Ciebie atrakcyjna. Poszukasz kogoś podobnego do siebie.
No teraz to mnie obrażasz!😥😥😥😥😥😥😥😥

Odpowiedz
VenusWolf

VenusWolf

Byk: Złamanie serca!

Odpowiedz
Krakrous

Krakrous

Waga
Chaos

Odpowiedz
_hypnosis_

_hypnosis_

Skorpion: Sekrety!
„Będę cię kochać dopóki nie zaczniesz przede mną czegoś ukrywać.” Jesteś mistrzem przenikliwości i żaden sekret się przed Tobą nie ukryje. Jeśli ktoś jednak zechce postarać się zachować jakieś tajemnice, Ty już wiesz, że nie możesz mu więcej ufać. Zakończysz to szybciej niż się zaczęło.

Odpowiedz
Rariti780

Rariti780

Byk: Złamanie serca!
„Będę cię kochać dopóki nie złamiesz mi serca.” Jesteś wrażliwą i kochającą osobą, łatwo się przywiązujesz. Jeśli ktoś bliski złamie Ci serce, nie jesteś w stanie dłużej z nim być.

Odpowiedz
Muffsianka

Muffsianka

Wodnik: Zwyczajność!
„Będę cię kochać dopóki pozostaniesz oryginalny.” Jesteś dziwakiem, outsiderem, oryginałem. Takiego samego towarzysza potrzebujesz obok siebie. Jeśli bliska Ci osoba okaże się być normalnym, przeciętnym człowiekiem, przestaje być dla Ciebie atrakcyjna. Poszukasz kogoś podobnego do siebie. Podziel się wynikiem w komentarzu!
No niestety….

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej