Godzina, o której budzisz się w nocy ujawni tajemnicę o Tobie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 48

Miki7w8

Miki7w8

Przebudzenia między tymi godzinami mogą zwiastować problemy z ukrywaniem i blokowaniem swoich uczuć. Kiedy odczuwamy wewnętrzny niepokój, jakość snu ulega znacznemu pogorszeniu. Gorzej pracują także nasze jelita, miewamy problemy z wypróżnianiem się. Dlatego też na poprawę snu wpłynie już sama świadomość swoich emocji, umiejętność pracy z nimi i ich swobodne uwalnianie.

Odpowiedz
FyodorDostoyevsky

FyodorDostoyevsky

między 3, a 5
U nas, w mieście, mówimy na 3 godzina Szatana xd

Odpowiedz
kremiczek

kremiczek

Zapraszam na moje quizy co wolisz

Odpowiedz
2

Vibora

Między 1 a 3

Odpowiedz
WitchyBitch

WitchyBitch

Godzina czarownic „witching hour” jest o północy a nie o 3 rano. O 3 rano jest godzina demonów. 😁😊

Odpowiedz
3
.LENA.

.LENA.

@WitchyBitch Zgadzam sie z toba

Odpowiedz
1
Ineriss

Ineriss

3-5. A właściwie to co 2 godziny około się budzę. Ale już 5 i wyżej to dla mnie nie noc, bo o tej wstaje by zdążyć do szkoły, chociaż w wakacje i tak około tej się budzę… A wynik muszę sprawdzić

Odpowiedz

amiamelkasz

Nie

Odpowiedz
Avalissa

Avalissa

Przebudzenia między 3, a 5 nad ranem
Według starożytnej medycyny chińskiej takim pobudkom towarzyszy czysty aspekt duchowy. Nie bez powodu godzina 3 nad ranem nazywana jest „godziną czarownic”, „godziną duchów”. To właśnie wtedy najczęściej obserwuje się różne aktywności paranormalne. Pomiędzy 3, a 5 nad ranem nasze ciało reaguje na obce energie wyczuwalne przez podświadomość. W tym czasie umysł próbując połączyć się z tymi energiami, wybudza nas i aktywuje do działania. Być może ktoś zza światów próbuje się z nami skontaktować, ostrzec nas przed czymś, dać nam znak lub potrzebuje duchowego wsparcia, modlitwy za swą duszę. Podziel się wynikiem w komentarzu!
A ja śpiewam ”Tili Tili bum”😂 ups?

Odpowiedz
Papugara_17

Papugara_17

Czytając to w nocy jest troche straszne

Odpowiedz
kinga21

kinga21

Przebudzenia między 1, a 3 w nocy
Nocne przebudzenia w tych godzinach oznaczają, że zwyczajnie coś Cię wkurzyło. Próbujesz walczyć z nieprzyjemnościami dnia lub przeżywasz negatywne nastawienie do osoby, która Cię zdenerwowała i to wszystko wpływa na Twój sen. Takim nocnym pobudkom można zapobiec. Wystarczy dać upust swojego gniewu wcześniej, jeszcze w ciągu dnia przepracować i rozwiązać wszelkie nieporozumienia, a wieczorem wypić wyciszający złe emocje napar z melisy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej