Horoskopquiz: Twoja najbardziej irytująca cecha!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 62

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Baran: Impulsywność

Barany z natury są bardzo impulsywne, nie myślą o konsekwencjach swoich działań. Negatywnymi cechami tego znaku są niedojrzałość, samolubstwo i nieświadomość. Bezwzględnie dążą do swojego celu, a w złości są niczym dzikie bestie. W gniewie potrafią zniszczyć wszystko i każdego wokół. Najpierw działają, potem żałują. Podziel się wynikiem w komentarzu!

To bardziej moja mama, która też jest Baranem

Odpowiedz
bimber_hyunjina

bimber_hyunjina

Byk: Materialista
Byki są znakami uznanymi za jedne z najbardziej przywiązanych do dóbr materialnych. Przypisuje się im powolność, upartość, lenistwo. Są chciwe, pozbawione intelektu, skupione tylko na fizycznym świecie. Chętnie pouczają innych jak powinno się żyć, choć sami nie mają zbyt wiele do zaoferowania i nie należą do najinteligentniejszych ludzi. Byki to typowe sknery. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Hockstetter

Hockstetter

Skorpion: Żałosny zboczeniec
Znani z tego, że są najbardziej seksualnym znakiem z całego zodiaku, a jednak nie posiadają zbyt wiele umiejętności w sztukach erotycznych. Pragną tylko zaspokojenia swych instynktów, co czyni z nich marnych kochanków. Dodatkowo czerpią przyjemność z cudzego cierpienia, bo dzięki temu czują się silniejsi. Nie budują zdrowych relacji z innymi. Rozgrywają swoje gry psychologiczne, aby się obronić i poczuć siłę, której naturalnie im brakuje. W rzeczywistości są słabi, zakompleksieni i pełni strachu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

XD

Odpowiedz
Amimia

Amimia

Skorpion- żałosny zboczeniec. No myśli może nie mam najładniejszych, ale nie zgodzę się z „W rzeczywistości są słabi, zakompleksieni i pełni strachu.”😂

Odpowiedz
emido

emido

Pompatycznosc
Nie prawda

Odpowiedz
whitewine

whitewine

Wodnik: Wilk w owczej skórze
Wodnik to pozer. Podobno bardzo oryginalny, ekscentryczny, jakby nie z tej planety. Jak jest w rzeczywistości? Dziwnym sposobem wodniki pragną być postrzegane, jako odmieńcy i wmawiają sobie tę oryginalność, której im brak. Nie są zainteresowane innymi, raczej skupiają się na sobie, daleko im do humanitaryzmu. Brakuje im miłości, dlatego wmawiają sobie, że są zbyt inne od wszystkich. Same siebie oszukują, nie potrafiąc stawić czoła prawdzie. Na siłę starają się robić wszystko inaczej od reszty. Udają, pozorują, nic więcej.

Odpowiedz
XxKarolQaxX

XxKarolQaxX

Ryby nie do końca wiedzą kim są, czego chcą i co powinny robić. Zazwyczaj zostaje im tak do końca życia. Często wpadają w sentymentalną histerię. W ich głowie panuje wieczny chaos. Ryby czują się zagubione w życiu i niewiele robią, aby wyjść z tego stanu. Trudno im się odnaleźć w realnym świecie i dlatego nie potrafią stworzyć poważnego związku. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Zgadza się

Odpowiedz
1
Juuzou515

Juuzou515

Akurat płytkość to jedna z ostatnich cech którą opisałabym znak zodiaku bliźniąt :/

Odpowiedz
PantaKokichiego

PantaKokichiego

WRRRRRRRRRRR
NIE JESTEM TAKA!!!!!

Odpowiedz

Lorenzo.

Koziorożec: Karierowicz
Koziorożce są niczym rekiny w świecie biznesu. Pną się po szczeblach kariery i często osiągają szczyt. Niestety, są skupione tylko na własnych ambicjach, wydają się być bez emocjonalne i niezdolne do miłości. Potrafią żyć w pojedynkę, niezainteresowane romantycznym życiem. Dla nich liczy się tylko praca i cele, które sobie wyznaczą. Mają problem z zabawą w typowy dla ludzi sposób. Zawsze są zajęte, trudno się do nich zbliżyć i nie posiadają wielu przyjaciół.

Rekin biznesu <3 :D

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej