Horoskopquiz: Jaki naukowiec jest dopasowany do Twojego znaku zodiaku?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 35

Pepa

Pepa

Skorpion:

Ernest Rutherford – brytyjski fizyk urodzony w Nowej Zelandii, noblista. Był jednym z pionierów fizyki jądrowej, badając rozpady promieniotwórcze. W roku 1908 otrzymał za to Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii. Oto naukowiec, który jest dopasowany do Twojego Znaku Zodiaku. Sporo was łączy! Podziel się wynikiem w komentarzu! Fajny quiz!

Odpowiedz
Trup0

Trup0

Ernest Rutherford – brytyjski fizyk urodzony w Nowej Zelandii, noblista. Był jednym z pionierów fizyki jądrowej, badając rozpady promieniotwórcze. W roku 1908 otrzymał za to Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii. Oto naukowiec, który jest dopasowany do Twojego Znaku Zodiaku. Sporo was łączy! Podziel się wynikiem w komentarzu! wow to ja

Odpowiedz
ziemniakN

ziemniakN

Ernest Rutherford

Chyba nie znam :)

Odpowiedz
Lzmez

Lzmez

Lew: Nikola Tesla

Odpowiedz
Altzix

Altzix

Ada Lovelace

Nie znam, ale fajny quiz <3

Odpowiedz
-amalia-

-amalia-

Panna:
Galileusz

Odpowiedz
Lotta.

Lotta.

Maria Skłodowska-Curie
Ciekawe

Odpowiedz
Shrekkie.Stonewall

Shrekkie.Stonewall

Panna:
Galileusz, właśc. Galileo Galilei – włoski uczony: astronom, astrolog, matematyk, fizyk doświadczalny, inżynier-wynalazca i filozof, pionier nowożytnej fizyki i astronomii oraz popularyzator tych nauk. Oto naukowiec, który jest dopasowany do Twojego Znaku Zodiaku. Sporo was łączy! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Galileo fajny program był, więc może-
Super quiz!

Odpowiedz
1
Pan.Magnus

Pan.Magnus

Baran-Issac Newton

Odpowiedz
.Mroznaaaa.

.Mroznaaaa.

Skorpion:
Ernest Rutherford – brytyjski fizyk urodzony w Nowej Zelandii, noblista. Był jednym z pionierów fizyki jądrowej, badając rozpady promieniotwórcze. W roku 1908 otrzymał za to Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii. Oto naukowiec, który jest dopasowany do Twojego Znaku Zodiaku. Sporo was łączy! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ok

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej