Horoskopquiz: Jak zdobyć uwagę Twojego crusha?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 30

Hockstetter

Hockstetter

Skorpion:
Bądź autentycznym sobą, nikogo nie udawaj i nie powtarzaj po innych. Nigdy nie okłamuj Skorpiona, bądź szczera do bólu. Postaraj się rozmawiać o rzeczach, które was łączą, o tym co oboje lubicie, nawet jeśli to nietypowy temat. Spraw, aby Skorpion zobaczył w Tobie samego siebie. Pozwól mu się przed Tobą otworzyć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie mam crusha, więc wybrałem swój znak. XD

Odpowiedz
BTSyouaremyhope

BTSyouaremyhope

ok ok on mnie nawet nie zna ale nie raz korzystałam z tej opcji: Daj się zdobyć! Bądź wyzwaniem. Barany uwielbiają „polować” na osoby, które im się podobają. To oni muszę inicjować spotkania, zapraszać na randki. Pokaż, że jesteś kimś wyjątkowym, o kogo musi się postarać, kto ma powodzenie i kilka różnych opcji. Żyj swoim życiem i pozwól mu Cię zdobywać powoli. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
simsowa

simsowa

Bądź miła, urocza, nawet delikatna z charakteru i w zachowaniu, ale postaraj się wyglądać na osobę, z którą nie warto zadzierać. Bądź cierpliwa i słuchaj z uwagą. Zadbaj o swój wizerunek i bądź pewna siebie. Taka jestem na co dzień 🙃

Odpowiedz
1
tanajlepszawiadomo

tanajlepszawiadomo

ogólne tu jest błąd bo w opisie quizu jest napisane że wskaż znak zodiaku twojego crusha czy cos takiego a potem w pytaniu wskaż swój znak zodiaku! xd

Odpowiedz
3
olivvw

olivvw

Bliźniaki

Odpowiedz
Berharap

Berharap

Mój crush ma Strzelca… A ja go cały czas kontroluję, poprawiam i w ogóle zachowuje się jakbym była jego mamą xD

Odpowiedz
sameQuizy_Ola

sameQuizy_Ola

Lew:
Znajdź coś w czym jesteś naprawdę dobra i chwal się tym. Pokaż, że jesteś dumna ze swoich umiejętności, ale nie przechwalaj się zbyt mocno. Bądź sobą, pracuj nad tym co potrafisz, aby być rozpoznawalną za swoje rzemiosło. Pokaż, że jesteś unikatowa. Dawaj mu subtelne komplementy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Pesymistyczna

Pesymistyczna

Waga:
Bądź miła, urocza, nawet delikatna z charakteru i w zachowaniu, ale postaraj się wyglądać na osobę, z którą nie warto zadzierać. Bądź cierpliwa i słuchaj z uwagą. Zadbaj o swój wizerunek i bądź pewna siebie.Jestem już taka ;-;

Odpowiedz
Your_Demjin

Your_Demjin

Bądź pewna siebie, odważna, śmiała i nieustraszona. Możesz wykonać pierwszy krok, Raki uwielbiają osoby, przy których mogą pokazać swoją zabawną i szaloną stronę. Okazuj to, że ta osoba jest dla Ciebie atrakcyjna i dobrze wygląda. Bądź też wrażliwy i mów głośno o swoich emocjach. Podziel się wynikiem w komentarzu!
W sumie całkiem prawdopodobne, ale z wyjątkiem ostatniego

Odpowiedz
Jikazushifuarikika

Jikazushifuarikika

Ryby:
Okaż swoją artystyczną stronę, bądź kreatywna. Rozmawiaj w sposób poetycki, który pobudza wyobraźnię. Pokaż swoją wrażliwą, ale jednocześnie szaloną stronę. Rozmawiaj o sztuce, świecie duchowym i samorozwoju. Pokaż, że interesujesz się wieloma rzeczami. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Okej, ale musiałabym wtedy chodzić po szkole z jakimś moim rysunkiem w dłoni, a ja się na to nie piszę(mój crush mnie nie zna osobiście😂) :')

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej