Horoskopquiz: Jak zdobyć uwagę Twojego crusha?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 27

tanajlepszawiadomo

tanajlepszawiadomo

ogólne tu jest błąd bo w opisie quizu jest napisane że wskaż znak zodiaku twojego crusha czy cos takiego a potem w pytaniu wskaż swój znak zodiaku! xd

Odpowiedz
2
olivvw

olivvw

Bliźniaki

Odpowiedz
Berharap

Berharap

Mój crush ma Strzelca… A ja go cały czas kontroluję, poprawiam i w ogóle zachowuje się jakbym była jego mamą xD

Odpowiedz
sameQuizy_Ola

sameQuizy_Ola

Lew:
Znajdź coś w czym jesteś naprawdę dobra i chwal się tym. Pokaż, że jesteś dumna ze swoich umiejętności, ale nie przechwalaj się zbyt mocno. Bądź sobą, pracuj nad tym co potrafisz, aby być rozpoznawalną za swoje rzemiosło. Pokaż, że jesteś unikatowa. Dawaj mu subtelne komplementy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Pesymistyczna

Pesymistyczna

Waga:
Bądź miła, urocza, nawet delikatna z charakteru i w zachowaniu, ale postaraj się wyglądać na osobę, z którą nie warto zadzierać. Bądź cierpliwa i słuchaj z uwagą. Zadbaj o swój wizerunek i bądź pewna siebie.Jestem już taka ;-;

Odpowiedz
-Potterowa

-Potterowa

Bądź pewna siebie, odważna, śmiała i nieustraszona. Możesz wykonać pierwszy krok, Raki uwielbiają osoby, przy których mogą pokazać swoją zabawną i szaloną stronę. Okazuj to, że ta osoba jest dla Ciebie atrakcyjna i dobrze wygląda. Bądź też wrażliwy i mów głośno o swoich emocjach. Podziel się wynikiem w komentarzu!
W sumie całkiem prawdopodobne, ale z wyjątkiem ostatniego

Odpowiedz
Jikazushifuarikika

Jikazushifuarikika

Ryby:
Okaż swoją artystyczną stronę, bądź kreatywna. Rozmawiaj w sposób poetycki, który pobudza wyobraźnię. Pokaż swoją wrażliwą, ale jednocześnie szaloną stronę. Rozmawiaj o sztuce, świecie duchowym i samorozwoju. Pokaż, że interesujesz się wieloma rzeczami. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Okej, ale musiałabym wtedy chodzić po szkole z jakimś moim rysunkiem w dłoni, a ja się na to nie piszę(mój crush mnie nie zna osobiście😂) :’)

Odpowiedz
Baby.Blue

Baby.Blue

Ryby. Robię tak, jak jest napisane i mój crush już zwrócił na mnie uwagę 😏😉

Odpowiedz
1

Lorenzo.

Koziorożec:
Okaż mu dużo uwagi, komplementuj, traktuj jak gwiazdę. Bądź przy tym delikatna i cierpliwa. Nie zachowuj się nieodpowiedzialnie, dziecinnie, lub zbyt głośno. Bądź dla niego wierną fanką.

Dobrze wiedzieć :D

Odpowiedz
1
Kira91

Kira91

„Zadbaj, aby przyciągnąć uwagę wszystkich zmysłów. Zacznij zapuszczać włosy i dbaj o nie. Codziennie zmieniaj fryzurę, postaraj się zawsze dobrze wyglądać i ładnie pachnieć. Nie musisz się też obawiać o swoją wagę, ponieważ Byki lubią okrąglejsze kształty. Okazuj swoją kobiecość i często dziel się posiłkami.”
Wszystko tu stosuję ;p Wydaje się, że pomaga. Chociaż z fryzura nie szaleję bo oprócz kucyka, warkocza i kłosa absolutnie nic mi nie wychodzi chociaż próbowałam setki razy XD
Chociaż wydaje mi się, że tu bardziej pasowałoby wskazanie znaku zodiaku osoby, która się nam podoba, a nie naszego.
Ma on wodnika, więc „Bądź osobą pozytywną, która potrafi mu poprawić humor i chętnie spędza czas w zabawny sposób. Pokaż, że jesteś towarzyska i można się z Tobą dobrze bawić. Nie użalaj się nad sobą, nie bądź zbyt wymagająca, ani pesymistyczna. Podziel się wynikiem w komentarzu!” to jest idealny pis jego osoby! W każdym razie to też staram się stosować i powiedział mi, że jestem osobą taką pozytywną, wesołą i pełną energii, czyli zauważa to i jest to dla niego faktycznie ważne!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej