Horoskopquiz: Jak zmieniasz się będąc w nowym związku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 14

rudziaelo

rudziaelo

Zmieniasz pozycję lidera w swoim życiu zawodowym na lidera w swoim życiu uczuciowym. W związku jesteś inicjatorem. Jeśli zastanawiasz się kto pierwszy zadzwoni, napisze, ustali plany na sobotę – na pewno będziesz to Ty. Prowadzisz ten związek swoim rytmem i obojgu Wam jest z tym dobrze. Podziel się wynikiem w komentarzu! xd

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

Nowy związek sprawia, że promieniejesz. Jesteś bardzo racjonalną osobą, więc rzadko zdarza się, że naprawdę się zakoch***sz. Jeśli tak się stanie, osoba, z którą się zwiążesz sprawi, że życie stanie się lżejsze i znajdzie się w nim więcej miejsca na uśmiech. W związku stajesz się bardziej elastyczna i przystajesz na rzeczy, o które byś się nie podejrzewała. Zdasz sobie sprawę, że nie wszystko musi zawsze iść zgodnie z Twoim planem.

No, nie takie nowy ten związek, bo trwa już ponad dwa lata, ale wszystko się zgadza. Jestem w szoku, bo wynik idealnie pasuje do mojej sytuacji. Tak właśnie było – wszystko stało się łatwiejsze, i pojawił się uśmiech, na który kiedyś nie było miejsca. A co do tego że zdam sobie sprawę z tego że nie wszystko musi iść zgodnie z moim planem.. ehh zdałam sobie z tego sprawę parę dni temu. Ciężko się z tym pogodzić perfekcjonistce 😉

Odpowiedz
Lusienieczka

Lusienieczka

Skorpion
Masz tendencje do bycia zazdrośnicą, więc gdy jesteś w nowym związku, chcesz go rozgryźć. Jesteś szczęśliwa i chcesz, aby wszyscy o tym wiedzieli i odrobinę Ci tego zazdrościli. To Twój facet i nie mogą go mieć inne kobiety. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
_Tia_

_Tia_

Strzelec

Odpowiedz
1
mariszja2000

mariszja2000

Panna
Nie jesteś osobą, która chce komunikować całemu światu, że znalazła miłość. Każdy związek rozgrywa się powoli i etapami. Nie mówisz zbyt szybko „Kocham cię”, często dopiero, kiedy usłyszysz to od partnera. Ufasz mu jednak bezgranicznie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
xOllciak

xOllciak

Lew, tak xD

Odpowiedz
1
Zosikx06

Zosikx06

wodnik, tak

Odpowiedz
1
edyta92

edyta92

skorpion. zdecydowanie tak.. 😂😂

Odpowiedz
1
Fernweh

Fernweh

Koziorożec. Odnoszę wrażenie, że wynik jest bardzo adekwatny w moim kierunku.

Odpowiedz
3
Alixami

Alixami

@Fernweh Mam tak samo i też jestem koziorożcem

Odpowiedz
1
KRavenK

KRavenK

Byk
Kiedy rozpoczynasz związek, opuszczasz gardę. Przestajesz martwić się, że on złamie Ci serce, a także, czy będziesz w stanie dzielić swoje życie z facetem. Kiedy Byk zaufa mężczyźnie, wreszcie rozgrzewa się do czerwoności, daje upust miłości i nie boi się tego pokazać.

Odpowiedz
1
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej