Eda czy Lilith? Którą siostrę z kreskówki „The Owl House” przypominasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 32

Lilienesse

Lilienesse

Lilith – lubię ją i uważam że to dobry wynik

Odpowiedz
1
Hanello

Hanello

Lilith
Napewno nie

Odpowiedz

C...a

Eda
Eda Clawthorne jest zbuntowaną wiedźmą oraz młodszą siostrą Lilith Clawthorne. Nie chciała, by odebrano jej możliwość używania każdego rodzaju magii, co jest nielegalne, więc jest uważana za rebeliantkę, która sprzeciwiła się cesarzowi wyspy i nagroda za jej głowę wynosi 1 000 000 000 000 dolarów. Po nieumyślnym sprowadzeniu Luz na Boiling Isles Eda zostaje jej mentorką i zgadza się, by pomóc Luz nauczyć się używania magii.
Eda jest pewną siebie czarownicą. Luz twierdzi, że jest ona bardzo chytra jak na swój wiek. Jej rozległe umiejętności oraz doświadczenie w zakresie czarów powodują u niej posmak dumy. W przeciwieństwie do swojej siostry, Eda jest bardzo antyautorytarna, nie ma ani krzty szacunku w stronę prawa, ani władzy. Troszczy się o Luz i Kinga, których uznaje za swoją rodzinę. Jest w stanie obronić ich za wszelką cenę. Eda jest bardzo potężną wiedźmą, jednak musi wzmagać się z klątwą, która sprawia, że przemienia się w potwora wyglądem przypominającego sowę. Została przeklęta, gdy była młoda, a teraz nie pamięta dlaczego, ani jak to się stało. Wiedźma musi regularnie spożywać eliksir, by utrzymać przemianę w ryzach.

To właśnie do tej siostry jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz
2
R.I.P_

R.I.P_

Eda
Eda Clawthorne jest zbuntowaną wiedźmą oraz młodszą siostrą Lilith Clawthorne. Nie chciała, by odebrano jej możliwość używania każdego rodzaju magii, co jest nielegalne, więc jest uważana za rebeliantkę, która sprzeciwiła się cesarzowi wyspy i nagroda za jej głowę wynosi 1 000 000 000 000 dolarów. Po nieumyślnym sprowadzeniu Luz na Boiling Isles Eda zostaje jej mentorką i zgadza się, by pomóc Luz nauczyć się używania magii. Eda jest pewną siebie czarownicą. Luz twierdzi, że jest ona bardzo chytra jak na swój wiek. Jej rozległe umiejętności oraz doświadczenie w zakresie czarów powodują u niej posmak dumy. W przeciwieństwie do swojej siostry, Eda jest bardzo antyautorytarna, nie ma ani krzty szacunku w stronę prawa, ani władzy. Troszczy się o Luz i Kinga, których uznaje za swoją rodzinę. Jest w stanie obronić ich za wszelką cenę. Eda jest bardzo potężną wiedźmą, jednak musi wzmagać się z klątwą, która sprawia, że przemienia się w potwora wyglądem przypominającego sowę. Została przeklęta, gdy była młoda, a teraz nie pamięta dlaczego, ani jak to się stało. Wiedźma musi regularnie spożywać eliksir, by utrzymać przemianę w ryzach. To właśnie do tej siostry jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz
1
Mellody.

Mellody.

Lilith
Lilith Clawthorne jest utalentowaną wiedźmą oraz starszą siostrą Edy Clawthorne. W przeciwieństwie do Edy, Lilith jest konserwatywna: respektuje zasady oraz prawo. Czerpie dumę ze swojej roli mentora i pracy u boku cesarza wysp. Nie cierpi dziecinnego zachowania, oszukiwania i porażek. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że ona i jej młodsza siostra to kompletne przeciwieństwa, Eda jest lekkoduszna, Lilith z kolei jest rygorystyczna, jednak panująca między siostrami rywalizacja sprawia, że Lilith może nagiąć własne zasady i dopuścić się oszustwa, jeśli będzie to oznaczało, że z pewnością pokona swoją siostrę. Lilith może iść po trupach do celu. Jest uparta i często nie zwraca uwagi, na to, co czują inni. Przykładowo próbuję zmusić Edę do dołączenia do Emperrors Coven, pomimo że ta niejednokrotnie jej odmawiała. To pokazuje jej nieco egocentryczną stronę, trzymającą się tak mocno swojego sposobu myślenia. Dla Lilith więzy krwi są najważniejsze. Troszczy się o Edę i ma nadzieję, że przezwycięży klątwę, jednak chce jej pomóc na swój sposób.

Odpowiedz
Kikufa

Kikufa

Lilith
W sumie to możliwe <3

Odpowiedz
Dark_Queen666

Dark_Queen666

Eda

Odpowiedz
Maprie

Maprie

Eda

Odpowiedz
Koito

Koito

Eda
się chyba trochę z tym zgadzam, troche mocno 😅

Odpowiedz
._Akane-Kun_.

._Akane-Kun_.

Lilith
No nie wiem. Bardziej jestem marzycielką ciągle z głową w chmurach i brudnymi od kredek ciuchami

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej