Która postać z The Owl House zostanie Twoim nauczycielem magii?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 11

As_pod_kazdym_wzgledem

As_pod_kazdym_wzgledem

Alador Blight XD dogadamy się

Odpowiedz
.Polanna.

.Polanna.

Luz Noceda

Odpowiedz
KochamLams

KochamLams

"gdybyś mógł wyrzeźbić…"? Ja już zacząłem rzeźbienie! Będzie sowa albo wilk, nie wiem w sumie

Odpowiedz

o...d

Lilith Clawthorne
Lilith Clawthorne jest utalentowaną wiedźmą. W przeciwieństwie do swojej młodszej siostry Edy, Lilith jest poważną wiedźmą: nie cierpi dziecinnego zachowania, oszukiwania i porażek. Lilith czerpie dumę ze swojej roli mentora. Lubi uczyć oraz dzielić się historią. Oprócz lekcji magii i eliksirów Lilith pewnie udzieli ci kilku lekcji historii.

To właśnie ta wiedźma nauczy Cię magii! Podziel się wynikiem w komentarzach!
no i git

Odpowiedz
n.nicoleaa

n.nicoleaa

Odalia Blight
Odalia to znana biznesmenka, która wraz ze swoim mężem prowadzi firmę Blight Industries. Ma trójkę dzieci: bliźniaki Emirę i Edrica oraz najmłodszą Amity. W małżeństwie widać, że jest ona głową rodziny. Z charakteru Odalia jest pewną siebie osobą, jednak często zdarza jej się nie dotrzymywać słowa, jeśli nie jest jej to na rękę. Nie podzieli się z tobą swoją wiedzą, jeśli nie otrzyma czegoś w zamian! Zapewne, aby poznać tajniki jej magii jasnowidzenia, będziesz musiał pomóc jej przy następnej prezentacji Blight Industries. To właśnie ta wiedźma nauczy Cię magii! Podziel się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz

Tajemnica13514

Raine Whispers mocno pasuje

Odpowiedz
1
_Aurelia0

_Aurelia0

Dyrektor Hieronymus Bump
Bump jest dyrektorem Akademii Hexside i prawdopodobnie jest już bardzo długo związany ze szkołą. Podobnie jak dyrektor każdej instytucji edukacyjnej, jest on odpowiedzialny za opiekę i utrzymanie placówki, jak również za bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i dyscyplinę uczniów. Dyrektor Bump jest członkiem Kowenu Abominacji, więc tej magii będzie cię nauczał. Jako prawdziwy nauczyciel zapewni ci prawdziwie magiczną edukację! To właśnie ta wiedźma nauczy Cię magii! Podziel się wynikiem w komentarzach!

Jej!!! Wreszcie ktoś zrobił quiz o The owl house!!!

Odpowiedz
gravitea

gravitea

Alador Blight

Alador to znany wynalazca abominacji, który wraz z żoną prowadzi firmę Blight Industries. Jest raczej cichym człowiekiem, który ma prawdziwy talent do abominacji. Ma trójkę dzieci: bliźniaki Emirę i Edrica oraz najmłodszą Amity. Alador raczej nie jest materiałem na idealnego nauczyciela, jednak jego wiedza oraz umiejętności sprawią, iż już po kilku lekcjach będziesz umieć posługiwać się magią abominacji. To obietnica, a Blight zawsze dotrzymuje obietnic! Alador jest osobą, którą bardzo łatwo rozproszyć. Nawet mały motylek jest tego w stanie dokonać. Musisz o tym pamiętać i czasem sprowadzić go na ziemię podczas lekcji.

Świetny quiz! Uwielbiam The Owl House!!! Kocham wręcz! Też zrobiłam o tej bajce quiz, a proces tworzenia był samą przyjemnością. 💕💕💕

Odpowiedz
Averiaa_AJ

Averiaa_AJ

Luz Noceda
Luz Noceda to gorliwa i szalona protagonistka kreskówki „The Owl House”. Jest nastolatką pochodzenia Latynoskiego, która przypadkowo trafia na Wrzące Wyspy. Mimo braku zdolności magicznych Luz pragnie spełnić swe marzenie o zostaniu czarownicą. Największym osiągnięciem Luz jest jej odkrycie glifów! Luz nie potrafi czarować samodzielnie, ze względu na to, że jest człowiekiem. Zamiast tego używa glifów oraz ich kombinacji. Aby użyć danego glifu, wystarczy narysować ten glif i dotknąć go dłonią. Działania glifów są różne, w zależności jaki glif zostanie użyta, ten daje Ci inny efekt. Tego rodzaju magii nauczy również ciebie! Luz uczy już Edę i Lilith, więc ty również możesz zostać jej uczniem. To właśnie ta wiedźma nauczy cię magii! Podziel się wynikiem w komentarzach!

Super, podoba mi się! A na nowe odcinki czekam z niecierpliwością. 🥴
Bardzo fajny quiz, leci serducho! 😸

Odpowiedz
Davil

Davil

Raine Whispers
Ooo, i to mi się bardzo podoba! 💛✨ Mam tylko nadzieję, że *SPOILER* Raine sobie wszystko przypomni, bo ta konfrontacja z Edą w najnowszym odcinku to było c i e r p i e n i e 💔
Wspaniały quiz

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej