Która postać z The Owl House zostanie Twoim nauczycielem magii?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 38

Bianen.

Bianen.

Raine Whispers
Rain to wiedźma, której niedawno nadano tytuł lidera Kowenu Muzycznego. Jest również założycielem grupy rebeliantów, których zamiarem jest wyzwolenie dzikich czarownic, które nie chcą być zmuszone do przyłączenia się do Kowenu. Raine cech**e się atrybutami takimi jak odwaga, lecz wykazuje również cechy takie jak nieśmiałość. Mimo niesamowitego talentu muzycznego Raine cierpi na tremę sceniczną i ma problemy z wygłaszaniem publicznych przemówień. Raine potrafi używać magii muzyki do manipulowania swoim otoczeniem. Muzyczne zaklęcia pozwalają na podnoszenie przedmiotów podczas grania na instrumentach i kontrolę nad wszystkimi czarownicami, które słyszą ich muzykę. Pod czujnym okiem Raine'a nauczysz się najpotężniejszych muzycznych zaklęć!

To właśnie ta wiedźma nauczy Cię magii! Podziel się wynikiem w komentarzach!

Odpowiedz
Luxtelka

Luxtelka

Luz Noceda
Luz Noceda to gorliwa i szalona protagonistka kreskówki „The Owl House”. Jest nastolatką pochodzenia latynoskiego, która przypadkowo trafia na Wrzące Wyspy. Mimo braku zdolności magicznych Luz pragnie spełnić swe marzenie o zostaniu czarownicą. Największym osiągnięciem Luz jest jej odkrycie glifów! Luz nie potrafi czarować samodzielnie, ze względu na to, że jest człowiekiem. Zamiast tego używa glifów oraz ich kombinacji. Aby użyć danego glifu, wystarczy narysować ten glif i dotknąć go dłonią. Działania glifów są różne, w zależności jaki glif zostanie użyta, ten daje Ci inny efekt. Tego rodzaju magii nauczy również ciebie! Luz uczy już Edę i Lilith, więc ty również możesz zostać jej uczniem.

Fajnie

Odpowiedz
MarGor

MarGor

Alador Blight

Odpowiedz
AngelManta

AngelManta

Kikimora???? uh- hehe, I'm in danger

Odpowiedz
MaralinaXD

MaralinaXD

Lilith z tego co widzę naj mniej jej tu jest

Odpowiedz
1
friendofowlsandtitans

friendofowlsandtitans

Kikimora
More like Kikimiki XD
I tylko nie ona

Odpowiedz
LUMITY_FANCIO

LUMITY_FANCIO

derektor dumb XD

Odpowiedz
potterhead_631

potterhead_631

Eda

Odpowiedz
PositionsFlorence.

PositionsFlorence.

Raine Whispers
Rain to wiedźma, której niedawno nadano tytuł lidera Kowenu Muzycznego. Jest również założycielem grupy rebeliantów, których zamiarem jest wyzwolenie dzikich czarownic, które nie chcą być zmuszone do przyłączenia się do Kowenu. Raine cech**e się atrybutami takimi jak odwaga, lecz wykazuje również cechy takie jak nieśmiałość. Mimo niesamowitego talentu muzycznego Raine cierpi na tremę sceniczną i ma problemy z wygłaszaniem publicznych przemówień. Raine potrafi używać magii muzyki do manipulowania swoim otoczeniem. Muzyczne zaklęcia pozwalają na podnoszenie przedmiotów podczas grania na instrumentach i kontrolę nad wszystkimi czarownicami, które słyszą ich muzykę. Pod czujnym okiem Raine'a nauczysz się najpotężniejszych muzycznych zaklęć! To właśnie ta wiedźma nauczy Cię magii! Podziel się wynikiem w komentarzach!
Fajnie

Odpowiedz
Gaja_wolf

Gaja_wolf

Raine Whispers
Rain to wiedźma, której niedawno nadano tytuł lidera Kowenu Muzycznego. Jest również założycielem grupy rebeliantów, których zamiarem jest wyzwolenie dzikich czarownic, które nie chcą być zmuszone do przyłączenia się do Kowenu. Raine cech**e się atrybutami takimi jak odwaga, lecz wykazuje również cechy takie jak nieśmiałość. Mimo niesamowitego talentu muzycznego Raine cierpi na tremę sceniczną i ma problemy z wygłaszaniem publicznych przemówień. Raine potrafi używać magii muzyki do manipulowania swoim otoczeniem. Muzyczne zaklęcia pozwalają na podnoszenie przedmiotów podczas grania na instrumentach i kontrolę nad wszystkimi czarownicami, które słyszą ich muzykę. Pod czujnym okiem Raine’a nauczysz się najpotężniejszych muzycznych zaklęć! To właśnie ta wiedźma nauczy Cię magii! Podziel się wynikiem w komentarzach!

O kurde, super. Mega lubię Raine no i od dwóch lat uczę się grać na gitarze, więc myślę, że wynik pasuje. Co prawda wolę magię roślin, ale bardów też jest świetna. Super quiz, mega dopracowany. Leci do ulu

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej