Ash czy Liko? Którego protagonistę anime Pokémon przypominasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 24

_-.Pokemaniara.-_

_-.Pokemaniara.-_

Ash Ketchum jest główną postacią anime Pokémon. Jest Trenerów Pokémonów z Miasteczka Pallet, którego celem jest zostać Mistrzem Pokémonów. Jego Pokémonem starterem był Pikachu, którego otrzymał od Profesora Oaka. Od tego momentu wyrusza w podróż po różnych regionach, aby trenować swoje Pokémony, zdobywać Odznaki, walczyć z innymi trenerami i łapać nowe stworki. Jego wierność marzeniom i nieustający entuzjazm sprawiają, że Ash staje się ikoną w świecie Pokémonów i inspiracją dla wielu innych trenerów. Został pierwszym Czempionem Ligi Pokémon regionu Alola, a niedługo potem zdobył tytuł nowego Monarchy Pokémonowej Światowej Korony Bitew. Ash to odważny, pełen determinacji trener Pokémonów. Jest niezwykle lojalny wobec swoich Pokémonów i zawsze stara się zrozumieć ich potrzeby oraz budować z nimi silne więzi. W stosunkach międzyludzkich Ash jest raczej otwarty i bezpośredni.  Kiedyś można było powiedzieć, że Ash był  w gorącej wodzie kąpany, jednak obecnie jest on bardziej opanowany. Preferuje on zdrową rywalizację, która wspierana przyjaźnią, pozwala cieszyć się esencją pojedynku, a nie jego zakończeniem. Podejście to nie było takie samo na początku jego podróży, kiedy to Ash nie umiał pogodzić się z przegraną. Ash Ketchum to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie Pokémonów i symbol nieustającej determinacji. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
wojownicy_quizy1

wojownicy_quizy1

Ash :3
Jestem dziewczyną lol ,fajny quiz

Odpowiedz
kittymons

kittymons

Liko
Liko to protagonistka anime Pokemon: Horizons. Dorastała w regionie Paldea i niedawno rozpoczęła edukację w akademii Indigo, gdzie otrzymała swojego pierwszego Pokemona: Sprigattito. Jest nieśmiała, ale też bardzo stanowcza. Liko jest jednym z najnowszych członków Rising Volt Tacklers, drugim jest Roy, z którym Liko szybko się zaprzyjaźniła. Liko jest miłą, łagodną i uprzejmą dziewczyną, która nie radzi sobie dobrze w stresujących sytuacjach. Wydaje się być pilna, jeśli chodzi o naukę budowania więzi z Pokémonami i jest raczej wnikliwa. Nie jest typem towarzyskiej osoby, jest bardziej niezręczna społecznie i zamknięta w sobie, chociaż w tajemnicy pragnie zaprzyjaźnić się z innymi. Lubi rysować (zwłaszcza swojego Sprigattito) i docenia artystów oraz ich często niezrozumianą sztukę. Liko nie wie jeszcze, jaki będzie cel jej podróży, jednak z przyjaciółmi i Pokémonami u jej boku zrobi kolejny krok, by przekonać się, czego tak naprawdę chce od życia. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Neqdos

Neqdos

jestem kobięta… a nie dziewczyną? tak po za tym to smash

Odpowiedz
1
Milo_X3-7

Milo_X3-7

Liko*

Odpowiedz
Milo_X3-7

Milo_X3-7

Łuki ale szkoda że Asha już nie będzie dla mnie był dobrym trenerem.

Odpowiedz
Kicia_Kicialska

Kicia_Kicialska

Ash,super quiz!
Ash do mnie pasuje.😺

Odpowiedz
._Nikolai._.Gogol_.

._Nikolai._.Gogol_.

Ash😥

Odpowiedz
Pluszacz3k

Pluszacz3k

Ash Ketchum
Ash Ketchum jest główną postacią anime Pokémon. Jest Trenerów Pokémonów z Miasteczka Pallet, którego celem jest zostać Mistrzem Pokémonów. Jego Pokémonem starterem był Pikachu, którego otrzymał od Profesora Oaka. Od tego momentu wyrusza w podróż po różnych regionach, aby trenować swoje Pokémony, zdobywać Odznaki, walczyć z innymi trenerami i łapać nowe stworki. Jego wierność marzeniom i nieustający entuzjazm sprawiają, że Ash staje się ikoną w świecie Pokémonów i inspiracją dla wielu innych trenerów. Został pierwszym Czempionem Ligi Pokémon regionu Alola, a niedługo potem zdobył tytuł nowego Monarchy Pokémonowej Światowej Korony Bitew. Ash to odważny, pełen determinacji trener Pokémonów. Jest niezwykle lojalny wobec swoich Pokémonów i zawsze stara się zrozumieć ich potrzeby oraz budować z nimi silne więzi. W stosunkach międzyludzkich Ash jest raczej otwarty i bezpośredni. Kiedyś można było powiedzieć, że Ash był w gorącej wodzie kąpany, jednak obecnie jest on bardziej opanowany. Preferuje on zdrową rywalizację, która wspierana przyjaźnią, pozwala cieszyć się esencją pojedynku, a nie jego zakończeniem. Podejście to nie było takie samo na początku jego podróży, kiedy to Ash nie umiał pogodzić się z przegraną.
Ash Ketchum to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie Pokémonów i symbol nieustającej determinacji.

Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

tak szcerze wolę włąsnie asha niż Liko ięc według mnie… sie cieszę

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Liko

Liko to protagonistka anime Pokemon: Horizons. Dorastała w regionie Paldea i niedawno rozpoczęła edukację w akademii Indigo, gdzie otrzymała swojego pierwszego Pokemona: Sprigattito. Jest nieśmiała, ale też bardzo stanowcza. Liko jest jednym z najnowszych członków Rising Volt Tacklers, drugim jest Roy, z którym Liko szybko się zaprzyjaźniła. Liko jest miłą, łagodną i uprzejmą dziewczyną, która nie radzi sobie dobrze w stresujących sytuacjach. Wydaje się być pilna, jeśli chodzi o naukę budowania więzi z Pokémonami i jest raczej wnikliwa. Nie jest typem towarzyskiej osoby, jest bardziej niezręczna społecznie i zamknięta w sobie, chociaż w tajemnicy pragnie zaprzyjaźnić się z innymi. Lubi rysować (zwłaszcza swojego Sprigattito) i docenia artystów oraz ich często niezrozumianą sztukę.
Liko nie wie jeszcze, jaki będzie cel jej podróży, jednak z przyjaciółmi i Pokémonami u jej boku zrobi kolejny krok, by przekonać się, czego tak naprawdę chce od życia.

Mega podobna do mnie, opis się zgadza

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej