Amity czy Luz? Do której wiedźmy z kreskówki „The Owl House” jesteś podobny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

Anula2137

Anula2137

Amity? Nie jestem alternatywką.

Odpowiedz
Arti_furry

Arti_furry

Amity

Nice nice

Fajny quiz 💜

Odpowiedz

zcislak

Amity Blight

Amity Blight to młoda czarownica mieszkająca na Wrzących Wyspach. Jest mądra i pewna siebie. Amity również lubi rywalizację. Pochodzi ona z bardzo bogatej i wpływowej rodziny. Uczęszcza do szkoły razem z Willow, Gusem i Luz, gdzie uczy się magii Abominacji. Jest najlepszą uczennicą w szkole i ma bardzo duże umiejętności, czym lubi się chwalić. Amity na pierwszy rzut oka wydaje się bezduszna oraz okrutna, ale ma też „miękką” stronę. Nie lubi oszukiwać, ponieważ uważa, że na swój sukces trzeba sobie ciężko zapracować. W przyszłości chce zostać potężną czarownicą i pracować u boku Cesarza wysp. Zgadzasz się z wynikiem? Podziel się w komentarzu

Odpowiedz
GosiaKot

GosiaKot

Amita! Całkiem pasuje, quiz super :)

Odpowiedz
1
Emma-Promised-Neverland-

Emma-Promised-Neverland-

amity prawda ale odwaga to nie

Odpowiedz
babkakiepska

babkakiepska

amity
(lumity to otp😭💜)

Odpowiedz
DogsCats

DogsCats

Luz Noceda
Luz Noceda to protagonistka „The Owl House”. Jest nastolatką pochodzenia Latynoskiego, która przypadkowo trafia na Wrzące Wyspy. Mimo braku zdolności magicznych Luz pragnie spełnić swe marzenie o zostaniu czarownicą. Nastolatka jest uczennicą Edy. Luz to energetyczna, gorliwa, zabawna i szalona dziewczyna, gotowa do eksploracji i szukania nowych rozwiązań. Jest bardzo przygodowa i lubi brać los we własne ręce. Luz była w swojej szkole wyrzutkiem, ponieważ robiła dziwne i przerażające rzeczy. Wiele razy trafiała do gabinetu dyrektora, jednak w magicznym wymiarze czuje się o wiele lepiej.

Odpowiedz
lonelycat

lonelycat

Amity Blight

Odpowiedz
Dolotchy12

Dolotchy12

Amity Blight

Odpowiedz
zaj3fajna

zaj3fajna

Amity Blight

Amity Blight to młoda czarownica mieszkająca na Wrzących Wyspach. Jest mądra i pewna siebie. Amity również lubi rywalizację. Pochodzi ona z bardzo bogatej i wpływowej rodziny. Uczęszcza do szkoły razem z Willow, Gusem i Luz, gdzie uczy się magii Abominacji. Jest najlepszą uczennicą w szkole i ma bardzo duże umiejętności, czym lubi się chwalić. Amity na pierwszy rzut oka wydaje się bezduszna oraz okrutna, ale ma też „miękką” stronę. Nie lubi oszukiwać, ponieważ uważa, że na swój sukces trzeba sobie ciężko zapracować. W przyszłości chce zostać potężną czarownicą i pracować u boku Cesarza wysp. Zgadzasz się z wynikiem? Podziel się w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej