Którą dziewczynę z kreskówki „Amphibia” („Płazowyż”) przypominasz? Anne, Sasha czy Marcy?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 52

Jade03

Jade03

Anna. Ty no kurcze. Faktycznie :0
Moją ulubiona postacią jest Marcy ale myślę że po przeczytaniu tego opisu jestem jak ania hłe hłe. Ale marcy nadal jest ulubienicą moją kochaną

Odpowiedz
w4ybright

w4ybright

Sasha Waybright
Sasha jest trzynastoletnią blondynką i przyjaciółką z dzieciństwa Anne i Marcy. W trzynaste urodziny Anne, Sasha przekonała przyjaciółkę, że kradzież pozytywki byłaby świetnym pomysłem. Gdy dziewczyny otworzyły pudełko, zostały przeniesione do świata gadających żab, ropuch i salamander. Została schwytana i uwięziona przez ropuchy. Jednak jej silna osobowość i umiejętności do manipulacji innymi sprawiły, że nie dość, że udało jej się wydostać z więzienia, została również porucznikiem, a następnie zastępczynią kapitana Grime — przywódcy wieży ropuch. Sashę charakteryzuje jej czarująca osobowość. Na pierwszy rzut oka jest miła i przyjazna. Łatwo nawiązuje kontakt z nowo poznanymi ludźmi. Sasha lubi jednak łamać zasady, na przykład omijając lekcje w szkole czy malując graffiti. To głównie jej wpływ sprawił, że Anne ukradła magiczną pozytywkę. Jest charyzmatyczną i manipulacyjną dziewczyną. Zawsze musi być liderem grupy i nie lubi, gdy rzeczy nie idą po jej myśli. Zawsze musi panować nad sytuacją. Jest też bardzo przekonująca. Sasha jednak troszczy się o swoich bliskich na swój sposób. Od małego broniła swoich przyjaciółek przed innymi łobuzami, a nawet trenuje, by być w stanie ochronić kapitana Grime. Sasha zawsze wykazuje się determinacją, by osiągnąć swoje cele, nawet jeśli sama nie jest pewna, czego dokładnie chce. Niestety jej dominująca osobowość czasem przeraża jej przyjaciół, co sprawia, że Sasha z prawdziwym wyrzutem sumienia może przyznać, że widzi swoje wady i naprawdę chce się odkupić. Sasha zaczyna zdawać sobie sprawę, że czasami nie musi mieć kontroli, a wspieranie jej przyjaciół może być tak samo satysfakcjonujące, jak wygrywanie. Uważasz, że jesteście do siebie podobni? Wynikiem podziel się w komentarzu!

Kocham ją

Odpowiedz
Izabela_Colector

Izabela_Colector

Marcy Wu
Kochammm<33

Odpowiedz
1
Izabela_Colector

Izabela_Colector

Marcy Wu<333

Odpowiedz
MissCloud_

MissCloud_

Marcy Wu
Kinnie<33

Odpowiedz
KrisST

KrisST

Anne Boonchuy. Uwielbiam tą postać 🙂❤️

Odpowiedz
.Ane

.Ane

Sasha kinnie oo

Odpowiedz
Kotek_Chlebek

Kotek_Chlebek

Marcy jest trzynastoletnią blondynką i przyjaciółką z dzieciństwa Anne i Sashy. W trzynaste urodziny Anne, Marcy znalazła pozytywkę, którą jej przyjaciółka ukradła. Magiczny przedmiot przeniósł ją i jej przyjaciółki do świata gadających żab, ropuch i salamander. Marcy wylądowała w murach Newtopii, gdzie zaczęła pracować dla władcy całej krainy — króla Andriasa. Marcy jest przyjazną, mądrą, zaradną i intelektualną dziewczyną. Lubi się uczyć, badać różne tematy i robić notatki. W szkole zawsze otrzymywała same piątki, co sugeruje jej ponadprzeciętną inteligencję. Jest ciekawa i interesuje się różnymi kulturami. Niemniej jednak jest szalenie niezdarna i bardzo nieświadoma tego, co dzieje się wokół niej, gdy skupia się na swoich zainteresowaniach i hobby. To powoduje, że jest bardzo zależna od swoich przyjaciół — Anne nieustannie odczuwa potrzebę opiekowania się nią, natomiast Sasha podejmuje za nią dużo decyzji. W magicznym świecie Marcy nauczyła się lepiej radzić sobie samej i podejmować niezależne decyzje bez wpływu innych ludzi, chociaż nadal jest dość niezdarna i czasami zależna od Anne. Marcy jest zagorzałą fanką gier wideo w stylu retro, planszówek w stylu RPG i czytania książek. Jej nieświadomość i jej zbytnia pewność siebie, zwłaszcza w jej zdolności do planowania i wykorzystywania swojej inteligencji to wady, których długo nie zauważała. Obsesyjne skupienie Marcy i hiper fiksacje na swoich zainteresowaniach sprawiają, że nie zauważa, kiedy jej przyjaciele lub ona sama są w niebezpieczeństwie. Nie lubi interweniować w kłótnie przyjaciół i często je ignoruje, w nadziei, że sami je rozwiążą.

Uważasz, że jesteście do siebie podobni? Wynikiem podziel się w komentarzu!
Marcy nie jest blondynką.. ale to moja ulu postac

Odpowiedz
Lemon._.Cat

Lemon._.Cat

Marcy Wu
TAKKKKK!!!!
To moja ulubiona postać!!!

Odpowiedz
Hanamanama

Hanamanama

Dlaczego opisałxś Sashę jak jakiegoś wrednego, głupiego, złego thebillq, skoro ona przecież HALO ma dobre serce, jest dobra i w dodatku ją wykoloryzowałxś, przesadnie uzłoiłeś, ona jest dobrą osobą, przecież nawet przeprosiła Annę i Marcy i poświęciła się dla nich, SASHA JEST DOBRA!

Odpowiedz
3
Hanamanama

Hanamanama

@Hanamanama cofam to, jednak napisał ś, że Sasha się stara :D I tak trochę wyszła na bardziej złą osobę, ale chociaż nie totalnie złą.

Odpowiedz
Kotek_Chlebek

Kotek_Chlebek

@Hanamanama nom wyszła trch źle ale miała ciąglee help Grime'a

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej