okeeej… mam mieszane uczucia z jednej strony twój styl pisania jest naprawdę niczego sobie – nie robisz błędów, zdania są zrozumiałe itd. z drugiej jednak strony: tak jak to napisała poniżej @/Basica, nie ma tu żadnego punktu kulminacyjnego tzn. czytelnik tak w sumie to nie wie o czym tak właściwie ta praca jest. Po drugie, mam wrażenie że akcja biegnie nieco zbyt szybko – myślę że gdyby było więcej opisów (nie muszą być jakieś długie, nie o to chodzi), to byłoby zdecydowanie lepiej. No i ostatnia rzecz, która tak bardziej rzuca się w oczy to świat przedstawiony w ogólnym rozumieniu – postacie nie są w ogóle rozwinięte, nie mają żadnego charakteru. Jakby ja wiem że to tylko one shot, ale jednak wypadałoby mimo wszystko zawrzeć te podstawy, to jest serio game changer i to chyba tyle
Mam wrażenie że to opo to jedno wielkie masło maślane. Nie że mi się nie podobało (bo podobało), używasz naturalnych słów, widać że pisanie przychodzi ci naturalnie i to jest super, ale w tym opowiadaniu moim zdaniem za dużo było o jednym i tym samym: kocham Felixa ale Dirka juz nie i to mnie wkurza. Można by było rozwinąć jakoś wątek przyjaźni dziewczyn albo napisać chociaż co czyni Felixa lepszym od Dirka i już by było lepiej. Przydałoby się też jakoś lepiej zaznaczyć punkt komunikacyjny żeby był wyraźniejszy i wzbudzał więcej emocji
Anishia
okeeej… mam mieszane uczucia
z jednej strony twój styl pisania jest naprawdę niczego sobie – nie robisz błędów, zdania są zrozumiałe itd.
z drugiej jednak strony: tak jak to napisała poniżej @/Basica, nie ma tu żadnego punktu kulminacyjnego tzn. czytelnik tak w sumie to nie wie o czym tak właściwie ta praca jest. Po drugie, mam wrażenie że akcja biegnie nieco zbyt szybko – myślę że gdyby było więcej opisów (nie muszą być jakieś długie, nie o to chodzi), to byłoby zdecydowanie lepiej. No i ostatnia rzecz, która tak bardziej rzuca się w oczy to świat przedstawiony w ogólnym rozumieniu – postacie nie są w ogóle rozwinięte, nie mają żadnego charakteru. Jakby ja wiem że to tylko one shot, ale jednak wypadałoby mimo wszystko zawrzeć te podstawy, to jest serio game changer
i to chyba tyle
Mione.Girl
• AUTOR@–Moonlight– dziękuję! Również wezmę pod uwagę twój komentarz następnym razem
Basica
Mam wrażenie że to opo to jedno wielkie masło maślane. Nie że mi się nie podobało (bo podobało), używasz naturalnych słów, widać że pisanie przychodzi ci naturalnie i to jest super, ale w tym opowiadaniu moim zdaniem za dużo było o jednym i tym samym: kocham Felixa ale Dirka juz nie i to mnie wkurza. Można by było rozwinąć jakoś wątek przyjaźni dziewczyn albo napisać chociaż co czyni Felixa lepszym od Dirka i już by było lepiej. Przydałoby się też jakoś lepiej zaznaczyć punkt komunikacyjny żeby był wyraźniejszy i wzbudzał więcej emocji
Mione.Girl
• AUTOR@Basica dziękuję za uwagi! Na pewno wezmę to pod uwagę następnym razem. Niestety już nie zmienię, bo jest na SG
Basica
@Mione.Girl wiem, właśnie mówię tak na przyszłość
Cieszę się że mogłam pomóc <3
.-.Fanka_Potterka
Piękne
Mione.Girl
• AUTOR@HarryPotter_Girl dziękuję 💕
.Goldie
Mega
Mione.Girl
• AUTOR@.Goldie dzięki 💕