Odpowiedz na trudne pytania dotyczące zmysłów.


Wolisz stracić węch czy smak?
Stracić węch.
Stracić smak.

Wolisz stracić dotyk czy słuch?
Stracić dotyk.
Stracić słuch.

Wolisz stracić słuch czy wzrok?
Stracić słuch.
Stracić wzrok.

Wolisz przez cały czas czuć tylko zapach czegoś słodkiego czy nic cały czas nie czuć?
Przez cały czas czuć tylko zapach czegoś słodkiego.
Cały czas nic nie czuć.
Reklama

Wolisz cały czas czuć tylko słodki smak czy cały czuć tylko gorzki smak?
Cały czas czuć tylko słodki smak.
Cały czuć tylko gorzki smak.

Wolisz nic nie czuć przez cały rok czy nie muc niczego dotknąć przez cały miesiąc?
Nic nie czuć przez cały rok.
Nie muc niczego dotknąć przez cały miesiąc.
Reklama

Wolisz nic nie słyszeć czy słyszeć cały czas śpiew ptaków i nic innego?
Nic nie słyszeć.
Słyszeć cały czas śpiew ptaków i nic innego.

Wolisz widzieć wyraźnie, ale tylko przez minutę dziennie czy widzieć cały czas zamglony obraz?
Widzieć wyraźnie, ale tylko przez minutę dziennie.
Widzieć cały czas zamglony obraz.

Reklama
56 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 26

Nessa_Martinez

Nessa_Martinez

„Wolisz nic nie czuć przez cały rok czy nie muc niczego dotknąć przez cały miesiąc?”
Powinno być „móc”.

Poza tym fajny quiz!

Odpowiedz
2
Basica

Basica

Superowe głosowanie

Odpowiedz
1
Lodowe._.Oko

Lodowe._.Oko

Fajne głosowanie

Odpowiedz
2
black__pink

black__pink

Świetny quiz💕
Leci do ulu🌼🌻🌸

Odpowiedz
2
clean.girl.

clean.girl.

•  AUTOR

@black__pink dziękuje

Odpowiedz
1
Dragon-Ninja

Dragon-Ninja

Super Quiz

Odpowiedz
2
Gaba_Saba

Gaba_Saba

Fajny quiz<3

Odpowiedz
1
mlody_rastafari

mlody_rastafari

łatwe

Odpowiedz
1
Lydia_Zwiadowczyni

Lydia_Zwiadowczyni

Trudne, ale fajne głosowanko

Odpowiedz
1
Lydia_Zwiadowczyni

Lydia_Zwiadowczyni

@Blenkitna_Gwiazda053
O co ci chodzi???
Tylko pochwaliłam quiz i wyraziłam swoją opinię
Chyba po to są komentarze

Odpowiedz
1
--Moonlight--

--Moonlight--

@Lydia_Zwiadowczyni zdajesz sobie sprawę że ludzie tacy jak on czerpią satysfakcję z pisania takich komentarzy i robią to specjalnie? najlepiej po prostu nie odpowiadać (no chyba że ci się w życiu nudzi i potrzebujesz rozrywki)

Odpowiedz
2
Sowas

Sowas

Ludzie, czemu tak dużo wybiera żeby stracić węch niż smak?! Jak stracisz smak to nic ci się nie stanie a jak straciż węch to stracisz też smak! 🙄

Odpowiedz
7
Duedragon

Duedragon

@Sowas nie do końca, smak po utracie węchu będzie nieco zaburzony ale nie koniecznie stracony. Moja matka straciła węch dawno temu i normalnie czuje smak

Odpowiedz
Sowas

Sowas

@Duedragon może to był wyjątek ale większość ludzi których znam i stracili węch to oni smaku nie czuję, a w takim razie twoja mama ma wielkie szczęście

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (5)
AngelikaSwift

AngelikaSwift

W 6 pytaniu jest przypadkiem "muc" zamiast "móc"

Odpowiedz
6

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej