Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Don’t hurt


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 20

Auriel

Auriel

Nie wiem co napisać, znowu. Żadne słowa nie są w stanie opisać mojego zachwytu tym opowiadaniem. Napisanie, że jest piękne czy niesamowite to za mało. Masz po prostu wielki talent. Cieszę się bardzo, że mogę czytać twoje dzieła ❤

Odpowiedz
1
Shadow_Lady

Shadow_Lady

•  AUTOR

@Auriel Z kolei żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności za te wszystkie piękne słowa. Naprawdę najmocniej dziękuję. 💗

Odpowiedz
1
zuzanka2

zuzanka2

Oh My God
to jestświetne

Odpowiedz
1
Shadow_Lady

Shadow_Lady

•  AUTOR

@zuzanka2 Jejku, najpiękniej dziękuję ✨

Odpowiedz
1

I...e

I kolejne opowiadanie, które samo każe się dodać do ulubionych.
Właśnie takie kocham, bo dają mi takie poczucie, że w końcu ktoś jest na właściwym miejscu i wie co robi na tej stronie.
Uwielbiam taki styl pisania, bo nie ma jak go skrytykować ani pochwalić. Na to pierwsze nie ma czym, a na drugie po prostu brakuje odpowiednich słów.
Jedynie co mogę napisać to dziękuję. Dziękuję, że stworzyłaś takie opowiadanie. Dziękuję, że mogłam je przeczytać, bo chyba nie mogłabym znaleźć lepszego gdziekolwiek indziej. 💕💕

Odpowiedz
2
Shadow_Lady

Shadow_Lady

•  AUTOR

@Inna_Na_Zawsze Takie komentarze są wprost przepiękne. Co więcej, nie ma na nie właściwej odpowiedzi, bo każda próba podziękowań wypada tu dość blado.
Twoja opinia jest dla nie naprawdę niesamowita i możesz być pewna, że z łatwością udało Ci się wywołać szeroki uśmiech na mojej twarzy. Najmocniej, najmocniej dziękuję. 💗

Odpowiedz
2
YourBae

YourBae

o m g tosztojestcholernieidealne

Odpowiedz
2
Shadow_Lady

Shadow_Lady

•  AUTOR

@YourBae Mogę tu tylko ogromnie podziękować, bo to strasznie miłe, że tak sądzisz. 💜

Odpowiedz
2
outcast

outcast

Bezceremonialnie mogę stwierdzić, że jestem zbyt beznadziejna, aby napisać jakikolwiek komentarz, który dorównałby Twojemu talentowi i każdej pracy, którą publikujesz, czy chociażby emocjom, które rozpierają moją nieciekawą duszę.
Pomimo tego, że od środka krzyczę, próbując wychwycić i opisać swoje uczucia, to nie potrafię napisać niczego. Zupełnie niczego. Zasługujesz na wiele więcej, niż na moje nieciekawe słowa.

Jesteś zbyt fenomenalna, niesamowita, wrażliwa utalentowana, niebywała, niezwykła, abym mogła to opisać.
I pomimo wielu pięknych przymiotników nie potrafię wybarać odpowiedniego, który idealnie opisze Twoją osobowość.

Przepraszam Cię. Nie jestem odpowiednim człowiekiem.

Odpowiedz
1
Shadow_Lady

Shadow_Lady

•  AUTOR

@Messies Muszę się nie zgodzić, ponieważ po każdym kolejnym komentarzu od Ciebie zastanawiam się tylko, czy z pewnością zasługuję na to, aby je dostawać. Każde Twoje słowo zdaje się być jeszcze piękniejsze od poprzednich i wypełnia moje serce szczerą radością.

Chyba (a raczej na pewno) nie będzie w tym ani grama przesady, gdy powiem, że nigdy nie będę w stanie wystarczająco ładnie podziękować. Jesteś absolutnie niesamowita. 💕

Odpowiedz
1
Diamoond

Diamoond

czasami mam więcej do powiedzenia.
ale czasami to moje myśli nade mną królują i niestety nie umiem skleić ich w coś logicznego.
czuję naprawdę wiele bardzo negatywnych emocji po przeczytaniu tego dzieła, a to, co rozpiera teraz moją głowę, jest przerażające i właściwie wszystko to sprawia, że czuję na policzku pojedynczą łzę. może brzmi to wręcz nierealnie lub tak, jakbym wyolbrzymiała to, co czuję, ale naprawdę moje czarne myśli dobrze się uzbroiły, motywowane Twoimi pięknymi słowami.
i mimo tego że emocje, które przejmują nade mną kontrolę, są tymi, które kryję przed światłem dziennym, jestem cholernie usatysfakcjonowana, że mogłam przeczytać coś tak mocnego. bo wywołanie tak skrajnych uczuć jest nie lada wyzwaniem, nawet jeśli chcemy skruszyć kogoś, kto i tak kruszy sam siebie każdego dnia.
czy słowo fenomenalne to wystarczający komplement? chyba nie, a raczej na pewno nie.
czuję w kościach, że to niezwykłe dzieło będzie krzywdziło mnie jeszcze wiele razy, nauczyłam się kochać te najbardziej bolesne okazy piękna.
jesteś niezwykła. Twój umysł jest niezwykły. Twoja twórczość jest niezwykła.
jestem zupełnie bezbronna po przeczytaniu tego, poruszona Twoim darem i przygnieciona wszystkim, co efekt tego talentu we mnie wzbudził.

Odpowiedz
4
Shadow_Lady

Shadow_Lady

•  AUTOR

@Diamoond Jestem tak cholernie szczęśliwa i wzruszona po przeczytaniu tego komentarza, że ułożenie chociaż częściowo sensownej odpowiedzi będzie dla mnie jeszcze większym wyzwaniem niż zazwyczaj.

Miałam naprawdę spore hamulce przed publikacją tego tekstu. Wybija się tu chaos, bałam się czy nie przejmie zbyt wielkiej władzy, odpychając od całości. Ale bądź co bądź właśnie taki nieposkromiony bałagan najtrafniej oddaje moje obecne uczucia, myśli. To chyba nie jest tajemnica, że naprawdę cenię Twoje zdanie. Więc taka opinia buduje nieopisaną radość w moim serduchu.

Chyba przydałoby się w końcu odkryć jakieś słowo, które choć w małym stopniu odda właściwą wdzięczność, którą odczuwam. Bo marne ,,dziękuję” wypada tutaj wyjątkowo blado, naprawdę. 💗

Odpowiedz
1
WhiteFlower

WhiteFlower

Moją opinię już znasz, ale muszę podkreślić, że powyższy tekst to wybitne dzieło godne zachwytów, łez wzruszenia, podziwienia u wszystkiego co najlepsze 💙💙💗

Odpowiedz
1
Shadow_Lady

Shadow_Lady

•  AUTOR

@WhiteFlower Twoja opinia jest tak niesamowita i cudowna, że kolejny raz nie znajduję słów podziękowań. 😍

Odpowiedz
1

x....

po przeczytaniu tego mam straszny mood na opowiadanie z tym tematem 😍

Odpowiedz
1
Shadow_Lady

Shadow_Lady

•  AUTOR

@xskies. To chyba dobrze 😇

Odpowiedz
Andellia

Andellia

Nie rozpiszę się, ponieważ byłoby to bezsensowne porównując twoje piękne zdania z moim amatorskim komentarzem.
tylko jedno słowo ode mnie
i d e a l n e
💖 💖 💖

Odpowiedz
1
Shadow_Lady

Shadow_Lady

•  AUTOR

@Andellia Najpiękniej dziękuję za tak cudowną opinię. 😍

Odpowiedz
1
Broken_Hearts

Broken_Hearts

cholernyideałnajpiękniejszy

Nie napiszę pięknego komentarza, który dorównałby powyższemu tekstowi. Przyprawiasz mnie o szybsze bicie serca, Paulinko. Ta lekkość, ten cały skład bez żadnego chaosu…

No nie mogę. Poważnie, to za dużo jak na mnie.

Ale jestem z Ciebie taka dumna! 💘

Odpowiedz
1
Shadow_Lady

Shadow_Lady

•  AUTOR

@Broken_Hearts Uśmiech ledwo mieści się na mojej twarzy, bo to właśnie o chaos w tym tekście się tutaj martwiłam. Zrzucasz mi wielki kamień z serca.

Marnie mi idzie układanie tutaj ładnych słów w tym komentarzu, więc mam nadzieję, że jesteś w stanie wyobrazić sobie, ze dostajesz tu najpiękniejsze podziękowania.

Kocham. 💗

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej